Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Nie działa generator map losowych.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

mossin PW
16 stycznia 2019, 19:01
Słyszałem, że to dość powszechny problem i jest spowodowany instalacją moda. Pogrzebałem w internecie, ale nic nie pomaga....

Od początku:

Zainstalowałem "stabilną" wersje moda 0,99 i wszystko działało OK. Tzn. mod do folderu heroes na "D:\gry\vcmi" i wszystko działało.
Na tej wersji nie działa większość modów więc ściągnąłem najnowszego builda.
i tutaj zaczęły się problemy RMG. Co bym nie zrobił zawsze wyskakuje ten sam komunikat:
"Nie można stworzyć mapy losowej odpowiadającej obecnym ustawieniom" .... : |

Jak to się w końcu instaluje? Piszą że folderu vcmi trzeba przekopiować foldery data, mp3 i maps, ale to nie pomaga....

Gdzie wkleic folder z czystym heroes?! Gdzie zainstalować mod VCMI? do tego folderu czy na:
C:\Ten komputer\Dokumenty\My Games\VCMI. Czy tam mam wrzucić tylko wymagane foldery z heroes?

Niby tak zrobiłem ale nie działa : /

Chwilowo mam tylko VCMi i żadnego innego moda..

Może ktoś napisać do jakich folderów instaluje się mod i podać jakieś ścieżki? Takie tłumaczenie ciemnemu bykowi :(

Kammer PW
16 stycznia 2019, 19:03
Ściągnij z Wikii VCMI Essential files.

mossin PW
16 stycznia 2019, 19:04
hmhmm, czyli coś jeszcze ściąggo. okl dzięki, oblookam jeszcze wiki i się odezwe jak coś

mossin PW
16 stycznia 2019, 19:07
i szafa gra : )

dzięki, nie domyśliłbym się za ChRLD ; )
temat: [VCMI] Nie działa generator map losowych.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel