Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Upadek marki (Xo)M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Irhak PW
6 sierpnia 2016, 18:09
Cytat:
Tym bardziej, że Sar-Shazzar stworzył swą przepowiednię dla Kha-Beletha (a przynajmniej tak Ubi podało w Dark Messiahu).
Tak. Ale mógł stworzyć tę przepowiednię dla siebie, bo wiedział kilka rzeczy, prawda? :P

Cytat:
Wydarzenia z HK usunięto z kanonu. A tym bardziej, że część historii opowiedziana w filmikach tej gry dotyczy przeszłości (to skomplikowane :P).
A kanonem DM mogło nie być uwolnienie demonów. Odpowiedź tak samo szalona jak pytanie :P

Cytat:
Raelag był ważny, bo Tieru tak chciał?
Raelag był ważny, bo... był ważny i tyle. Tieru dał mu misję tylko dlatego, żę chciał :P


A tak na serio... ktoś wziął te moje bajdurzenia na serio? o.O

Garett PW
6 sierpnia 2016, 20:53
Nicolai:
Naprawdę wierzycie w to, że mogliby wybrać zakończenie z zamknięciem Demonów w Sheogh na wieki wieków amen? Pozbyliby się jednej z fundamentalnych frakcji i podstawowego mechanizmu fabularnego na dobre.

Żeby zamknąć demony na wieki wieków amen trzeba było poświęcić życie wszystkich mieszkańców Stonehelm, a że Sareth przed chwilą zabił gościa, który miał to właśnie zrobić...

Alamar PW
6 sierpnia 2016, 21:04
Nie do końca. Więzienie demonów nie było doskonałe, bo na skutek sabotażu Sar-Shazzara, cząstka duszy Sar-Elama została uwięziona w rudzie stali cienia, z której potem powstał Cienisty Czerep. Bez tej cząstki więzienie nie było idealne i demony mogły podczas Zaćmień uciec na powierzchnie Ashanu.
Jeśli więc Sareth użyłby Cienistego Czerepu, by wpleść brakującą cząstkę duszy Sar-Elama w mury wymiaru-więzienia, to Sheogh na zawsze uwięziłoby dzieci Urgasha.

Fandor PW
6 sierpnia 2016, 23:27
Alamar, Ubi nie znasz, jakby faktycznie chcieli tylko zamknąć demony na x lat to by się okazało, że istnieje jeszcze cienisty kręgosłup, piszczel, i tak po kolei.

Acid Dragon PW
7 sierpnia 2016, 14:35
Za wyraźnym pozwoleniem Juliena Pirou do publikacji jego słów, zapodaję Wam moje tłumaczenie jego pożegnalnego postu, jaki zapodał tak zwanym VIP-fanom:

"Witajcie,

Teraz, gdy wyszło Trial by Fire, nadszedł czas by się pożegnać.
Po siedmiu latach pracy wyłącznie nad grami Might & Magic, niedługo odejdę do innego zespołu, by pracować przy zupełnie innych grach i markach. Wracam do cieszenia się grami Might & Magic jako zwykły fan.

Choć czasami droga była wyboista i musieliśmy pracować przy ograniczeniach, które były dla nas wyzwaniem (głównie przy małych budżetach, co wiecie aż za dobrze), było to dla mnie także prawdziwą przygodą, podczas której wiele się nauczyłem o tworzeniu gier, pisaniu fabuły oraz pracy z zespołem z zewnątrz.

W związku z tym ostatnim chcę też powiedzieć, że prawdziwą przyjemnością było pracować z zespołem Limbic nad pakietami przygód do Heroes VI, nad Might and Magic X oraz, oczywiście, nad Heroes VII i TbF. Mam nadzieję, że w przyszłości będę jeszcze miał inne okazje do pracy z tym wspaniałym zespołem.

Do widzenia wszystkim, trzymajcie się!
Julien"

Fandor PW
8 sierpnia 2016, 00:16
Chyba generalnie najbardziej w tym wszystkim interesuje mnie przyszłość firmy Limbic, mają już doświadczenie w strategiach przy H6 i H7, gdyby wykorzystali je we współpracy z jakimś lepszym wydawcą mogłaby powstać jakaś ciekawa alternatywa dla nas, fanów MM.

Acid Dragon PW
8 sierpnia 2016, 00:59
To nie do końca działa w ten sposób. Z reguły to wydawca narzuca co chce mieć i tylko najmuje studia takie jak Limbic do realizacji. Limbic raczej nie jest w pozycji, w której mógłby decydować, że teraz zrobi jakąś fajną grę podobną do HoMM tylko z jakimś lepszym wydawcą.

Aczkolwiek owszem, istnieje możliwość, że zamiast brać zlecenie, tym razem poszukaliby wydawcy do swojego własnego, autorskiego projektu. Gdyby się takowy zdecydowali stworzyć i gdyby spędzili ileś miesięcy na wstępnej realizacji, żeby mieć co pokazać.

Kurek PW
8 sierpnia 2016, 09:23
Życzę Limbicowi sukcesów i współpracy z czymś lepszym od Ubi.

Fandor PW
8 sierpnia 2016, 22:46
Mam nadzieję, że tak się stanie i Limbic zrobi coś od siebie i znajdzie na to chętnych wydawców, bo jak widać po Ubi, wydawcy nie mają pomysłu na strategię, do tego musi się studio produkujące grę zaangażować z pasją i mieć dobry pomysł i samemu układać sobie takie rzeczy jak świat, pod mechanikę gry.

Górski Krasnolud PW
8 sierpnia 2016, 23:21
Czyli moja ulubiona frakcja kończy jako przegraniec... szkoda, choć cieszę się, że chcoiaż jeden dodatek. Brak Inferno to dla mnie będzie coś, o co zawsze będe miał żal do tej części, ale generalnie będe ją fajnie wspominał (w jednym roku obserwowałem rozwój tejże gry, w drugim zaś dała mi niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy). :)

Bosper PW
12 sierpnia 2016, 00:01
Nie wiem, gdzie o tym napisać, jakby co, to przenieście ten post. Smoku, gdzieś na forum wspomniałeś, że to już koniec serii Might nad Magic, czy to znaczy, że nie mamy się co spodziewać Heroes 8? Mnie osobiście 7. cześć się bardzo podobała, jeżeli by była jeszcze jedna frakcja, to można z czystym sumieniem uznać ze jest lepsza od 5. Wiem, że każdy z nas ma sentyment do części 3., ale jest ona już dość archaiczna. Chciałbym, aby seria dalej była kontynuowana. Co uważacie na ten temat?

Kastore PW
12 sierpnia 2016, 00:15
Nie. I jak coś ponadczasowego może być archaiczne?

Acid Dragon PW
12 sierpnia 2016, 00:15
Niestety obecnie nie ma już żadnych planów ani na kontynuację Heroes 7, ani na Heroes 8. I nie ma się co dziwić, bo wyniki sprzedaży są raczej niezadowalające.

Może kiedyś, w przyszłości seria będzie kontynuowana, gdy ktoś będzie miał na nią pomysł, budżet i znajdzie dla serii kawałek potencjalnego rynku, który mógłby zapewnić zadowalającą sprzedaż. W tej chwili nie mamy ani pomysłu, ani budżetu, ani sprzyjającego rynku, ale kto wie jak sytuacja będzie wyglądać np. za 3 lata?

Na razie jedno jest pewne - skończyła się pewna epoka gier M&M. Czy będzie nowa, tego się dowiemy w przyszłości.

Mav PW
12 sierpnia 2016, 08:44
Raczej powstanie, tylko, jak pisze Acid, nie wiadomo kiedy. :P Zobaczymy, co się stanie z Ubi - czy faktycznie zostanie wykupione przez Vivendi, czy może się wykaraska, a może marka M&M zostanie sprzedana, albo nikt jej nie będzie chciał... Ja też mam nadzieję na kontynuację, pal licho nawet uniwersum, ale trochę nie mogę pozbyć się uczucia, że M&M może skończyć jak Disciples... Ta druga seria była mniej popularna niż Herosi, lecz teraz i tak nie znajdują się w lepszej sytuacji...

flapdzak PW
24 września 2016, 20:09
might-and-magic.ubi.com/universe/pl-pl/home/index.aspx
Oficjalna strona o serii Might and Magic, gdzie można było poczytać wiele o frakcjach została zamknięta. :(

Nitj'sefni PW
24 września 2016, 20:10
To była kwestia czasu.

Felag PW
24 września 2016, 20:29
Wszystko ma swój koniec...
Po źle sprzedanym H7, upadku DoC-u już wszystko idzie w złą stronę. Chyba jest to ostatni dowód, że M&M na naszych oczach upada. A że Ubi chyba jeszcze nie zbankrutuje, to chyba koniec serii najlepszych strategii turowych. Szkoda. Pozostaje nam chyba tylko rozwój sfery jakichś modyfikacji i kroków z strony fanów.

Sir Galuf PW
25 września 2016, 09:58
Mam nadzieję, że kiedyś seria powstanie na nowo. Oby Ubi$oft zbankrutował... tfu!

Turtle PW
25 września 2016, 10:13
@Up Ale jak Ubi zbankrutuje stracimy tasiemcowe serie gier, jak stracimy Ubisoft kto będzie robił niegrywalne gnioty? A tak szczerze to upadek Ubisoftu może marce wyjść na dobre, patrz Dawn of War.

Drwal PW
29 września 2016, 16:53
Tym razem redakcja GRY-OnLine zajęła się Ubisoftem, a dokładnie ich niszczeniem serii gier. Jest ciut o M&M, ale z uwagi na to, że zajęli się oni już wcześniej osobno przyczynami upadku Heroes, to teraz skupili się na innych produkcjach. Niemniej przyczyny są chyba podobne. Warto obejrzeć.



strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: Upadek marki (Xo)M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel