Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nieco rozrywki - quizy o HoMM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 20 - 21 - 22

Alamar PW
15 października 2012, 15:47
Cytat:
ad.15 nie chodzi o całą serię (dałbym numerację 1-4 :P), a o samo Strategic Quest :P
Numeru czy podtytułu nie dałeś, więc odpowiedź na pytanie jest poprawna. :P

TopFunny525 PW
15 października 2012, 16:04
Ad.3

Wilczy Rycerz = Wolf Knight

Teraz jest dobrze? :P

Irhak PW
15 października 2012, 16:07
Teraz jestem skłonny uznać chociaż chodziło mi o tłumaczenie dosłowne z j. angielskiego :P Tak więc zaliczam...

TopFunny525 PW
15 października 2012, 16:14
Irhak:
17. Poniższy szkic przedstawia jednostkę do niewydanej gry z serii HoMM. Jaka to gra i w czyjej odsłonie? ;)

Jednostka ta miała się pojawić w Heroes VI, prawdopodobnie w wersji Nivala. Informację na czuja znalazłem w temacie o Heroes VI w JB :P.

Nazwa tej jednostki to "overlord"

EDIT :

Irhak:
19. Jak miała na imię kobieta, która pojawiła się w misji "Bitwa o bagna" kampanii "Wojownicy Pustkowi", a która zginęła z rąk królów-magów za "winy" Tarnuma?

Według Gildi Mrocznych tajemnic Ta niewiasta się nazywała Yalla :P.

EDIT 2:

Irhak:
12. Poniższa jednostka dostała się do jednej z gier HoMM, ale z innym modelem (ten się NIE dostał). Jaka to jednostka?

Prawdopodobnie feniks, chodź głowy nie dam. (z HoMM 2)


Nerevar PW
15 października 2012, 16:24
15. Duch
16. Strach - cel nie może atakować i (niemal) poruszać się. Bliźniaczą zdolność mają Błękitne gadysmoki - cel nie może się ruszyć

Irhak PW
15 października 2012, 16:26
@TopFunny obie poprawnie

@Nerevar 15 i 16 dobrze :P

@EDIT2 u TopFunny
Nie uznaję albo-albo :P

The Doom PW
15 października 2012, 17:39
1. Wygląda mi to na goblina :) !
4. Smoczy golem
12. Na 99,5% feniks. Gryf to skrzyżowanie orła z lwem, czego tutaj nie widać :P !

Irhak PW
15 października 2012, 17:56
Correct :)

TopFunny525 PW
15 października 2012, 20:39
Odnośnie 12, to ja pierwszy dałem, ja :P.

BTW.

Irhak:
2. Jak nazywa się ta postać? (Nie chodzi tu o bohatera, a postać, na której jest wzorowana)

Nie wiem, ale mój zaawansowano-skorumpowany zmysł mi mówi, że to może być Lord Haart, chodź głowy nie dam...

Nerevar PW
15 października 2012, 21:07
Cytat:
Odnośnie 12, to ja pierwszy dałem, ja :P.
A myślisz, że wszyscy latają sprawdzić, czy aby czegoś nie zedytowałeś? ;P

The Doom PW
15 października 2012, 21:11
Cytat:
Odnośnie 12, to ja pierwszy dałem, ja :P.
Ty tylko napisałeś swoje przypuszczenia, ja podałem poprawną odpowiedź :P !

Irhak PW
15 października 2012, 21:35
Cytat:
Odnośnie 12, to ja pierwszy dałem, ja :P.
Ale nie zaliczyłem tobie :P

Cytat:
Nie wiem, ale (...) to może być Lord Haart, chodź głowy nie dam...
That is... incorrect :P

TopFunny525 PW
15 października 2012, 21:39
Hmmm... W takim razie wybiorę to, co miałem na myśli od początku... Czyżby był to Christian?

Irhak PW
15 października 2012, 22:01
Jak mówiłem... odpowiedzi (Sir) Christian nie uznam, gdyż chodzi o realną postać, na której był ten bohater wzorowany.

TopFunny525 PW
15 października 2012, 22:10
Czyżby chodziło o tego pana?

Bo jeśli tak, to John Broadbent, zagrał m.in.: w Moulin Rouge.

Irhak PW
15 października 2012, 22:12
Ponownie źle :P Podpowiedź: ten człowiek pracował w NWC.

Rabican PW
15 października 2012, 23:14
Irhak:
Ale nie zaliczyłem tobie :P
Nie rozumiem, dlaczego nie zaliczyłeś tamtej odpowiedzi. Wbrew temu, co napisałeś TopFunny nie podał alternatywy ("albo-albo"), wyraził tylko swoją niepewność co do poprawności odpowiedzi ("prawdopodobnie", "głowy nie dam"). Czyżby w grę wchodziła prywata?

Jeżeli treść fragmentu posta TopFunny'ego, do którego się odnoszę została zmieniona, przez co mam fałszywy obraz sytuacji, proszę mnie o tym poinformować.

The Doom:
Ty tylko napisałeś swoje przypuszczenia, ja podałem poprawną odpowiedź :P !
... poprzedziwszy ją wyrażeniem "na 99,5%", które oznacza minimalną niepewność. Innymi słowy: nie jesteś lepszy. Poza tym nie przypominam sobie, by udzielanie odpowiedzi na podstawie przypuszczeń umniejszało ich wartość; gdyby tak było, oblałbym prawie wszystkie egzaminy :P


Pozdrawiam serdecznie.
R.

The Doom PW
15 października 2012, 23:39
Cytat:
Nie rozumiem, dlaczego nie zaliczyłeś tamtej odpowiedzi.
TopFunny525 wahał się dosyć mocno ('To gryf albo feniks. Pewnie to drugie, choć głowy nie dam'), ja zaś tylko w 00,5% :P


Irhak PW
15 października 2012, 23:55
Cytat:
Jeżeli treść fragmentu posta TopFunny'ego, do którego się odnoszę została zmieniona, przez co mam fałszywy obraz sytuacji, proszę mnie o tym poinformować.
Ech... właśnie dlatego data modyfikacji postu (i jej autora) powinna byc publiczna... chociaż dla Strażników danej komnaty.

UWAGA! Czas odpowiedzi na pozostałe pytania do godziny 22. Po godzinie 19 nawet Alamar może odpowiadać ;)

Rabican PW
16 października 2012, 00:49
W takim razie przepraszam i wycofuję uwagi do wypowiedzi Irhaka i The Dooma.

Jednocześnie udzielam TopFunny'emu upomnienia. Zmienianie i usuwanie swoich postów prowadzące do zmiany sensu wypowiedzi lub tematu na tyle, by wprowadzić innych w błąd jest niezgodne z Konstytucją (punkt I.1.b.). Nie jest to pierwsze tego typu działanie tego mieszkańca (można pod ten punkt zakwalifikować usunięcie jego dzisiejszego/wczorajszego posta w temacie "Skąd ten kadr?"), jednak ze względu na niewielką szkodliwość czynu odstępuję od rzucenia klątwy, poprzestając na lżejszej karze. Niemniej w przypadku ponownego złamania tego punktu Konstytucji TopFunny nie będzie już mógł liczyć na taryfę ulgową z mojej strony.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 20 - 21 - 22
temat: Nieco rozrywki - quizy o HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel