Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 19 - 20 - 21

Ursus PW
16 marca 2017, 17:53
Budynki ładne, pod tym względem uzupełniają się stylistycznie z Bastionem, gdzie też występowała domieszka architektury japońskiej, zwłaszcza dobrze to widać przy gildii magii i kapitolu.

Zachari PW
16 marca 2017, 19:23
Kuririn:
To pytanie było do autora modelu!

To wiadomo ale nie mogłem się powstrzymać, wybacz.

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 18:36
Z przykrością ogłaszam, że Godzilla wycofuje się z projektu.

Kuririn PW
18 marca 2017, 18:51
"Skondyś" to znam. ^^

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 18:57
Historia lubi się powtarzać.
EDIT
Z ostatniej chwili! Felag został naczelnym grafikiem projektu. Gratulacje!

Zachari PW
18 marca 2017, 19:09
Smutne że się wycofał było widać postęp w jego umiejętnościach. :(

Fandor PW
18 marca 2017, 19:13
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego zmieniono temat bo team się rozpadł? Jak do tej pory, jedyne co się działo w tym projekcie, to grafiki tworzone przez Godzille, więc nie rozumiem dlaczego zabierać mu ten temat, jeżeli Nitj chce robić sobie Vori bez Godzilli to niech założy temat i tam wrzuca coś, co sam zrobi.

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 19:18
To dalej ten sam team i te same Vori. Godzilla wycofał się, bo go to przerosło.

Fandor PW
18 marca 2017, 19:23
Nie, jedyną osobą, która coś robiła w tym projekcie był Godzilla, i kilka ostatnich stron dyskusji jest wyłącznie na temat jego modeli, jeżeli chcesz sobie robić Vori, załóż nowy temat. I nie jest dla mnie argumentem, że ty byłeś "liderem" tego zespołu, załóż temat, gdzie pokażesz coś co zrobiłeś ty i reszta teamu, a ten zostaw Godzilli, bo obstawiam, że prędzej on zrobi Vori niż ty.

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 19:29
Ale to Godzilla odszedł od zespołu, a nie zespół od Godzilli. Ten temat jest o Vori, a nie o jego modelach.

Fandor PW
18 marca 2017, 19:32
Temat jest o modzie, modzie który od jakiegoś czasu tworzył tylko Godzilla, i nie rozumiem, dlaczego ty jako pseudo lider masz mieć do niego prawo. Nie jesteście twórcami gry i wydawcą, żeby prawa do projektu zostawały w rękach kogoś, kto nic nie robi przy nim. Ewidentnie, Godzilla zasługuje bardziej na ten temat niż ty.

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 19:34
No właśnie nie tylko Godzilla. Mod tworzą również Felag i Fimrys, którzy pracują nad takimi rzeczami jak fabuła, balans, jednostki i bohaterowie.
To, że tylko prace Godzilli były prezentowane nie znaczy, że tylko on coś robi.

Godzilla PW
18 marca 2017, 19:37
Nitj:
No właśnie nie tylko Godzilla. Mod tworzą również Felag i Fimrys, którzy pracują nad takimi rzeczami jak fabuła, balans, jednostki i bohaterowie.
LOL!
Jedyne osoby które ostatnio coś robiły to ja i Fimrys, balansem nikt się nie zajmuje bo i nie ma czego balansować.

Zachari PW
18 marca 2017, 19:48
Fandor:

Może poprostu siądź na... (dobra zachowam kulturę) i patrz jak mod się rozwija! Zamiast przejmować się pseudo-hierarchią.

Etid: To oczywiście było do Fandora...

Felag PW
18 marca 2017, 19:49
Ej, trochę się zapominasz Godzillo.
Pamiętasz kto Ci pomagał na początku, gdy nikt nie wierzył w Twoje umiejętności? Kto jako jedyny w Ciebie wierzył, kiedy wszyscy byli przeciw Tobie? Kto mówił Ci "Nie przejmuj się krytyką" i bronił przed wszystkimi, którzy atakowali Twój śmiały projekt?
Pamiętasz kto pomagał tworzyć fabułę i starał się Ci wybić z głowy głupie pomysły? Kto pomagał Fimrysowi tworzyć fabułę i balans? Kto zawsze służył Ci dobrą radą i starał się wyłapywać drobne błędy?
Jak możesz Godzillo? {rzewny płacz} Jak możesz?

Godzilla PW
18 marca 2017, 19:54


Toffi:
Może poprostu siądź na dupie
Ogarnij się.

Nitj'sefni PW
18 marca 2017, 20:06
Godzilla:
[tajna wiadomość czarną czcionką]
Miło mi to słyszeć. Do tego czasu postaram się dobrze piastować funkcję lidera.

Warmonger PW
18 marca 2017, 20:45
Kolejny odcinek dramatu... [ziew]

https://www.youtube.com/watch?v=6bOy3RNyWME

A modu jak nie było, tak nie ma.

Kammer PW
18 marca 2017, 20:46
Zamykam temat (pewnie tymczasowo, by ostudzić emocje - nie podoba mi się tok ostatnich wypowiedzi).

Jak ktoś będzie miał jakieś sensowne materiały do pokazania - proszę o Hermesa do mnie.

Kammer PW
11 maja 2017, 22:21
Fimrys coś wyprodukował, więc, czemu nie, otwieram temat.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 19 - 20 - 21
temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel