Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 19 - 20 - 21

Kastore PW
26 czerwca 2017, 17:58
Miszczu:
Twój problem prosiaczku, pracuj nad wyobraźnią. Rozumiem że piekielne ogary też nie wyglądają poważnie? Cerbery, wilczy jeźdźcy, dziki etc. etc. wszystko niepoważne tak?
W jaki sposób poruszają się duże koty, zakładając, że nie chcemy, żeby spacerował? I teraz wyobraź sobie takie przemieszczenie się np. o jeden hex.
Miszczu:
Znów wyobraźnia. Kwestia modelu i animacji.
To opisz. Zresztą są lepsze pozycje niż Yeti.
Miszczu:
Centaurom i Gnolom to nie przeszkadza.
Konie to nie drapieżniki, a psy w większości są mniejsze i słabsze od wilków, tak w ramach używania wyobraźni.
Miszczu:
Gwoli ścisłości to bardziej zależało mi na podaniu sensownego upgrade'u dla Berserkera.
No ty chyba sobie żartujesz...

Darth Ponda PW
26 czerwca 2017, 18:10
Lodowy krąg zmieniłbym na lodowy promień czy coś tego typu. Smok mógłby zamrażać (zdezorientować/spowolnić). Gnomokoboldy to średni pomysł. Manty brzmią dziwnie. Olbrzymy to średni pomysł, można dać chociażby te krzyżówki trolli i białych bobrów (chyba ich jeszcze nie było w m&m). Poza tym są jeszcze niedźwiedzie, ale tu tak jak z ibrisami może być problemem animacja. Nie można dać z jakiejś innej jednostki? Poza tym wywaliłbym też Wendigo, może lepszy byłby jakiś zmutowany śnieżny ptak albo duch lodu?

witchking PW
26 czerwca 2017, 18:14
To ja zadam fundamentalne pytanie, macie kogoś kto wam porobi do tego grafikę? Defy jednostek, ekran miasta?

Kastore PW
26 czerwca 2017, 18:18
Nitj'sefni zrobi.

Mistrz PW
26 czerwca 2017, 18:20
Kasztorę:

Cytat:
W jaki sposób poruszają się duże koty, zakładając, że nie chcemy, żeby spacerował? I teraz wyobraź sobie takie przemieszczenie się np. o jeden hex.

Ja tu o gigantycznych wilkach a ty o kotach.


Cytat:
To opisz. Zresztą są lepsze pozycje niż Yeti.

Pewnie są. Lepiej, pokażę:


Tak

Tak

Lub tak

Żaden z nich nie wygląda jak Behemot.

Cytat:
No ty chyba sobie żartujesz...

Nie no, jasne że żartuję. W końcu Berserkerowie są znani z wyśmienitej zupy rybnej, a nie przemiany w potwornego niedźwiedzia.

Kastore PW
26 czerwca 2017, 18:25
Miszczu:
Ja tu o gigantycznych wilkach a ty o kotach.
Bo mówiłem o kotach. Poza tym wilki już są w grze.
Miszczu:
Pewnie są. Lepiej, pokażę:
Każdy z nich wygląda jak behemot. -_-
Miszczu:
Żaden z nich nie wygląda jak Behemot.
Żartujesz sobie...
Miszczu:
Nie no, jasne że żartuję. W końcu Berserkerowie są znani z wyśmienitej zupy rybnej, a nie przemiany w potwornego niedźwiedzia.
No świetna satyra, ale znowu pokazuje tylko, że się nie znasz na tym, co mówisz.

Mistrz PW
26 czerwca 2017, 19:09
Kasztorę:
Cytat:
Bo mówiłem o kotach. Poza tym wilki już są w grze.

A ja o wilkach. W końcu wiesz, Fenrir to wielki wilk. Mamy impas.

Cytat:
Każdy z nich wygląda jak behemot. -_-

Aha, czyli każde duże z futrem wygląda jak behemot.

Cytat:
Żartujesz sobie...
Wręcz przeciwnie.

Cytat:
No świetna satyra, ale znowu pokazuje tylko, że się nie znasz na tym, co mówisz.

Rozumiem że dla ciebie generalnie nie wiem o czym mówię. Na szczęście rzeczywistość to weryfikuje. W fantastyce często pojawia się wątek Berserkerów dosłownie transformujących się w potworne niedźwiedzie, nie tylko wpadających w bitewny szał, ale tak czy siak nie przyznasz mi racji.

Kastore PW
26 czerwca 2017, 19:39
miszczu:
W końcu wiesz, Fenrir to wielki wilk.
Mamy już wilki w grze.
miszczu:
Aha, czyli każde duże z futrem wygląda jak behemot.
Tak, zwłaszcza kiedy wygląda prawie identycznie jak starożytny behemot.
miszczu:
Rozumiem że dla ciebie generalnie nie wiem o czym mówię. Na szczęście rzeczywistość to weryfikuje. W fantastyce często pojawia się wątek Berserkerów dosłownie transformujących się w potworne niedźwiedzie, nie tylko wpadających w bitewny szał, ale tak czy siak nie przyznasz mi racji.
OMUJBORZE!!! Zamiast wyjeżdżania z rzeczywistością i robienia z siebie ofiary, zrobiłbyś jakiś research odnośnie zasad nomenklatury i kompozycji line-upów w H3, choćby nawet to o czym wspominałem w tym temacie. Naprawdę mam już dość tłumaczenia tego wszystkiego po raz n-ty, bo jakiemuś kolejnemu "ekspertowi" nie chce się przeczytać kilkunastu-kilkudziesięciu postów. Generalnie tak, nie wiesz o czym mówisz.

Nitj'sefni PW
26 czerwca 2017, 20:26
witchking:
To ja zadam fundamentalne pytanie, macie kogoś kto wam porobi do tego grafikę? Defy jednostek, ekran miasta?
Nie. Przydałby się ktoś.
Kastore:
Nitj'sefni zrobi.
Nieprawda.

Tą dyskusję możecie sobie odpuścić, bo w line-upie nie będzie żadnych yetich, walkirii, wilków, ani niedźwiedziołaków.
Mistrz:
Nie no, jasne że żartuję. W końcu Berserkerowie są znani z wyśmienitej zupy rybnej, a nie przemiany w potwornego niedźwiedzia.
Ani z tego, ani z tego. Chyba, że w uniwersum Wiedźmina.

Nad pierwszym poziomem jeszcze pomyślimy.

Kastore PW
26 czerwca 2017, 20:35
Skoro nie masz ani teorii ani chęci robienia w 3D i obu nie chcesz się nauczyć, to życzę powodzenia.

Mistrz PW
26 czerwca 2017, 20:38
Kasztorę:

Cytat:
Mamy już wilki w grze.
Mamy też Smoki w grze. Mamy też ludzi w grze. Konie też mamy...

Cytat:
Tak, zwłaszcza kiedy wygląda prawie identycznie jak starożytny behemot.
Czyli że to:


Wygląda jak to?:


Ciekawe.

Cytat:
OMUJBORZE!!! Zamiast wyjeżdżania z rzeczywistością i robienia z siebie ofiary, zrobiłbyś jakiś research odnośnie zasad nomenklatury i kompozycji line-upów w H3, choćby nawet to o czym wspominałem w tym temacie. Naprawdę mam już dość tłumaczenia tego wszystkiego po raz n-ty, bo jakiemuś kolejnemu "ekspertowi", któremu nie chce się przeczytać kilkunastu-kilkudziesięciu postów. Generalnie tak, nie wiesz o czym mówisz.

Czwekaj, czekaj. Myslałem że rozmawiamy o tym czy berserker może się zmienić w niedźwiedziołaka? Wyglad na to że jadnak nie.


MinosKing PW
26 czerwca 2017, 20:46
Mistrz przemianę w niedźwiedzia mamy już w Grove u Druidów gdy atakują, zaś podczas ruchu w kruka. Ale nie zmienia to faktu że ci niby Berserkerzy dublowali by się wtedy z nimi, więc ten pomysł jest trochę bez sensu. >.<


witchking PW
26 czerwca 2017, 21:00
Graficy 3d raczej się nie znajdują sami z siebie. Chyba tylko hei-reg wzbudził takie zainteresowanie, że graficy ustawiali się do niego w kolejkę.

Kammer PW
26 czerwca 2017, 21:04
Ucinam tę kłótnię na linii Kastore - Mistrz. Toto już dawno straciło na merytoryce i zamieniło się w awanturę.

Nitj'sefni PW
26 czerwca 2017, 21:55
Koncept pierwszego poziomu zostanie niezmienione, ale zmieni się nazwa ulepszenia.
Zamiast kobolda pojawi się gnom głębinowy (myślałem też nad nazwą "svirfneblin", ale uznałem, że gnom głębinowy będzie jednak lepszy).

Darth Ponda PW
26 czerwca 2017, 21:56
Czemu każda dyskusja ostatnimi czasy przemienia się w jatkę, ktorą ucina Kammer?

MinosKing PW
26 czerwca 2017, 22:02
Nitj'sefni nie uraź się ale zgadzam się z tym co napisał Witchking, bez grafików dalsze dyskusje na ten temat wydają się bez sensu. ;/ Jeśli będziesz w stanie przedstawić jakieś pierwsze koncepty, to wtedy będzie można rozmyślać nad nazwami dla tych jednostek.

Nephretes PW
27 czerwca 2017, 01:31
Jeśli autorzy moda nie wykażą choćby najmniejszej chęci nauki grafiki 3D to nie znajdą ani grafików, ani pomocy i to jest niestety prawda. Nieskromnie podam siebie za przykład: chcesz coś zrobić - zrób to sam. Dopiero potem pojawią się osoby, które ewentualnie pomogą.

Darth Ponda PW
27 czerwca 2017, 11:48
Ewentualnie się nie pojawią i wszystko będziesz musiał zrobić sam. Powodzenia, przyda ci się.

Kuririn PW
13 lipca 2017, 11:10
Gdy wujek Goooogle czasem mnie zaskoczy :P


strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 19 - 20 - 21
temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel