Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: H2 - Problem z przedostatnią misją kampani Rolanda
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Serd PW
22 marca 2017, 18:11
Witam. Mam problem z przejściem misji "Obrona Corlagona" - przedostatniej misji kampanii Rolanda. Jednym z warunków tej misji jest zasada iż przegram, jeśli stracę Rolanda. Tyle że Rolanda nie ma na mapie. Jedyni moi bohaterowie w tym scenariuszu (jestem graczem niebieskim) to czarodziejka Astra, rycerz Lord Haart oraz czarownik Halon. Roland powinien być bohaterem gracza żółtego, a tymczasem jest nim rycerz Lord Halton. W każdym razie, obojętnie co bym nie zrobił, to już po pierwszej turze wyświetla mi się komunikat:
"Roland został pojmamy! Wszystko jest stracone!", i przegrywam misję. I tak za każdym razem.
O co tu chodzi? Pomóżcie, proszę.

Szaman PW
22 marca 2017, 20:07
Podstawowe pytanie, skąd masz swoją kopie H2.

Serd PW
22 marca 2017, 22:07
Heroes... I-IV Complete od UbijSoftu z okładką z podstawowego H4 tylko w białym kolorze zamiast żółtym.

uhm PW
22 marca 2017, 23:07
Wrzuć do folderu "maps" i zobacz czy pójdzie:

9 kampania

Serd PW
22 marca 2017, 23:40
Dzięki, działa! Mogę spytać co i jakim programem tam zmieniłeś?

Hayven PW
23 marca 2017, 00:05
Zapewne po prostu wysłał swoją wersję tej mapy :P

A jak chcesz sam coś pozmieniać, to można chyba zmienić rozszerzenie bodajże na .mx2, otworzyć w Edytorze Map H2, dokonać modyfikacji, zapisać, i z powrotem zmienić rozszerzenie. Ale nie obiecuję, że to zadziała.

uhm PW
23 marca 2017, 00:20
Nic nie musiałem zmieniać ;) Błąd musiał być w twojej mapie, wrzuciłem po prostu działającą prawidłowo. Na szczęście w H2 mapy kampanijne są w oddzielnych plikach, w H3 musiałbyś wszystko zaczynać od nowa :P

zmudziak22 PW
27 grudnia 2017, 18:55
Jak dasz restart misji po modyfikacji mapy kampanii, to gra wczyta twoje zmiany.
temat: H2 - Problem z przedostatnią misją kampani Rolanda