Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 83 - 84 - 85

AmiDaDeer PW
30 marca 2021, 17:22
Nie wiem jak Rewolwerowcy, ale statystyk nieulepszonych Niziołków raczej nie zmienią drastycznie - zatem ulepszone też będą musiały mieć minimum 24 pociski.

Kammer PW
30 marca 2021, 21:29
OK, wóz brzmi spoko.

Po prostu miałem taki lekki dysonans -- rewolwerowcy, jakieś automaty, wielkie mechy, a koniec końców strzelają z balisty. W sumie może fajnym pomysłem byłoby zrobić taką rusznikarnię, ale z gatlingiem?

Darkem PW
30 marca 2021, 21:36
Ciekawym rozwiązaniem byłby nowy namiot medyka. Skoro inspirujemy się dzikim zachodem, to poza saloonem i kowbojem nic tak nie krzyczy IHAAA! jak tipi. Specjalność? Wsparcie jednostek zaklęciem wspomagającym? Naprawa jednostek mechanicznych (w tym balisty i wozu z amunicją)? Możliwości jest wiele.

Fandor PW
31 marca 2021, 02:41
Wydaje mi się, że źle na to patrzymy zarówno my jak i HotA Crew. Nowe maszyny oblężnicze nie muszą być przecież na siłę lepsze od tych oryginalnych.
Skoro Factory jest tak drogim miastem, może warto byłoby stworzyć zestaw 3 bardziej klimatycznych maszyn wojennych które będą tańsze od ich odpowiedników z innych miast i miały jakąś ciekawą ale bardziej ograniczoną funkcjonalność.
Wydaje mi się, że standardowe machiny oblężnicze zakupione w budynku czy innych miastach, będą wyglądać bardzo głupio obok jednostek Factory.

Yaaqob PW
31 marca 2021, 08:29
Moim zdaniem wóz z amunicją to "najlepsza maszyna" dla Factory... Szczególnie po tej publikacji. :-D

Poza tym - nie wydaje mi się, żeby wprowadzanie kolejnych nowych maszyn wojennych było dobrym pomysłem. Balista, Namiot Medyka, Wóz z Amunicją i Armata to full zestaw, "dream team". Dla mnie nic więcej nie jest potrzebne. ;-)

Kastore PW
31 marca 2021, 10:25
Fandor:
Wydaje mi się, że standardowe machiny oblężnicze zakupione w budynku czy innych miastach, będą wyglądać bardzo głupio obok jednostek Factory.
No a balista w Inferno nie wygląda głupio? I jestem pewien, że Ci to nie przeszkadzało. ;) Nie ma co mnożyć bytów.

kubawaleczny PW
27 kwietnia 2021, 11:17
Są jakieś wieści o nowościach?

Kastore PW
27 kwietnia 2021, 12:22
Nie.

now PW
3 maja 2021, 07:21
Ktoś pisał w jaskini b. na temat Zakupu księgi czarów poza miastem w H3. Jak mnie pamięć nie myli to w kapliczkach na mapie można dostać czary nawet bez księgi a zamiast jej są zwoje zaklęć. Czyli nie jest potrzebna księga czarów i można korzystać ze zwojów, czy nie tak?

LuckyClover PW
3 maja 2021, 12:13
Gdy nie ma się księgi czarów nie da się poznać czaru z kapliczki-jedynie dostajesz informację
jakie jest to zaklęcie (aby móc wrócić kimś z księgą jeśli to coś ciekawego)

Nie da się też użyć czaru ze zwoju w bitwie bez księgi-wychodzi Ci info że próbujesz przyzwać zaklęcie ze zwoju ale nic się nie dzieje... ale odkryłem że da się bez księgi użyć zaklęcie typu view air mając jego zwój-wcześniej o tym nie wiedziałem :)



VIP PW
3 maja 2021, 12:54
Chyba w HOTA też tak jest (testowałem chwile temu SoD), ale w pewnym sensie blokuje to kod gry, ponieważ jeśli ustawimy nasze zaklęcia w zapisie gry, to będziemy je mieć dla danego bohatera cały czas nawet bez księgi. Oczywiście kiedy zakupimy pojawią się :).

Elorehald PW
10 czerwca 2021, 12:04
Czy tylko mi się wydaję, że ten żółty u Niziołka HOTY prezentuję się nijako?
HOTA

Próbowałem się z tym pobawić i myślę, że ten kolor bardziej odpowiada i mniej kłuje w oczy.

Co o tym myślicie?

Kastore PW
10 czerwca 2021, 12:06
Raczej się bardziej zlewa.

planetavril PW
10 czerwca 2021, 15:19
perhaps this shade

Andruids PW
10 czerwca 2021, 19:03
Noooo... planetavril dobrze myśli. Barwa ta sama, wybijająca się na tle brązowego kubraczka, ale z mniejszym nasyceniem.

DragonKing PW
3 lipca 2021, 18:02
Eh, wygląda na to, że serwer upadł:(. Ostatnia wiadomość była niespełna miesiąc temu.

kubawaleczny PW
9 lipca 2021, 16:40
Jaki serwer?

now PW
21 lipca 2021, 16:19
maciekgin sie pyta w Jaskini B.:
"A zna ktoś jakiś sposób na ustawienie tego expa dla wieżyczek w HOTA?:)"
-Tak istnieje - zainstalować najnowszą wersje ERY(nowszy WoG) w której działa HOTA - wszystko w jednym.
Moglibyście ogłosić to na głównej jako spóźniona nowina.

AmiDaDeer PW
21 lipca 2021, 17:00
A masz linka do tej wersji Ery rzekomo działającej z Hotą? Z tego co udało mi się zorientować jest to fejknius.

Trith PW
21 lipca 2021, 17:10
Kojarzę jakiś gif z niestabilnym/niekompletnym Cove z jakieś pół roku do roku temu w kontekście starań około nowego miasta w erze, ale od tamtej pory nic o tym nie słyszałem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 83 - 84 - 85
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel