Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Problem z MM VII
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Alwaysharmony PW
8 stycznia, 09:03
Mam do was takie pytanie, wczoraj zainstalowałam MM VII i wszystko działało cacy dopóki gra nie zaczęła się sama z siebie wyłączać i bugować, mam tę grę na dwóch płytach jest to wersja extra klasyka.
Chciałam więc zrobić reinstal gry, lecz niestety spotkałam się z bardzo nieprzyjemnym błędem Wyskakuje mi okienko i gra mówi, że błąd kopiowania plików oraz pojawia się lidzba -132 nie wiem co to oznacza i dlaczego tak się dzieje, i jestem teraz w kropce, usunęłam wszystkie pokrewne pliki należące do MM VII ale nic to nie dało, a jednak chciałabym zagrać w tego klasyka.

xVite PW
8 stycznia, 09:12
A na pudełku nie masz jakiegoś klucza do aktywacji gry w serwisie steam albo uplay? Jeśli tak to po prostu ściągnij gre z internetu.

avatar PW
8 stycznia, 09:28
Błąd kopiowania plików sugeruje uszkodzoną płytę CD albo zapaćkany napęd CD. Dlatego przy okazji najbliższej promocji polecam kupić gry na gog.com. Po zakupie instalka "leży" cały czas w chmurze sklepu i jest dla Ciebie dostępna kiedykolwiek z jakiegokolwiek komputera połączonego z internetem.

Alwaysharmony PW
8 stycznia, 10:06
To jest gra kupiona za czasów kiedy nie potrzeba było żadnych uplay i kodów aktywacyjnych, płyta nie może być uszkodzona bo wcześniej zainstalowało mi się całkiem normalnie i bez problemów, jednak wolałabym tę grę w polskiej wersji językowej więc dlatego szukam tutaj pomocy.

Acid Dragon PW
8 stycznia, 14:36
Również jestem zdania, że to wina płyty lub napędu. Może się zarysowała od ostatniej instalacji. Spróbuj z tej samej płyty zainstalować grę na innym komputerze - jeśli się uda, to podejrzany jest napęd; jeśli się nie uda, to podejrzana jest płyta.

Kastore PW
15 lutego, 16:36
Jak da się wyłączyć zmianę kolorów interfejsu po przejściu na stronę dobra lub zła? To jest bardzo denerwujące.

Andruids PW
15 lutego, 17:29
Zgaduję, że podmieniając pliki graficzne interfejsów np. za pomocą programu MMArchive.

Andruids PW
16 lutego, 02:07
Plik zawierający podmienione grafiki interfejsu z M&M7 (zamiast dobrego albo złego jest ciągle neutralny). 50 kwaśnych gąbek się należy.
Wersja anglojęzyczna - LINK
Wersja polska - LINK
temat: Problem z MM VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel