Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Arty z kart
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Hayven PW
25 września 2017, 13:35
Cześć!

Czy ma ktoś może gdzieś jeszcze na dysku zainstalowanego DoC-a albo wie, czy w internecie gdzieś nie ma bazy artów z kart? Chciałbym gdzieś to zebrać i zabezpieczyć, bo może mi się przydać w przyszłości :P

avatar PW
25 września 2017, 13:58
A nie ma ich w komnacie? ;>

Drwal PW
25 września 2017, 14:06
Pisz do Kammera. :P

Zachari PW
25 września 2017, 22:46
Są już zabezpieczone.

Kammer PW
25 września 2017, 22:49
Chodziło o same artworki, które mam. Z Hajkiem już ubiliśmy korzystny interes, to będzie owocna współpraca.

Kurek PW
26 września 2017, 00:42
Jak zrobicie taki zbiór to dajcie znać. Zawsze jak jakieś karty wychodziły to robiłem research i w necie znajdywałem arty z kart i se oglądałem łechtając wyobraźnię. Niestety nie mam ich wszystkich pozapisywanych. Poza tym nie wszystkie karty dało się znaleźć w postaci artowej bez ramki i cyferek. Może wam się uda? Kto wie...

Hayven PW
26 września 2017, 02:34
Znalezienie tych artów to nie problem jak ktoś (Kammer) ma pliki gry, grunt to je wyciągnąć, ale program do tego jest znany, więc to była tylko kwestia znalezienia kogoś, kto te pliki wciąż jeszcze gdzieś ma :)

Kurek PW
26 września 2017, 19:58
najs

Ravignir Drugi PW
4 października 2018, 12:18
https://drive.google.com/folderview?id=0B7ieygcwj9DtS0Q1OWdkZkVuSVE
Tutaj jest folder z artworkami/kartami i wszystkimi innymi rzeczami związanymi z DoCem. Jak ktoś chce to dam linka do klienta DoCa (chyba bez wgranej poprawki lok, karty w wersji polskiej są z poprawką)

BTW zapomniałem Hasła do starego konta, więc założyłem nowe.
temat: Arty z kart

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel