Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3

klimat93 PW
24 września 2018, 07:19
Hmm ale to ciekawe że nam obu się wiesza a Kasandrze nie. Wyjątek potwierdza regułę? Czy jest jakiś wspólny mianownik mam nowego kompa więc niezawirusowany Śmiga WH10 a i nic wcześniej nie mieszałem w grze dopiero co ściągnięta.

Yogoort PW
2 lutego, 15:00
Jak tam się miewa MOD obecnie ? UCP jest już w wersji 1.1 od jakiegoś czasu, czy mod ma go w sobie ? Ach no i jeszcze jedna sprawa, chciałem pobrać moda w wersji dla bardziej wybrednych jednakże link już wygasł i pliku pod wskazanym adresem nie ma, jest szansa na ponowny upload w wersji dla bardziej wybrednych ?

Pointer PW
5 lutego, 13:13
MOD jest cały czas rozwijany, jednak ostatnio trochę słabiej z czasem u mnie więc i prace zwolniły. Ze względu na swoją wielkość i powiązania między plikami, prawdopodobnie pojawiać się będzie już tylko jedna wersja moda. Bez obaw, bazuje na wersji dla wybrednych, ale nie dal najbardziej wybrednych. To co ujrzycie na pewno w najbliższej wersji to:
1. Zmiany wprowadzane przez mod Unofficial_Community_Mod_1.1 (w tym debugi i nowe umiejętności jednostek).
2. Nekromancja przywrócona do stanu pierwotnego.
3. Odblokowani bohaterowie scenariuszowi i kampanijni w grach hot seat i potyczkach.
4. Bohaterka Adowyn do Sylvana (mod nie mój, ale nie pamiętam gdzie ją znalazłem).
5. Nowy bohater do Fortecy - niemal żywcem z heroes3 - Grindan!
6. Nieco podrasowana Ognista Tarcza, dostał ją też Ognisty Smok.
7. Nowe jednostki: Smok Pustki, Sylwański Tygrys, Dzika Rusałka, Demon i... Błękitny Smok. Część jednostek nadal w fazie dopracowywania.
8. AC Mod w wersji 1.5 kompatybilny z dodatkiem Trial by Fire z dodanym, na razie jednym, dodatkowym wyborem dla Fortecy - Żywiołak Ognia jako alternatywa Kapłana Run.
9. Odblokowani bohaterowie z Zaginionych Opowieści Axeoth.
10. Kilkudziesięciu bohaterów zaimplementowanych z Heroes 6, a wraz z nimi kilka nowych specjalizacji.
11. Trzy nowe czary zaczerpnięte z moda WrynPendragon: Błogosławieństwo, Klątwa, Wskrzeszenie Umarłych.
12. Kilka artefaktów z Opowieści Axeoth oraz z WrynPendragon, niektóre w nowych zestawach (to jeszcze w fazie testów, bo nie wszystkie działają tak jak powinny).

A w tej albo w następnej wersji:

13. Kilkudziesięciu bohaterów z Heroes 5 z kolejnymi speckami.

A zatem cierpliwości, wkrótce coś wrzucę :)

Yogoort PW
6 lutego, 09:14
Świetna robota Pointer!

Adolf_Egzekutor PW
6 lutego, 19:44
Jezu ja się tylko modlę, by walki mi się normalnie wczytywały.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack