Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Kampanie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Kaazam PW
7 czerwca 2019, 21:08
Niestety podmiana pierwszych kilku/kilkunastu bajtów nic nie dała.

Próbowałem edytować save wyboru kampanii czyli ten po przejściu misji, a więc nie ma możliwości konfliktu jednostek artefaktów etc. No cóż. Najwidoczniej nie jest dane mi grać dalej.

--------------------
EDIT: Dzięki avatar za link.

Kastore PW
19 września 2019, 23:31
W ogóle ostatnio przeszedłem pierwszą misję "Frontier" kampanii o nazwie "Horn of the Abyss" i muszę powiedzieć, że poziom trudności mnie dosyć zaskoczył. Nie widzę za bardzo sensu w robieniu kampanii tak trudnych, że przejdzie je może 1% graczy.

Generalnie polecam się zapoznać, bo to definitywnie najtrudniejsza misja ze wszystkich w kampaniach H3.

James_Dean PW
21 września 2019, 10:12
Ogólnie kampania HotA jest znośna tylko w pierwszym rozdziale - o Jeremy'm, Alkinie itd. Misje są pomysłowe a poziom trudności wyważony. Ale druga kampania o Biddleyu to jakiś koszmar, podobnie trzecia z Jeremy'm znowu - rozwijasz miasto, eksplorujesz, a nagle wróg przyjeżdża z gigantyczną armią, której nie dasz rady (a nie masz możliwości cudów wyskrobać z miasta i siedlisk co masz)

Sriko92 PW
14 lipca 2020, 14:28
Siema, szukam chętnych stąd na chilową grę w Heroes 3, jacyś chętni? A tutaj? -wyrąbane-

DrwalDrwalGra nie jest póki co darmowa. Nie tolerujemy tutaj piractwa. W tej chwili Heroes III kosztuje 11,69 zł na Gogu. Zachęcam do zakupu, jeśli ktoś nie posiada.

marekg PW
9 stycznia 2023, 09:32
Czy ktoś jest chętny popykać razem w gierkę? Można pobrać tutaj https://exiro.pl/gry/heroes-3-download/ a co do chętnych to zapraszam na priv i popykamy, najlepiej podaj od razu discord :)

DrwalDrwalGra nie jest póki co darmowa. Nie tolerujemy tutaj piractwa. W tej chwili Heroes III kosztuje 11,69 zł na Gogu. Zachęcam do zakupu, jeśli ktoś nie posiada.

Hayven PW
9 stycznia 2023, 09:45
Śmierć botom! Ban spamerom!

MinosKing PW
9 stycznia 2023, 15:24
Dobrze że przed laty kupiłem Hirki III Złotą Edycję. Widząc co czasami ludzie umieszczają na podobnych Forach, mam wrażenie że co niektórzy nie rozumieją że piractwo jest czymś złym.

11,69 zł na Gogu, to nie jest aż taki wielki majątek.
strona: 1 - 2
temat: [HotA] Kampanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel