Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 21 - 22 - 23

Hayven PW
18 września 2014, 18:24
Sorki, za dubel, ale tu mam coś dla Andruidów ;D


Kammer PW
18 września 2014, 18:27
Zaskakująco dobry. I przypomina ANDRe'a.

Dark Dragon PW
18 września 2014, 18:45
Stara wersja jest w niespatchowanej wersji HoF. Znaczy nieanimowany model. Tamta modyfikacja kiedyś była tutaj. Obecnie nie mam pojęcia :P.

Hayven PW
18 września 2014, 19:19
Model Yeti znajduje się również w Dzikich Hordach. Niestety, brakuje mu pliki .(Skeleton) i animacji. Obie te rzeczy można od biedy wziąć od Rogatej Bestii, ale rezultat nie jest zbyt wyględny. Za to w modzie wszystko wygląda OK, także wydaje mi się, iż dodaje on właśnie ten brakujący szkielet i animacje. Bez tego nic nie zrobię, sorki.

desmond PW
20 września 2014, 20:10
Tutaj jest jakaś lista z modami, m.in. z yeti, ale sam tego nie testowałem.
A tak poza tym, to czy te zdjęcia nie wyglądają znajomo? ;)


Matikun PW
21 września 2014, 03:08
Nigdy nie lubiłem Forge, to miasto jest tak niesamowicie nieklimatyczne... Szczególnie w Ashanie, na Antargrichu to się chociaż dało logicznie wytłumaczyć, ale i tak nie zniósłbym tego miasta w HoMM. tak w ogóle to oddziały z Forge rozniosłyby w perzynę armie całego Ashanu, z technologią nie wygra się na miecze i łuki :P. Natomiast klimaty lekkiego steampunku byłbym w stanie przyjąć, jakieś maszyny parowe, pierwsze bronie palne itp, ale na pewno nie Forge w aktualnej postaci, to było, jest i będzie przegięcie.

Warmonger PW
21 września 2014, 08:02
Forge w H5? Tego bym się nie spodziewał, a efekt całkiem niezły :D. Może poza czołgiem, który wygląda jak fotomontaż.

Do gry raczej się nie nadaje, ale można się pośmiać.

Hayven PW
22 września 2014, 13:28
Czarujący druid :P

Jeśli jesteście zainteresowani modyfikacją, kliknijcie! Da mi to niejakie pojęcie o tym, ile naprawdę osób czeka na jej premierę ;)

PS. Tak, wiem, że przez to że użyłem polecenia "share", wyniki są horrendalnie zawyżone... i co mnie to? :D

Kammer PW
3 listopada 2014, 12:20
Pani Długoucho i Panowie! Oto dzieci Hayvena!
*fanfary*


Ratonhnhaké:ton PW
3 listopada 2014, 14:44
Ten centaur... cudo. Wygłosiłbym konsruktywniejszą krytykę, tylko jestem na telefonie. :-D

Hayven PW
3 listopada 2014, 16:52
Dziś do zestawu dochodzi kolejna jednostka :P


Andruids PW
3 listopada 2014, 21:34
Hm... już miałem kręcić nosem na te rogi, ale zapomniałem, że w dwójce gargulce miały je żółte. Brakuje tylko, żeby były zakręcone, do kompletu żółte pazury i szpony, a same skrzydlaki mniej klockowate, a będzie idealnie.

Hayven PW
4 listopada 2014, 17:29
... a wówczas stwierdzisz, że jest genialne i polecisz innym? OK, biorę się do roboty! xD

Kastore PW
4 listopada 2014, 17:44
Też będą strzelały laserem z oczu? :P

Hayven PW
4 listopada 2014, 19:49
I owszem :P Już to wcześniej zaimplementowałem i działa ładnie :)

zmudziak22 PW
8 listopada 2014, 09:25
A co z Inferno i Fortecą kurdupli? Będziesz się wzorował na jednostkach z MM VI?

Hayven PW
9 listopada 2014, 16:49
Za Inferno wskoczy Barb, a Orki i Krasnale po prostu zostaną wykopane :) 6 frakcji powinno wystarczyć, ponadto możliwe będzie zainstalowanie modyfikacji na podstawkę (po wrzuceniu brakujących szkieletów, animacji i geometrii do łatki kompatybilizującej).

A dlaczego na podstawkę? Bo wersja 1.0 przypomina mechaniką najbardziej H2 (np. brak określenia siły stworów), no i nie musiałbym się bawić w poprawianie nekromancji :P

EDIT: Nie miałem dzisiaj ochoty na robienie gargulców, więc oto fragment pierwszej mapki. Ulegnie on w przyszłości zmianom (kopalnie, znaczki, centrum), ale obrazowo prezentuje możliwości edytora map H5 (i moje ;P) :)



(można kliknąć w celu uzyskania powiększenia)

Kammer PW
15 listopada 2014, 15:40
Tysiąc Twarz Malassy? Tu są lepsze rzeczy:

zmudziak22 PW
15 listopada 2014, 18:11
Moim zdaniem, głowa minotaurów powinna być wzięta z Oryginalnego Modelu.

Matheo PW
15 listopada 2014, 18:40
Cytat:
Moim zdaniem, głowa minotaurów powinna być wzięta z Oryginalnego Modelu.
Dlaczego? Wyglądają uroczo ;) Głowa mogłaby być ustawiona ponad ramionami a nie pod. Poza tym jest świetnie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel