Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [chat] Powiadomienia dźwiękowe
komnata: Przeklęta Machina

Drwal PW
6 grudnia 2016, 18:08
A co tam... Raz na ruski rok ja też napiszę coś, co mi by się przydało.

Jak wszyscy wiemy korzystam dość mocno z chatu, ale męczy trochę, że trzeba co jakiś czas patrzeć czy ktoś przypadkiem do nas nie napisał. Do rzeczy... dałoby radę wprowadzić powiadomienia dźwiękowe, gdy ktoś napiszę bezpośrednio do nas (tag @nick) lub przez prywatną rozmowę?

Kastore PW
6 grudnia 2016, 18:12
Proszę, nie...
Męczące to by właśnie było wydawanie dźwięków przez czat. :P

Drwal PW
6 grudnia 2016, 18:14
Ale oczywiście byłoby to opcjonalne. I tylko gdy ktoś pisze do nas. Można by spokojnie robić coś innego bez ciągłego przechodzenia przez okna i sprawdzania czy nie ma czegoś do nas.

Bychu PW
6 grudnia 2016, 18:18
W sumie, skoro i tak mamy Syreny, to pewnie by się dało. Nie jest to głupie, ale musiałby być opcjonalne. I żeby nie wydawało dźwięku, gdy jesteśmy aktualnie w karcie chatu. :P

Drwal PW
6 grudnia 2016, 18:20
Wg mnie też to jest realne. Przede wszystkim podświetla nam się nasz nick na zielono (w przypadku @nick) lub niebiesko cała wiadomość (priv), wiec dodać do tego dźwięk chyba nie byłoby takie trudne. Większa praca to pewnie byłaby ta opcjonalność.

Alamar PW
6 grudnia 2016, 18:37
Stanowczo nie. Wszelkie strony, gdzie dźwięk jest obowiązkowy i/lub automatycznie się włącza, przyprawiają tylko o ból głowy/utrapienia/doprowadzają do wściekłości (wybrane podkreślić :P).
Do tego Grotę nie przeglądacie chyba tylko w domu, ale i w miejscach, gdzie wszelkie dźwięki jak najbardziej by przeszkadzały nie tylko wam, ale i osobom postronnym, prawda?

Poza tym zakładka czatu ma u góry powiadomienie o nowych wypowiedziach, więc dodatkowa informacja nie jest aż tak potrzebna.

Drwal PW
6 grudnia 2016, 18:43
Ale któryś raz mówię, że byłoby to opcjonalne, a w zakładka powiadamia nas o wszystkich wypowiedziach, a nie tylko tych kierowanych do nas.

Irhak PW
6 grudnia 2016, 19:03
Z technicznego punktu widzenia byłoby to wykonywalne. Jednakże nie wyobrażam tego sobie w jakiś normalny sposób. Bo jak? Ustawiamy w przeglądarce? Odpada. Ustawiamy w Grocie? Po co? Mamy przecież migający chat, że ktoś napisał. Może zamiast tych ----/**** zmienić na ----/@@@@ jeśli ktoś do nas napisał? To miałoby większy sens niż dzwinki.
temat: [chat] Powiadomienia dźwiękowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel