Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21

Kastore PW
1 października 2017, 21:46
A kto (lub co) jest Waszym grafikiem?

Nitj'sefni PW
1 października 2017, 21:48
Godzilla. Jest również liderem zespołu.

Kastore PW
4 października 2017, 12:23
Młody, nie baw się w modowanie, bo na tym można się przejechać.

Reldi PW
4 października 2017, 12:34
Jedno mogę pochwalić u autorów Vori - wytrwałośc w obliczu nieustającej krytyki.
Teraz życzę sukcesów w realizacji planów.

I mała uwaga, Kastore czy tylko mi się wydaje iż w Twoich postach poziom zasolenia jest pomiędzy Morzem Martwym a Lol-em?:D

Andruids PW
4 października 2017, 12:43
Wytrwałość w czym?

Kastore PW
4 października 2017, 12:56
Reldi:
I mała uwaga, Kastore czy tylko mi się wydaje iż w Twoich postach poziom zasolenia jest pomiędzy Morzem Martwym a Lol-em?:D
Bo moje posty są solą tej ziemi.

Reldi PW
4 października 2017, 13:14
Wytrwałość w obronie swego stanowiska?:D
Wiem że nie ma żadnych praktycznych efektów, dlatego życzyłem im wyników;)

Kastore tak, to mogłoby być wytłumaczenie jakieś:P
Niekoniecznie najlepsze ale zdecydowanie jakieś:)

Personalnie daleko mi do wyczekiwania na Vori, niemniej gdyby obciąć posty na temat "To i tak nie wyjdzie", to prawdopodobnie Grotowicze mieli by mniej rozrywki a temat pewnie około 5 stron :D

Nitj'sefni PW
4 października 2017, 15:22
Jak to nie ma efektów?
Mamy już modele trzech jednostek i jedenastu budynków oraz fabułę.
Niestety Godzilla od dłuższego czasu nie daje znaków życia, a bez niego to nie ruszy.

Turtle PW
4 października 2017, 16:54
Klątwa Vori jest prawdziwa...

Kammer PW
4 października 2017, 17:41
O Vori można gadać przez dwa tygodnie i piętnaście stupostowych stron i do niczego nie dojść, za to pięknie się pokłócić.

Ponieważ gadka zmierza w kierunku właśnie takiej jałowej paplaniny - zamykam temat, aż będzie cokolwiek dobrej jakości do pokazania. Na przykład ta szumnie zapowiadana wersja, co miała wyjść w październiku - wtedy proszę o Hermesa/wiadomość na Cmentarzu.

Nitj'sefni PW
7 października 2017, 22:24
Pragnę z przykrością ogłosić, że dziś projekt został zamknięty.

Fimrys PW
7 października 2017, 22:27
Stało się.

Z przykrością muszę stwierdzić, iż nasz Vori Teams w składzie: Godzilla, Nitj'sefni oraz mej skromnej osoby oficjalnie ogłasza upadłość. Co jest tego przyczyną? Na ramiona Hekatoncheira, nie mam pojęcia. Możecie nazwać to klątwą, ale to już koniec. W tym momencie zamykamy wszelkie prace nad stworzeniem miasta śnieżnych elfów. W tym momencie wyzwanie zostaje rzucone nowym śmiałkom, w których ręce składamy przyszłość stworzenia tego miasta. Kiedyś musi się w końcu udać!

Ja sam jestem chętny do dalszego tworzenia tekstów lub tabel, gdyby ktoś znów podjął się tego zadania, więc proszę o ewentualny kontakt zainteresowanych wskrzeszeniem projektu. Myślę, że choć część materiałów z naszego dorobku może być użyteczna.

Kuririn PW
7 października 2017, 22:36
Fimrys:
Ja sam jestem chętny do dalszego tworzenia tekstów lub tabel,

No tabeleczki, beleczki itp... takim myśleniem nie zbudujesz miasta.

Fimrys PW
7 października 2017, 22:38
Kuririn:
No tabeleczki, beleczki itp... takim myśleniem nie zbudujesz miasta.

Ale teksty to jedyne, co mam mu do zaoferowania. Nie jestem grafikiem, więc moja rola w modach zawsze jest jedynie pomocnicza. A nam właśnie brakowało grafików, na których chciałbym aby to miasto powstało.

Kammer PW
7 października 2017, 22:43
OK, to ja zamykam temat i symbolicznie gaszę światło.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21
temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel