Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Rymy Drwala
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Drwal PW
30 lipca 2016, 11:54
Cel to każdy aktywny (były lub obecny) forumowicz. W Twoim przypadku 26 postów to trochę mało by coś napisać. Chociaż pewną notatkę o Tb mam. ;P

Sir Galuf PW
30 lipca 2016, 12:01
To fajnie ! :-)
Jestem ciekaw co by o mnie napisano ...

Bychu PW
30 lipca 2016, 12:04
Drwa:
Całość o Kastore

Daję 10/10, tak prawdziwe. <3

Eggyslav PW
30 lipca 2016, 13:46
Drwalu, a czy 194 posty (teraz już 195) i trzy lata w Grocie klasyfikują takiego Sir Eggy'ego na temat do krótkiego, humorystycznego utworu lirycznego twojego autorstwa?

Drwal PW
30 lipca 2016, 13:49
Tak, ale nie ukrywam, że najłatwiej pisze mi się o osobach, które znam z czatu. Niemniej 200 postów to już solidna dawka wiedzy, szkoda tylko, że nie było z Tobą żadnych skandali. Chyba... :D

Fandor PW
30 lipca 2016, 13:58
O skandalowcach zawsze się najlepiej tworzy. ^^
Drwalu sławny się stajesz, niedługo ludzie zaczną zakładać konta, żebyś tylko wiersza o nich machnął. :D

Drwal PW
30 lipca 2016, 14:03
Ta i za tę sławę tylko mi się obrywa. Już małego focha złapała dziewczyna i mama - "o mnie to nigdy wiersza nie napisałeś". Od dziś skrobię więc tylko w samotności. ;P

Andruids PW
30 lipca 2016, 14:18
Eggy

Sporadycznie tutaj wpada
zawsze trafny osąd zada.
Z drwiną patrzy kątem oka,
Chciał mieć w zamku Vori smoka.

bum.

Drwal PW
30 lipca 2016, 14:19
Kapitalne, ja powinienem zwijać manatki i zmienić temat na rymy Andre. ;)

Eggyslav PW
30 lipca 2016, 14:36
Me Gusta panie Andre, zacne rymy, i doskonale oddające mój charakter. Chapeau Bas.

Nitj'sefni PW
30 lipca 2016, 14:42
W Kwasowej Grocie wieść się niesie,
Drwal zamiast ścinać drzewa w lesie
struga poetę i wprost co chwile
wypisuje wiersze i paszkwile.
Laxx jest zachwycona, Kastore oburzony,
Andruids złapał bakcyla i pisze jak natchniony.
Wielu wciąż czeka na rymy o sobie,
więc Drwal już osusza butelki obie.

Andruids PW
30 lipca 2016, 14:49
Zgrozą przepełnia mnie myśl, że komuś wpadnie głupi pomysł żeby napisać o mnie rymowankę. Za każdym razem kiedy widzę nowy post w tym temacie, aż przechodzą mnie ciarki.

Drwal PW
30 lipca 2016, 14:52
@Nitj'sefni świetne, jedynie z nazwą piwa nie przypasowałeś idealnie, ale też jest spoko. xD

@Andre nikt nie zna dnia ani godziny. :P

Andruids PW
30 lipca 2016, 15:16
Serio jeszcze nie ma wiersza o Bychu? A, no przecież. Musiałem zapomnieć, oślepnąć albo myślałem że mi się to przyśniło : p

Niemniej oto moja skromna kontrybucja:

Bychu

Bychu Bychu Bychu Bychu,
Bychu Bychu Bychu - Bychu.
Bychu Bychy, Bychu Bychu,
Bychu, Bychu Bychu Bychu!

przepraszam

Nitj'sefni PW
30 lipca 2016, 15:22
Jak nie ma, jak jest! I to całkiem niezły. Odsyłam do pierwszego posta w temacie.

Drwal PW
30 lipca 2016, 15:22
Oczywiście, że jest. Zobacz pierwszy post. Niestety był pisany w czasach kiedy to było luźne pisanie i nie do końca pasuje do innych rymowanek. Dlatego będzie nowy, podobnie o Kuririnie. W skrócie - jestem z niego zadowolony, ale temat nie jest wyczerpany.

Nicolai PW
30 lipca 2016, 16:15
Odważny wiersz... jednocześnie rymy parzyste, krzyżowe i okalające, no i wewnętrzne. Do tego regularna struktura: osiem sylab z cezurą co cztery. Brawo ANdre, brawo. Twój najlepszy wiersz evah :P

MinosKing PW
30 lipca 2016, 23:34
Wiem że za pierwszym razem to się nie popisałem talentem, ale postanowiłem to nadrobić.

Drwal

Przy nim zwykły człowiek odpada,
gdy ten swoje rymowanki składa,
kto mu podpadnie temu biada!

Pozdrawiam ;)

Kammer PW
30 lipca 2016, 23:37
Better, much better.

Drwal PW
30 lipca 2016, 23:46
No, trochę lepiej, chociaż przeceniasz moc mojej zardzewiałej siekiery. :P Ogólnie dziwną formę wybrałeś - 3 wersy się ze sobą rymują. ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Rymy Drwala

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel