Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21

witchking PW
1 marca, 11:04
Widać, że kształt zamku inspirowany jest Forge. Miłe nawiązanie

Znalazlem jeszcze jedno drobne podobieństwo:

Hobbicus PW
1 marca, 12:55
Tłumacząc na szybko z rosyjskiego z posta na DF2:

Docent Picolan:
Opublikowano niewielki artykuł w magazynie "Мир фантастики и фентези": https://www.mirf.ru/games/videogames/20-let-geroyam-mecha-i-magii-3-chem-zhivyot-kultovaya-igra-segodnya

W odpowiedziach na pytania, ogólnie rzecz biorąc, nie powiedziałem niczego nowego. Jako wyjątek można uznać pokazany screen, gdzie ukazany jest zamek Fabryki (wcześniej tylko opublikowano kapitol). Najprawdopodobniej model nie jest jeszcze ostateczny. Jak to zwykle bywa - odrzucono już 15 koncepcji, a dopiero teraz model zaczął nabierać kształtów.

W związku z tym, z dwóch głównych stylów Fabryki, kapitol należy do Art Deco, a Zamek to Art Nouveau. Ogólny pomysł na wygląd jest "imperialistyczny" i wyraża ambicje. Architektura intencjonalnie jest zdominowana przez świecką estetykę, państwowo-instytucyjną, a nie wojskową. Jako paralelę możemy wskazać, na przykład, stalinowskie wieżowce.

Cóż, sprawia to, że zamek Fabryki jest "żywy". Podczas oblężenia miasta wystawiana jest artyleria, a to widać nawet w pierwszych sekundach bitwy. Ryk, para, poruszone zębatki, huk karabinów. Ogólnie rzecz biorąc wygląda na spokojną strukturę, nawet luksusową i dekoracyjną, która jednak przy oblężeniu zastawia na agresorów pułapkę.

Droopy PW
1 marca, 15:33
Tak patrzę teraz i na obrazku z Fabryką jest pokazany bohater z nekropolii jako nekromanta (Chodzi mi o pana wampira). W linii portretów bohaterów jest tylko Ranlo który jest Upadłym Rycerzem a jak wiadomo Oni posiadają inny model na mapie świata jak i podczas bitwy. Więc możliwe że bohater z białymi oczami jest nowym bohaterem w nekropoli ? Na to by wyglądało

1 marca, 17:23
Wypowiedź Doktora Picolana zaczerpnięta z tego samego postu, co cytował Hobbicus:

Cytat:
Z ekskluzywnych zdjęć można wyróżni jedynie zainscenizowany zrzut ekranu, w których oświetlony jest zamek Fabryki

Pokreśliłem słowo 'zainscenizowane'. To specjalnie spreparowany screen dla celów promocujnych, gdzie niekoniecznie wszystko musi odpowiadać prawdzie.

EDIT: Sądzę, że grafika bohaterów na mapie nie jest jeszcze gotowa i def wampira jest placeholderem dla portretu gościa z białymi oczami.

Hobbicus PW
1 marca, 17:52
Okej, nie wyłapałem tego z kontekstu, dzięki wielkie!

Godzilla PW
11 marca, 22:48
Zespół HoTa poinformował na swoim facebooku że wraz z dodaniem Faktorii zostanie dodana nowa kampania.

Kastore PW
12 marca, 00:56
Fantastycznie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje