Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Mod na odblokowanie bohaterów kampanii?
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

kassandra1986 PW
17 października 2016, 13:28
Witam, to mój pierwszy post. Gram w Heroes 7 od grudnia zeszłego roku (dzięki postowi na grocie od wczoraj jestem też posiadaczką prób ognia) i strasznie męczy mnie to, że w grach multiplayer jest moim zdaniem zbyt mało bohaterów do wyboru dla każdej frakcji. Z tego mniej więcej połowa ma kompletnie nieprzydatne dla głównej postaci umiejętności zarządcy. Czy w czeluściach internetu i fansitów heroesowych tworzy się albo jest w planach taki globalny mod jak do dzikich hord na odblokowanie bohaterów kampanijnych dla map multiplayer? Wiem, że bohaterowie kampanii w Heroes 7 mają często wyższe lvle niż pierwszy, ale zapewne dla uzdolnionych moderów to akurat kwestia zmiany parametrów, a zawsze to więcej bohaterów do wyboru i ciekawsza gra.

Ursus PW
17 października 2016, 13:59
W ramach pre-orderu było 4 bohaterów kampanijnych: Kente, Murazel, Tanis, Anastazja i Iwan. Z tego co wiem to specjalizacją Iwana był najem gryfów zamiast wilkorów. Z drugiej strony to myślę, że nawet dużo tych bohaterów - po 12 na frakcję. Jak naprawdę ci zależy to może zobacz na HC - tam powstaje dużo modów.

Nemomon PW
17 października 2016, 14:05
Ursus, to tych bohaterów było czterech, czy pięciu?

Ursus PW
17 października 2016, 14:07
@Nemomon Cała Rada Cieni oprócz Jorgena, bo Lasirem, można grać normalnie.

Andruids PW
17 października 2016, 14:14
W drugiej kampanii Ivana, jeśli przeszło się kampanię Nekropolii, dostaje się Anastazję jako bohaterkę, a jeśli przeszło się kampanię Akademii, dostaje się możliwość grania Tannis. Nie jestem pewien czy potrzeba do tego wersji gry z przedsprzedaży.

Przy okazji, przejście kampanii Twierdzy daje Ci dodatkowego bohatera - Andrasa Kruka. Całkiem sympatyczny i czarujący gość.

kassandra1986 PW
20 października 2016, 17:44
Nie przechodzę kampanii, zawsze gram swobodne mapy. Do tego w kampaniach siódemki gra sie przeważnie kilkoma bohaterami naraz, a ja tak nie lubię. Mam jednego bohatera głównego i go lubię rozwijać, i serio 12 bohaterów na frakcję to dużo? Z czego średnio 5 ma zdolności typu: zwiększa przyrost jednostki? W szóstce kampanie mi się podobały, ale tu próbowałam i to jakaś mordęga jest.

Ursus PW
21 października 2016, 21:42
Też nie lubię prowadzić hordy bohaterów. Dla mnie 2 to maksimum. A jak to jest z Iwanem? Czy po ukończeniu kampanii można go używać na zwykłych mapach?
temat: Mod na odblokowanie bohaterów kampanii?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel