Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 82 - 83 - 84

Kastore PW
13 sierpnia 2022, 17:12
Ale fajnie.

Warmonger PW
15 sierpnia 2022, 12:48
Cytat:
1. W nowej wersji możliwe będzie customizowanie większej ilości obiektów -- na przykład skrzyni ze skarbami czy wraków statku;

2. W kolejnej wersji możliwe będzie ustawienie value oddziału zamiast ilośći stworów w nim -- podobnie jak w mapach losowych;

3. Pojawi się możliwość umieszczania zwojów z zaklęciami jako artefaktów, dzięki czemu mapmakerzy będą mogli dokładniej kontrolować możliwości graczy poprzez chatki z zadaniami;

4. Rozbudowano możliwości Quest Gate'a -- przykładowo tylko bohater o wiedzy >22 może przejść;

5. W 1.6 rozbudowano możliwości ustawianie zadań w chatkach -- jedna chatka może dawać szereg zadań, mogą się one powtarzać;

Cytat:
c) Pojawi się możliwość ustawiania na sztywno poziomu bohaterowi, co będzie miało ogromne znaczenie w połączenie ze specjalizacją -- jednostki Tazara o lvl 1000 będą otrzymywały tylko jeden punkt obrażeń;

Cytat:
9. Nowa nagroda puszek pandory i eventów -- punkty ruchu! Bohaterowie będą mogli zyskiwać je i tracić poprzez eventy i obiekty;

To są potrzebne udoskonalenia, które swego czasu sam rozważałem :)

Przykładowo, rozbudowany system questów pojawiał się w H4. W H5 wszystko to trzeba było samemu oskryptować, co już stanowiło regres i dla wielu twórców map problem nie do przeskoczenia.

Ursus PW
6 września 2022, 07:58
Źródło: DF2 oraz Heroes Community
Lazy person:
In the meantime, I'll update the status a little:
In the afterword in the article about the editor, you could read that the screen and cutscenes are ready.
And so it was, at that time ALL the cutscenes of the campaign were completed, the screen of the city was completed.
Now I'm happy to announce that the screen has already been cut, tested, and became part of the game!
Also, the entire code of the Factory's creatures is completed, the AI ​​can use the abilities of the creatures!

Of course, in addition to the obvious unfinished campaign, it is still too early to talk about the 100% readiness of the city, the Siege screen and the Mystery Map are not finished from the graphics, and one special building with a non-trivial property remains in the code.
Lazy person:
I wrote - siege screen, puzzle map, campaign, last special building + all sorts of bugs. Well, music is at work too.

Kastore PW
6 września 2022, 22:31
Tak! Jest progres!

Yaaqob PW
9 września 2022, 09:14
Styczeń 2024 - będzie! :-D

Kammer PW
29 grudnia 2022, 09:55
https://forum.df2.ru/index.php?showtopic=37363&st=3840&p=783292&#entry783292

Nie będzie releasu noworocznego, nie będzie noworocznego postu, miasto kończą, w kampanii dalej jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, może osobno wydadzą miasto i kampanie, utwór Romero będzie w kampanii, wydanie Factory sporo namiesza w mecie, nie będzie rebalansu skilli, magii ani innych statów(?).

Grota nawet została wspomniana: don_ko zacytował, że lepiej dać zrobić utwór ok rzemieślnikowi, którego praca będzie pasować, niż światowemu czempionowi, którego praca nie będzie pasować. :P

LuckyClover PW
29 grudnia 2022, 11:11
Heh mój cytat :)
To oczywiste, że zachowanie spójności jest najważniejsze.
Od Xcoma oczekuję muzyki z Xcoma,od Mortal Kombat z Mortal Kombat,
a od Homm3 klimatycznych utworów dopasowanych do tematyki miast-to one zdobyły moje serce jeszcze w dzieciństwie...
Piękny lecz niedopasowany utwór jest jak marmurowa podłoga położona w zabytkowym drewnianym, kościele...

Tarnoob PW
29 grudnia 2022, 12:50
Szkoda, bo na rebalansie umiejek i może magii najbardziej mi zależało.

Kastore PW
29 grudnia 2022, 13:40
LuckyClover:
Od Xcoma oczekuję muzyki z Xcoma,od Mortal Kombat z Mortal Kombat
Strasznie smutne, że w Mortalu 11 już w ogóle nie leci techno, tylko jakaś muzyka filmowa.
Tarnoob:
na rebalansie umiejek i może magii najbardziej mi zależało
Telenowela.

Zachari PW
29 grudnia 2022, 15:00
LuckyClover:
Piękny lecz niedopasowany utwór jest jak marmurowa podłoga położona w zabytkowym drewnianym, kościele...

Widzę, że próbujesz rzucić kolejnym cytatem do którego odwoła się HotA :p

LuckyClover PW
29 grudnia 2022, 15:04
Zmiana stylu jest trudną rzeczą i wymaga kunsztu...
Mk3 w wersji arcade ma doskonałą ścieżkę dźwiękową :)

LuckyClover PW
29 grudnia 2022, 15:20
Zawsze, mówię porównaniami bo żywy przykład jest lepszy niż martwy opis.
To tak jak przed epoką zdjęć lepiej było opisać dziobaka jak bobra z kaczym dziobem niż próbować komuś wytłumaczyć jak to wygląda jedynie przytaczając opis jego ciała.

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2022, 15:27
Kammer:
Nie będzie releasu noworocznego, nie będzie noworocznego postu, miasto kończą, w kampanii dalej jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, może osobno wydadzą miasto i kampanie, utwór Romero będzie w kampanii, wydanie Factory sporo namiesza w mecie, nie będzie rebalansu skilli, magii ani innych statów(?).

Grota nawet została wspomniana: don_ko zacytował, że lepiej dać zrobić utwór ok rzemieślnikowi, którego praca będzie pasować, niż światowemu czempionowi, którego praca nie będzie pasować. :P

Czy ten post został usunięty/zedytowany, czy to ja nie mogę go znaleźć? Natrafiłam tylko na ten post, który wręcz odmawia wyjaśnień.

avatar PW
29 grudnia 2022, 15:39
Tak, w tym poście jest napisane, że originalny post został usunięty gdyż Lazy nie ma ochoty na dyskusję z osobami, którzy zaczęli czytać między wierszami o tym, że patcha nigdy nie będzie.

Górski Krasnolud PW
29 grudnia 2022, 15:42
Osobiście uważam, że jest to dość prawdopodobna wersja zdarzeń.

LuckyClover PW
29 grudnia 2022, 15:47
Lepsze skąpe informacje niż dające powody do nieporozumień.
Jeśli tak było to dobrze się stało i tyle.

Nicolai PW
1 stycznia 2023, 20:44
Tarnoob:
Szkoda, bo na rebalansie umiejek i może magii najbardziej mi zależało.
Nie wiem, ja mam mieszane odczucia jeśli chodzi o ich rebalans.

Kammer PW
31 stycznia 2023, 18:21
nowe wieści o HotA.
Nie mam weny na translatorowanie, na JB jeden user streścił.

Generalnie don_ko odrzucił część pomysłów Picolana oraz wkrótce Factory ma być jakoś zaprezentowane.

AmiDaDeer PW
2 lutego 2023, 00:50
Tak w skrócie, z tego co rozumiem:

- Docent Picolan miał taki charakter, że starał się odpowiadać wszystkim wszędzie, w efekcie był utożsamiany z "twarzą" zespołu, mimo że nie tylko on podejmował w nim decyzje;
- to co zostało ustalone w kwestii Fabryki przed śmiercią Picolana takie pozostaje, natomiast kwestie które wciąż podlegały pod dyskusję są wbrew jego wizji;
- w związku z powyższym kompletnemu reworkowi uległ ekran miasta (don_ko uważa że to, jak Picolan sobie ten ekran wyobrażał, mocno odstawało od stylu gry) oraz spora część fabuły w kampaniach (będzie ona mniej kontrowersyjna);
- każdy członek zespołu ma własną wizję miasta, więc to co pokażą niedługo będzie efektem zlepienia w jedną kolektywną, kompromisową całość różnych pomysłów w HotA Crew - z tego też powodu gdyby Picolan nadał był z nami, miasto zapewne wyglądałoby inaczej;
- ze względu na zainwestowany w tworzenie miasta czas i siły, nie ma już drogi odwrotu - Fabryka zostanie wydana choćby i właśnie z tego powodu;
- z podtekstu wynika, że ktoś pracuje nad muzyką (don_ko wspomina o kompozytorach, którzy mieli wykonać pracę z szacunku do pracy zespołu).

Kammer PW
2 lutego 2023, 09:10
Dzięki, Ami.

Ta kompromisowa część trochę napawa mnie niepokojem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel