Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Słaba Widoczność
komnata: Przeklęta Machina

Blade Master PW
5 czerwca 2006, 19:47
Jak dla mnie nawigacja po stronie WoG'a (http://www.wog.acidcave.com/) jest strasznie utrudniona z powodu kolorystyki, zdecydowanie lepiej wyglądały by czrne napisy na żółtym tle niż na ciemnoniebieskim.

Acid Dragon PW
5 czerwca 2006, 20:08
to też zależy od rozdzielczości i "żywotności" monitora, ale kilka osób już na to narzekało.

żółte tło jest absolutnie wykluczone, ale coś z tym zrobię..... za 3 tygodnie pewnie.

Blade Master PW
6 czerwca 2006, 22:42
Bardzo serdecznie dziękuje. Oczywiście oprócz kolorystyki reszta strony jest wspaniała.

Alistair PW
28 czerwca 2006, 21:02
Moje zastrzeżonko ;) dotyczy widoczności podczas pisania (także niniejszego) posta, a mianowicie czerwony kursor na zielonym tle. Zdarza mi się podczas pisania posta cofać do środka tekstu i dopisywać to co uważam, że dodać powinienem. Problem polega na tym, że wtedy mam problem z zauważeniem tej pionowej, migającej, czerwonej kreseczki. Bywa to trochę uciążliwe. Fajnie by było gdybyście mogli zmienić któryś z kolorów. Zaznaczam, że nie jestem daltonistą, choć pewnie wtedy widziałbym zieloną kreseczkę na czerwonym tle :). Pozdrawiam

Crag Hack PW
30 czerwca 2006, 07:59
Zgadzam się z moim przedmówcą, aczkolwiek po prostu włączam w przeglądarce tryb autorski i problem znika (mam operę).

Alistair PW
30 czerwca 2006, 23:26
Włączasz czy wyłączasz? Bo u mnie problem znika gdy wyłączę tryb autorski, ale wtedy tracę oryginalny wygląd strony co jakoś mnie nie satysfakcjonuje (i can't get no satisfaction ;). Niemniej jednak jest to jakiś sposób, dlatego dziękuję za podsunięcie rozwiązania.
temat: Słaba Widoczność

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel