Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 82 - 83 - 84

Kammer PW
13 marca 2021, 10:39
Nie, nie można się spodziewać Factory za szybko.
https://forum.df2.ru/index.php?showtopic=28905&st=20&p=771493&#entry771493

Krótki skrót:
- Docent zatwierdził praktycznie wszystko, tylko nie przygotował nowego townscreenu;
- jednostki gotowe, modele bohaterów też, ale sami bohaterowie jeszcze nie. Podobnie z muzyką;
- w tej chwili największym problemem jest właśnie ekran miasta, ukończenie go pozwoli przygotować dwelle i ekran oblężenia;
- większość scenek do kampanii jest gotowa;
- mapy są dalekie od bycia gotowymi;
- miasto NIE jest dodane do gry;
- team, a także Docent, byli zbyt optymistyczni;
- Streamfest 2019 był ważny, ale potem zastopował prace.

Dzięki, avatarze, za linka!

Hellburn PW
13 marca 2021, 10:41
Ech, w sumie to chyba pierwszy raz się zawiodłem i czuję się trochę "oszukany" szumnymi zapowiedziami z zeszłego roku. Myślałem, że więcej mają gotowe, a to zabrzmiało jakby dopiero byli na półmetku.

Crystal Dragon PW
13 marca 2021, 12:46
Hellburn:
Ech, w sumie to chyba pierwszy raz się zawiodłem i czuję się trochę "oszukany" szumnymi zapowiedziami z zeszłego roku. Myślałem, że więcej mają gotowe, a to zabrzmiało jakby dopiero byli na półmetku.

Nie zapominaj jednakże, że śmierć Docenta, która była ogromnym ciosem dla HoTA teamu, skomplikowała dalsze prace zespołu. Kto wie jak wygląda tam teraz organizacja pracy i podejmowanie decyzji.

Poza tym nie wydaje mi się by townscreen, dwelle, ekran oblężenia i mapy to było aż tak dużo roboty, zważywszy na to, co już udało im się zrobić.

Kammer PW
13 marca 2021, 12:58
Zrobienie siedmiu map to jednak mnóstwo roboty, jak tak patrzę na problemy naszych rodzimych mapmakerów.

Kastore PW
13 marca 2021, 13:56
I pewnie dodanie miasta do gry to jeszcze więcej roboty.

Droopy PW
13 marca 2021, 19:21
Szczerze to masakra,trwa to lata a naprawdę końca nie widać...Koniec końców pewnie mogliby wydać na 2020 z ekranem z streamfestu który był pewnie dobry a sami sobie tworzą nie potrzebnie dodatkową prace poprzez perfekcjonizm i to jest totalny błąd

Kuririn PW
13 marca 2021, 21:51
Droopy:
trwa to lata
Sadzac po Twojej wypowiedzi, Twoje myślenie jest takie, jakby tylko Twórcy (HotA) sie tylko nia zajmowali.

Droopy PW
14 marca 2021, 08:53
A no tak zapomniałem że Hota crew pracuje 24 h w kamieniołomach. Mogli wydać miasto w 2020 bez kampanii i dodać je w następnym roku. Całkowicie by to zmieniło pogląd na sytuacje, a teraz robi się po prostu nie fajna atmosfera

Kuririn PW
14 marca 2021, 10:58
To kup sobie chupa chupsa, i czekaj ciepliwie :P

Droopy PW
14 marca 2021, 11:04
Kupie Ci też wiesz i poczekamy sobie razem kumplu :)

Kuririn PW
14 marca 2021, 11:20
Tylko, ja nie siedze na rozżarzonych wegielkach :P

Alistair PW
14 marca 2021, 12:18
Wiem, że moja opinia nie spotka się z dobrym przyjęciem, a podejrzewam, że jeszcze mi się oberwie, ale robienie moda przez kilka czy kilkanaście lat jest co najmniej dziwne. Oczywiście nie bronię nikomu robić moda przez 50 lat czy więcej, który nigdy nie zostanie wydany. Ludzie robią to przecież z pasji, a nie dla pieniędzy, mają swoje własne sprawy, które nie będą czekać na rozwiązanie. Jednak to trochę przypomina robienie ludziom nadziei, że mod zostanie w końcu ukończony, tylko jeśli trwa to latami, to chyba tylko najwięksi fani będą na to czekać. Pewna grupa oleje to i w ogóle przestanie się tym modem przejmować. To tylko takie luźne przemyślenia, nie zamierzam nikogo poganiać, czy tym bardziej się awanturować.

Hellburn PW
14 marca 2021, 12:38
Ale przecież HotA jest skończona. Była skończona wraz z wersją 1.0. Teraz tylko HotA Crew dodaje różne rzeczy. To bardzo podobne podejście np do Blizzarda, który wydaje swoje gry, a potem za darmo w ramach aktualizacji je ulepsza, bądź coś do nich dodaje - (np Overwatch i nowi bohaterowie, mapy, mechaniki).

Mnie osobiście bardzo przeszkadza jeden fakt, że aż TYLE czasu pracują nad tym modem, a poprawki w umiejętnościach drugorzędnych i zaklęciach/gildiach właściwie są mega kosmetyczne.
Nauka, sokoli wzrok, pierwsza pomoc, balistyka, artyleria, talent magiczny wciąż czekają na lepsze czasy.
Gildia magów już w ogóle potrzebuje rebalansu, zarówno w sile zaklęć, jak i roszadach na przestrzeni poszczególnych poziomów.

Droopy PW
14 marca 2021, 13:27
Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie to miasto to nie liczyłbym już raczej na rebalans skilli tak szczerze

Kammer PW
14 marca 2021, 15:01
Ogólnie, mam wrażenie, trochę HotA Crew nie do końca rozumie odbiór swojego dzieła. Bądźmy szczerzy, obecnie HotA to przede wszystkim podstawa do multi, w takim momencie robienie ośmiu map kampanii, szesnastu cutscenek trochę się mija z celem, bo gros osób po prostu się tym nie zainteresuje.

A ważne rzeczy, jak Hell wskazał, leżą sobie odłogiem i nie jest wiadomo, czy w ogóle będą one ruszane w relatywnie bliskiej przyszłości. :/

Kastore PW
14 marca 2021, 15:20
Droopy:
A no tak zapomniałem że Hota crew pracuje 24 h w kamieniołomach.
XD
Hellburn:
Gildia magów już w ogóle potrzebuje rebalansu, zarówno w sile zaklęć, jak i roszadach na przestrzeni poszczególnych poziomów.
Wydaje mi się, że jakby wrzucić masowe zaklęcia na jakiś 3.-4. lvl jak w H2, to rozgrywka stałaby się wolniejsza.
Poza tym, ja ogólnie zawsze byłem fanem wolnorynkowego balansu w grach, opierającego się na wyraźnych, skokowych nierównościach, które rywalizują ze sobą, niż centralnie planowanego, gdzie wszystko jest uładzone, a gracz operuje na bardzo skompresowanych zmiennych.
Kammer:
Ogólnie, mam wrażenie, trochę HotA Crew nie do końca rozumie odbiór swojego dzieła. Bądźmy szczerzy, obecnie HotA to przede wszystkim podstawa do multi
HotA to obecnie po prostu Heroes 3. Nie ma co tego ograniczać tylko do multi.

Kammer PW
14 marca 2021, 17:37
A na ten moment najbardziej medialną i najpopularniejszą częścią H3 jest właśnie multi.

Kastore PW
14 marca 2021, 17:54
A co ma być bardziej medialne w starej grze strategicznej? Single? Weź się zastanów co Ty piszesz.

Hellburn PW
14 marca 2021, 18:53
Hmmm, pomyślmy... choćby nowości typu NOWY ZAMEK o niespotykanym w grze klimacie? Wbrew pozorom bardzo dużo osób gra single.

DragonKing PW
14 marca 2021, 19:02
Osobiście, uważam, że robienie nadziei nie ma sensu, bo o ile dobrze pamiętam, miasto miało wyjść z początku 2020, ale twierdzę, że lepiej dostać bardzo dobrego jakościowo moda, niż cokolwiek zrobione na szybko, byle tylko fani nie byli źli. Uważam, jednak, że żeby nie niecierpliwić graczy, warto byłoby, wypuścić miasto, a kampanię, dopiero w następnej aktualizacji. Oszczędziłoby to nam czekania na moda.
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel