Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Pokemon GO
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8

Drwal PW
20 lipca 2016, 09:15
Stawiam, że Chińczycy będą to sprzedawać za 7 zł. :P

Matheo PW
20 lipca 2016, 22:03
Co by się działo, gdyby to się zbiegło z największą popularnością poków.

Jeśli Nintendo w końcu zdecydowało się na smartfony. To może pójdą za ciosem i wydadzą coś na PC? Wystarczy dokończyć tą ciekawą fanowską produkcję. Autor doszedł dość daleko.

Drwal PW
20 lipca 2016, 22:11
Największa popularność i tak zebrała spore żniwa. Pamiętam w tamtych czasach bardzo dużo osób zbierało karty pokemon. 10 sztuk kosztowało 11 zł, a jakaś tam słaba talia 50 zł. Wydawało się setki złotych (rodziców), więc dochód dla twórców był ogromny. Dochodziły do tego kapsle w chipsach - hurtowo się kupowało chrupki i nawet nie dawało rady ich zjeść. Fajne czasy. :)

Nicolai PW
21 lipca 2016, 14:32
To uczucie, kiedy znajomi spóźniają się na umówione piwo, bo łapią Poksy. Quo vadis świecie?

Dark Dragon PW
21 lipca 2016, 14:43
http://www..pl/S013.asp?ID=99346:
Omawiając sprawozdanie finansowe przedstawiciele Ubisoftu przyznali także, że bardzo zaimponował im sukces Pokemon GO. Wydawca poinformował, że pracuje nad własnym projektem wykorzystującym technologię rozszerzonej rzeczywistości (ang. augmented reality), ale nie przypomina on mobilnego przeboju Nintendo. Oczywiście, gigantyczna popularność Pokemon GO to zupełnie nowy fenomen, więc Ubisoft nie miał jeszcze tak naprawdę czasu, aby na nią zareagować. Nie zdziwilibyśmy się więc, gdyby w dalszej perspektywie korporacja spróbowała opracować coś podobnego.

Might & Magic GO? ;)

Nicolai PW
21 lipca 2016, 14:50
Już to widzę... Mamo, idę na miasto, bo jakiś głupek mi kopalnię przejął :P

Andruids PW
21 lipca 2016, 14:50
Dark Dragon:
Might & Magic GO? ;)

Raczej Watch dGOs.

Matheo PW
21 lipca 2016, 18:16
Mnie to w ogóle nie dziwi. Jest popyt, są wyniki finansowe, więc wiele firm pójdzie w tym kierunku.

AmiDaDeer PW
21 lipca 2016, 22:29
...i nikt nie powtórzy sukcesu Pokemonów.

Qui PW
21 lipca 2016, 23:25
...a już na pewno nie Ubisoft :P.

Kammer PW
21 lipca 2016, 23:43
... i z całą pewnością nie za pomocą marki M&M. :P

Drwal PW
22 lipca 2016, 01:03
...i współpraca z Blue Byte znowu nic nie pomoże.

Warmonger PW
22 lipca 2016, 08:39
Myślę, że jakaś bardziej konkretna gra RPG, w której plądruje się rzeczywiste lokacje i biega po okolicy, żeby wykonać questy, mogłaby być hitem. Wyobraźcie sobie wymianę przedmiotów z przypadkowymi osobami spotkanymi na ulicy :)

avatar PW
22 lipca 2016, 09:14
Cytat:
...i nikt nie powtórzy sukcesu Pokemonów.
Jak w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej - dążenie do stworzenia przepisu na 100% hit przypomina poszukiwania Grala. Coś, co według wzorów i analityków jest skazane na sukces - sukcesem nie jest. I odwrotnie - ileż to razy klasyczne WTF stało się ogólnoświatową gorączką.

Do historii Pokemon Go przejdzie na pewno. Nie ze względu na rozwiązania technologiczne - takie gry, jak tu czytam, były już wcześniej. Nie ze względu na innowacyjność czy grywalność - za rok będą już lepsze produkty. Przejdzie do historii za niespodziewane zjednoczenie globalnej wioski:)

Nicolai PW
23 lipca 2016, 16:10
Stało się, shackowali Pokemon Go i przygotowali mapy Pokemonów :P



Edit: Coś te instrukcje instalacji są kulawe, później może zobaczę jak to powinno uruchomić...

Sklejone

Już sprawdziłem i jak najbardziej działa. Pomijając przekręcenie nazwy pliku to jeszcze zapomniał, że trzeba dodać klucz do Google Maps. Tutaj macie instrukcję pozbawioną błędów :P W każdym razie jak najbardziej działa... a przynajmniej tak mi się wydaje :P


Kammer PW
26 lipca 2016, 15:26
Pokemon Go doczekało się recenzji w CDA - dostało 9, pozostali recenzenci dali 6,7 i... 10.
Dodatkowo dostaliśmy... poradnik. Tak, poradnik do PGo, nawet rozbudowany.

Matheo PW
26 lipca 2016, 18:53
Ciekawy artykuł.

AmiDaDeer PW
26 lipca 2016, 18:59
Jeszcze ciekawszy artykuł. :P

Nicolai PW
26 lipca 2016, 19:04
Mądrzy ludzie z profesjonalnego portalu:
Każda technologia potrzebuje aplikacji, która ujawni jej pełny potencjał. Rozszerzoną rzeczywistość reprezentuje dziś gra Pokémon Go.
Stwierdzenie mocno na wyrost, bowiem AR w PGo jest tyle co kot napłakał. Ten tytuł to bardziej geolokalizacja niż rzeczywistość rozszerzona, o czym już mówiłem :P
Mądrzy ludzie z profesjonalnego portalu:
(...) a walki mogą być bardzo powtarzalne.
Technicznie rzecz biorąc nie było jeszcze gry z tego uniwersum bez powtarzalnych walk :P
Niemniej zgadzam się z ogólną tezą, że AR ma potencjał. Tylko to jeszcze nie to, musimy poczekać na popularyzację rozwiązań pokroju Hololens czy Google Glass, czego nie mogę się doczekać... ach, użyć tak AdBlocka na polskich bannerach :P

Warmonger PW
26 lipca 2016, 19:12
Cytat:
Jeszcze ciekawszy artykuł. :P
Bańki mają tę własność, że kiedyś muszą pęknąć. Giełda ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna i daje miarodajne dane dopiero w dłuższym okresie.
Ludzie nadal graja w grę, a autorzy nadal zarabiają - tylko Nintendo dostaje małą część tych zysków.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8
temat: Pokemon GO

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel