Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Dark Dragon's Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

dvoytek PW
7 września 2016, 23:17
@Antonsky07
Diabeł z Ashan to trashcan.
Model zripowany, ale nie wiem z jakiej gry.


Kammer PW
7 września 2016, 23:27
To wygląda koszmarnie... Ale umiejka ciekawa, w tym Inferno byłoby też przywoływanie demonów przez diabły, Darki?

Górski Krasnolud PW
7 września 2016, 23:28
No i już mamy czempionów. (jeśli oczywiście ktoś chciałby pobawić się modelem Mistrza Mistrza, jak wspominałem w moim poprzednim poście :D). I w sumie nadal podtrzymuje zdanie, że Drzewiec Żaru lepiej pasuje jako podstawa, aniżeli elita, ale jak się stanie to już sprawa Dark Dragona. A jeśli chodzi o wierchowca nie warto pobawić się modelem jednorożca, aby przerobić go na Zmorę? To tylko sugestia, ale myślę, że można byłoby tak postąpić. A jeśli chodzi o sam model bohatera, to może coś pokombinować z bohaterem Nekropolii? Tylko zamiast kostuchy dać jakiś demoniczny miecz.

Dark Dragon PW
7 września 2016, 23:42
Wszystkich chcących wziąć udział (i posiadających jakieś przydatne umiejętności) w urzeczywistnieniu tego projektu proszę o kontakt Hermesem.

@Kammer - tak, umiejętności wygląda całkiem ciekawie... i może będzie podstawą umiejętności rasowej.

Rahbar PW
7 września 2016, 23:50
Skoro każde smocze bóstwo ma swój awatar, to można by też stworzyć smoka wzorowanego na Urgashu (smok chaosu?)

Kurek PW
8 września 2016, 04:56
@UP
Tak.
Należałoby połączyć Czerwonego Smoka z Czarnym i coś by wtedy dopoiero wyszło. Smok Chaosu?

Dark Dragon PW
8 września 2016, 08:47
Nie, projekt nie będzie dodawał jednostek, które nigdy w Ashanie się nie pojawiły.

Ursus PW
8 września 2016, 08:55
@Dark Dragon Skoro każde smocze bóstwo posiada swojego awatara to można przyjąć, że Urgash też takiego posiada.

Pointer PW
8 września 2016, 10:35
Cytat:
Skoro każde smocze bóstwo posiada swojego awatara

Każde? A Asha posiada? Bo chyba w takim razie coś przeoczyłem... Wydaje mi się, że jednak Smoki Pierwotne tychże awatarów nie mają... A i awatara Ylatha nie widziałem, no ale to akurat może wynikać z faktu, że nie ma on własnej frakcji w HoMM...

Kammer PW
8 września 2016, 10:54
Asha ma/miała Matkę Namtaru, co można podciągnąć pod nieco spaczonego awatara przedstawiającego trzy oblicza Smoczycy.

Nicolai PW
8 września 2016, 11:12
Ale gdzie Ci ona reprezentowała trzy oblicza Ashy? Była powiązana ze Śmiercią, ale z Życiem i Narodzinami już nie. Do tego awatarów jest mnogo, a Matka Namtaru jest unikatem :P Bliżej jej do bycia oderwanym aspektem Ashy niż jej inkarnacją.

Kammer PW
8 września 2016, 11:38
Czasem nie było powiedziane, że każde z oblicz Matki to inny aspekt Ashy czczony przez Nekromantów?

Tak, wiem, że Matuszka była unikatem, więc może Urgash też ma coś w tym stylu wśród swych legionów?

Nicolai PW
8 września 2016, 12:27
Kammer:
Czasem nie było powiedziane, że każde z oblicz Matki to inny aspekt Ashy czczony przez Nekromantów?
Nie... od początku Nekromanci mieli czcić pojedynczy aspekt Ashy. Z początku twórcy podchodzili do niego jak do swoistej herezji, dopiero później legitymizowano tę twarz Pierwotnej Smoczycy Ładu, ale nie zmieniono tego, że Nieumarli tylko czczą Pajęczą Boginię, a wobec pozostałych oblicz pozostają neutralni.
Kammer:
Tak, wiem, że Matuszka była unikatem, więc może Urgash też ma coś w tym stylu wśród swych legionów?
Wątpię, bowiem Matka Namtaru nie wzięła się znikąd. Technicznie rzecz biorąc jest koszmarami Ashy po Wojnach Stworzenia, które nabrały materialnego kształtu po wypłukaniu głowy Smoczycy przez Shalassę i Malassę :P Co do awatarów to Smoczyca Ładu ma coś takiego, a zwie się to Feniks :P Acz przy H7 trochę grzebali w kanonie, więc... w każdym razie Urgash jak najbardziej może mieć jakiegoś awatara, którego wcześniej nie pokazano... albo zawsze można oszukać jak Ubi i udać, że jakaś istota, która już się pojawiła nim była, ale dokonano błędu taksonomicznego. Ja osobiście jako awatara Urgasha widziałbym Uroborosa (Czerwia Otchłani).

Rahbar PW
8 września 2016, 14:33
@Nicolai A on nie jest awatarem władcy obżarstwa?

Nicolai PW
8 września 2016, 14:40
@Rahban: Odpowiem cytatem z samego siebie:
Ja sam:
albo zawsze można oszukać jak Ubi i udać, że jakaś istota, która już się pojawiła nim była, ale dokonano błędu taksonomicznego.
W następnym zdaniu zaproponowałem Czerwia jako Uroborosa, rozumiesz już ciąg przyczynowo-skutkowy? Jeśli nie to wytłumaczę prostszym językiem: proponowałem zretconowanie Czerwia Otchłani na awatara Urgasha.

Kurek PW
8 września 2016, 15:35
Czy o wszystko serio trzeba się aż tak kłócić?

Jakby ktoś zrobił smoka Wiatru/Chaosu to by było fajnie. Byłaby to jednostka neuttralna/Bossowa.

Takich pomysłów na "NOWE SMOKI" może być dużo. Taki Mod NCF do H5 kilka dodał wymyślonych i wyszło całkiem cacy.


Vexes PW
10 września 2016, 10:59
Co do Diabła to bym proponował jedną jego chyba zapomnianą wersję:
https://www.youtube.com/watch?v=j2QAos9BSvU
http://www.acidcave.net/ciekawostki.php?trivia=100

Mamy już uzdolnionego modelarza Antonsky07, który mógłby taki model wykonać :P A tak swoją drogą to jeśli dałoby się zaimplementować do gry własnoręcznie stworzone modele to można by było zrobić tak cały line-up wzorując się na wcześniejszy odsłonach i DoC-u. Oczywiście jednostki już będące w grze(sukub, niszczyciel, ifryt) wykorzystać bo co się mają marnować.

I tak sobie jeszcze pomyślałem. Wiemy że Ubisoft na 99% jak nie 100% nie będzie kontynuował serii to może jeśli frakcję dodano by jako nową a nie jak w modach do poprzednich części(czytaj Heroes 5) zamieniano za istniejącą, można by do tego dodać jakąś fabułę/kampanię. Wiecie taki fanowski nieoficjalny dodatek ^^ I Jeśli kampanie utrzymać w konwencji reszty kampanii Heroes VII to były by to np. opowieści przejęcia władzy w Sheogh przez Kha-Beleta lub upadek Raelaga czy coś w ten deseń.

Antonsky07 PW
10 września 2016, 13:03
@Vexes
Zrobienie całego lineupu własnoręcznie jest praktycznie niemożliwe. Zrobienie samych modeli to dopiero połowa problemu. Najgorzej jest z animacjami, które zajmują najwięcej czasu, a przy okazji nie mamy nikogo kto się na tym naprawdę zna. Jeśli chodzi o jednostki z Doca, to po co tworzyć je od nowa, jak większość z nich jest bazowana na modelach 3d z H6? Problem znowu stanowią tu animacje, których nie da się wyciągnąć z gry. Tak o tym myśląc powinniśmy znaleźć jakiegoś animatora, który wykonałby podstawowe animacje dla stworzeń z szóstki (idle, atak, śmierć). Moglibyśmy np poszukać kogoś na HC. A i jeszcze wracając do propozycji diabła, to bardzo mi się podoba, ale moim zdaniem nie wyróżnia się zbytnio od niszczyciela. To po prostu kolejny dwunożny demon i aby go zaimplentować musielibyśmy go mocno przerobić. Według mnie powinniśmy użyć modelu diabła proponowanego już wcześniej w tym temacie i przerobić go, aby wyglądał jak diabeł z intra Heroes 5 (dodać rogi, płomienie, broń i trochę zmienić twarz) http://tawerna.xgame.pl/images/photoalbum/album_13/char31cm4_t2.jpg

Vexes PW
10 września 2016, 13:22
A nie lepiej było by przerobić Niszczyciela na Diabła? Czyli problem jest bardziej złożony. No cóż może faktycznie HC byłby jakiś animator który by się tym zajął. Albo należy czekać na cud aż w końcu ktoś wyciągnie z H6 wszystko co jest potrzebne by przenieś z niej jednostki do siódemki.

Andruids PW
10 września 2016, 13:42
3 diałbowate diabły by tak nie przeszkadzały, pod warunkiem że reszta stworzeń byłaby zróżnicowana. Czyli do Impa, Niszczyciela i Diabła musiałyby dołączyć Cerber, Sukkub, Koszmar (może przemalowany centaur?), Ifryt. A jako drugi Champion chyba ten Czerw. Żadnych Maniaków, Rogatych demonów, Czartów, Szarpatorów, i innych Dręczycieli.

Pomysł na jednostkę oblężniczą - Portal. Mogłaby być Rodzicielka, ale trochę się nią brzydzę. W zależności od poziomu Sztuki Wojennej/Umiejętności frakcyjnej przyzywałaby określoną ilość np. Impów na wskazane pole.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [mod/projekt] Dark Dragon's Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel