Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28

Ursus PW
25 maja, 16:05
W ramach oczekiwania na Factory HotA Crew zamieściła na swoim Facebooku sudoku do rozwiązania

Kastore PW
25 maja, 17:26
No fajnie.

Kammer PW
16 czerwca, 08:33

Fandor PW
16 czerwca, 13:25
Lich Agar od MDT wyglądał znacznie lepiej ;d

planetavril PW
16 czerwca, 13:36
where is MDT Agar?

16 czerwca, 13:42
In Forge mod?

It's sad to hear that - I think you demand mods like Oasis or alternative creatures but obviously you don't play them :(

Kastore PW
16 czerwca, 14:24
Wcale nie wyglądał znaczenie lepiej. Poza tym, to dopiero wstępna wersja Agara od HotA.

Alistair PW
16 czerwca, 16:27
A co jest złego w tym Agarze?

Fandor PW
16 czerwca, 17:01
Czy ja napisałem, że jest coś złego z nim? Znaczy dla mnie jest za mało Agarowy, ucieka mi gdzieś podobieństwo. Plus oczywiście fakt tego że powinien być trupem. Gdyby ten porter nie był Agarem podobałby mi się znacznie bardziej bo jest super. ;)
Licz Agar od MDT bije na głowę oryginalne Licze i jakby moim zdaniem udało im się zachować dużo podobieństwa, zwłaszcza biorąc poprawkę na strupienie. xD

planetavril PW
16 czerwca, 17:34
I don't like the forge as a city too futuristic,
I like the Oasis and other mod by Mdt Team,
the mermaid creature and creatures triton which is not yet released is gorgeous,

if oasis,alternative creatures and tides of war not released how do I play with them? :) :)

Kastore PW
16 czerwca, 18:15
Agar nie powinien być trupem, tylko powinien nie istnieć.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje