Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84

RustDragon PW
1 lutego, 08:40
No przydałby się taki baśniowy zamek jednostki żaby,baśniowy smok :P

Adams PW
1 lutego, 19:24
Zatem cała nadzieja w Dream Teamie tworzącym "Day of Reckoning". ;)

Belegor PW
2 lutego, 23:50
Nie liczyłbym na to.

Co do planó Hota- najważniejszy jest balans po wprowadzeniu nowych elementów i dokończenie kampanii. Potem jeśli będą chcieli, to może zaczną pracę nad nowym miastem.

A Ci co sobie życzą baśniowy zamek- chcesz nowe miasto, to je zrób.

Ja tam się zadowalam tym, co dostaję, zwłaszcza, że za to nie trzeba płacić.

kubawaleczny PW
3 lutego, 12:28
Nie ma to jak gdybać i mówić, że mi się podoba a jak nie to se sam zrób.

A tak już w temacie ciekawe czy twórcy Hota ogólnie jeszcze coś planują jakieś jednostki neutralne dodać?

3 lutego, 13:18
HotA devsi od lat są lakoniczni w wypowiedziach i spoilerach. Wszystko, co wiadomo na dzień dzisiejszy to to, że patch 1.7.0 nie jest ostatnim. Czy się rozwój skończy na 1.7.1 czy na 1.8.0 i co w nim będzie - nie wiadomo i pewnie długo nie będzie wiaodmo.

Kammer PW
3 lutego, 13:52
Mam tak z 96% pewności, że zapowiadali, że kolejne, za co się wezmą, to rebalans skilli.

Riccardo PW
3 lutego, 13:57
they stated that they have many projects in mind and that they were confident of completing them, so I believe and hope that HotA will last a very long time

Kastore PW
3 lutego, 15:33
Jak im się nie znudzi, to będą robić. Może powstawało w bólach, ale ja na przykład lubię ból, bo im więcej bólu przejdę przy programowaniu albo pisaniu muzyki, tym bardziej czuję się potem jak Budda Pokonujący Wszystkie Przeszkody, kiedy projekt zaczyna działać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje