Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Joker222 PW
11 września, 08:05
Kastor that's the original Faction made by Sylen and his colaborators.
You can play the original mod by going on hommdb.
Also there is a Discord Channel you will find the adress in the description of the mod.
And for all the people If you really enjoy Heroes of Might and Magic 7, 5 and wanna have a new Faction you should support Sylen wich he has a page for the people how like what he is doing.
Also we have improve dificulty wich it's nothing like vanila before really defensive really agressive in the same time and much more. about the mod you will Discover by playing it.
Have fun

Vexes PW
11 września, 09:48
@Kastore
Widać słabo przeglądałeś tę stronę którą wysłałem. Są na niej odnośniki do tych dwóch stron:
https://ym1mxe.webwave.dev/
https://bouvdu.webwave.dev/
Poczytaj sobie a jest co. Polecam również śledzić te strony, wszystkie trzy najlepiej bo jeszcze dziś (tylko jak będę miał czas czyli pewnie wieczorem) ukaże się na nich nowy update moda (dostępny już na discordzie). Zalecam również używania oryginalnego moda. Po pierwsze jest on robiony w myśl zasady "oficjalny fanowski dodatek" dlatego staramy się by dodawane rzeczy były spójne z założeniami gry lub serii jak i lore świata/ stylistyki etc. Poza tym dostaniesz pełne wsparcie na discordzie, gdzie pomożemy ci, jeśli pojawią się jakieś problemy. Odpowiadamy natychmiast, a jeśli wykryjesz jakieś błędy lub bugi, możesz je zgłosić i zostaną one wyeliminowane w następnych wersjach.

Informacja do twórcy paczki:
W imieniu S.P.V Team, twórców moda Heroes 7.5 chciałbym poinformować, że jest nam przykro iż nasz mod został użyty bez naszej wiedzy. Prosilibyśmy o nie wykorzystywanie a tym bardziej zmienianie moda (nie wiem czy do takowej doszło) bez informowania nas i zapytania. Dodatkowo w naszym modzie użyte zostały inne mody których zgodę twórców na wykorzystanie otrzymaliśmy, jednakże tylko i wyłącznie w naszym modzie, co jest równoznaczne, że twórcy tychże modów również nie zostali poinformowani o wykorzystaniu ich dzieła. Rozumiemy ideę paczek modów jak i to że mody są darmowymi produkcjami od fanów dla fanów, jednakże w dobrym zwyczaju byłoby poinformowanie nas wcześniej o chęci wykorzystania lub ewentualnych zmian. Poświęcamy na to hobby sporo czasu dlatego proszę o zrozumienie, ustosunkowanie się i naprawienie swego błędu.
Discord Moda Heroes 7.5: https://discord.com/invite/YwUJRjaR3E

Pointer PW
11 września, 15:15
Jak już wcześniej mogliście zauważyć, przy każdej dotychczasowej wersji mojej paczki modów, zamieszczam informacje o źródłach i twórcach danych fragmentów, o ile takie są dostępne. Tak też zamierzałem zrobić i tym razem, również podając link do Waszej strony. Jak sami zauważyliście, praca moderów jest czysto hobbystyczna i darmowa, wobec czego w żaden sposób nie tracicie na tym, że część Waszego moda jest zawarta w mojej paczce, a wręcz jest to pewna forma popularyzacji Waszej działalności. Podobnie jak w świecie nauki cytowanie cudzych publikacji jest dozwolone, pod warunkiem oczywiście zamieszczenia źródła owych cytowań, tak i tutaj nie przywłaszczam sobie zasług z Waszej pracy. Ale jeśli w jakikolwiek sposób czujecie się urażeni moją działalnością moderską, to naprawiając swój błąd zwracam się z prośbą o możliwość wykorzystania części Waszych prac w mojej paczce moderskiej ku wspólnemu interesowi graczy w heroes 7. Mam nadzieję na pozytywną odpowiedź, w przeciwnym razie moje paczki, w których wykorzystuję Wasze pracę pozostaną jedynie dla mojego prywatnego użytku. Z heroskowymi pozdrowieniami
Pointer

Kastore PW
11 września, 15:51
Cytat:
Widać słabo przeglądałeś tę stronę którą wysłałem.
To była aluzja do tego, że wygląda słabo.

Vexes PW
12 września, 10:15
Odpowiedź od Slyena. Teks nie był tłumaczony przeze mnie, a bezpośrednio przez autora, a ja wstawiam oryginalną wersję więc proszę o wyrozumiałość jeśli są jakieś błędy.

Witam, oczywiście upoważniam do korzystania z moich treści...
Niemniej jednak będę musiał Cię prosić o przynajmniej informację zwrotną na temat swoich wrażeń na temat frakcji i małą notatkę, że chciałbyś skorzystać z nowej frakcji. Mówię to, ponieważ niektórzy ludzie wydają się mylić, kiedy mówią o twojej nowej frakcji.
Spędziliśmy gigantyczny czas, aby tworzyć zawarte tysiące godzin od miesięcy i dużo także dla moich współpracowników… wybaczcie moje obawy, ale myślę, że to zrozumiałe.

Życzę dobrego modowania i dobrej gry.
Slyen.

Exo PW
16 września, 17:37
Nie pytam kiedy, bo zdaje sobie sprawę z napotkanego problemu jakim jest pogodzenie Ac Moda z Ultimate Edition i tez tego będzie dotyczyć pytanie.

Jak to będzie zrobione? bo prawdopodobnie trafnie obstawiam ze najnowsza paka będzie bazować na Heroes 7: Ultimate Edition, mod ten zawiera w sobie UCP oraz Inferno i Tower ponadto mod wprowadza swój system nazwijmy to dodatkowych stworzeń po 2 na każdą frakcje i jak będzie z tym teraz współpracować AC mod? bez naruszania oryginalnej zawartość jestem ciekawy jak to Pointer chcesz rozwiązać?

Zdaje sobie sprawę ze Inferno i Tower ne będą mieli żadnych alternatyw to jest całkiem logicznie i jak na obecna chwile poprawne można się tez domyśleć ze Necro będzie uboższe o alternatywy bo jedyne co im obecnie pasuje to czarna straż.

Pointer PW
19 września, 08:54
@Exo

Jeśli testowałeś poprzednią wersję mojej paczki modów, to mogłeś już zauważyć, że bazą jest dla mnie AC Mod z wgranym UCP. Na to dokładam inne mody, w tym dodatkowe frakcję. Jeśli to możliwe dodając im alternatywy. Na tą chwilę masz rację co do zubożenia Necro, to masz rację, aczkolwiek zapomniałeś jeszcze o Żywiołaku Ciemności, który też tam pasuje. Inferno dostało akurat tyle alternatyw, że przebiło nawet Sylvan, dopiero w najnowszej wersji jedną z tych jednostek przenoszę do Fortecy. Co do alternatyw w Towerze, to faktycznie, będzie tu dość ubogo (na razie). Rezygnuję, przynajmniej na ten moment, z dodatkowych stworzeń wprowadzonych przez Ultimate Edition, bo niestety, ale coś się wykrzacza w mechanice gry po próbie połączenia tego z dotychczasowymi modami. W tej chwili pracuję już nad kosmetycznymi poprawkami i, jeśli przy generalnym teście wszystko pójdzie dobrze, to lada dzień spodziewajcie się najnowszej paczki.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack