Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 18 - 19 - 20

Qui PW
3 października 2010, 15:06
Ja mam lepszy plan: eradykacja Gindena.

Field PW
3 października 2010, 15:26
Guinea:
Ja mam lepszy plan: eradykacja Gindena.

Misia, ale ja Ci o tagi to już dupę trułem jakiś rok temu :P Podobnie jak o PM i parę innych udogodnień :P Zresztą, PM to miało być już 4 lata temu :P

Altair PW
3 października 2010, 16:06
PM dobra rzecz. Co do Gindena, no cóż on już tak ma. Albo go eradykujcie, albo się lepiej przyzwyczajajcie. ;P

Dragonar PW
8 października 2010, 16:59
Chciałbym zgłosić błąd na forum. Głowa smoka przy Podziemnej Tawernie jest animowana. Wchodzę - brak tematu z napisem "new!". Hmmm?

AmiDaDeer PW
8 października 2010, 17:11
To nie błąd. Po prostu pewien temat jest widoczny w nocnych porach.

vinius PW
8 października 2010, 19:27
Też nie do końca rozumiem tą sprawę, dotychczas tłumaczyłem to sobie w sposób, że usunięcie jakiegoś postu przez Strażnika powoduje taką reakcję forum, ale Hobbit właśnie rzucił trochę światła na tą sprawę.
Victor Van Dort:
I've got a... dwarf... and I'm not afraid to use him! I want some questions, now!

Trith PW
8 października 2010, 19:42
undead dwarf:
Answers, I think he mean answers.

A tak przy okazji - Zauważyłem, że jak na czacie Strażnik rzuci zaklęcie zaćmienia, a później rozproszenie, to historia pozostaje zasłonięta.

Acid Dragon PW
8 października 2010, 20:42
Tak, wiem, już Enleth mi o tym mówił.

Prawdę mówiąc zwyczajnie mi się nie chce tego naprawiać ;P
Może przy jakiejś okazji dłubania przy czacie.

dambibi PW
8 października 2010, 21:52
A przy okazji dłubania przy czacie - niech historia będzie dostępna po banie =).

Ginden PW
8 października 2010, 22:08
A można prosić o zrobienie chata w AJAXie?
A jeśli się nie chce nikomu da - to przynajmniej o udostępnienie historii rozmów na chacie niezalogowanym?
PS. nie mam dostępu do ukrytej Gomory i przyczajonej Sodomy. Albo odwrotnie.
cURL failed.

Acid Dragon PW
9 października 2010, 00:03
To nie takie łatwe przez od cholery wiele funkcji wklepanych mniej lub bardziej chamsko do kodu. Przerabianie tego wszystkiego na ajaxa to naprawdę dni pracy. Kiedyś się zrobi, ale na pewno nie jest to priorytet. Nie w ciągu najbliższych tygodni.

Co do historii po banie - a może jeszcze drink z palemką dla zbanowanego?

PS - vinius, dzięki za wskazanie pomyłki.

dambibi PW
9 października 2010, 02:57
Przyczajona Komorra jest w pałacu =).

Ginden PW
9 października 2010, 13:34
Cytat:
Co do historii po banie - a może jeszcze drink z palemką dla zbanowanego?
Czyli muszę męczyć się z CURLem, by archiwizować rozmowy na chacie? Założenie nowego konta to kwestia kilku minut (mając własną domenę e-mailową - kilkudziesięciu sekund), a mnie utrudnia to życie, bo muszę ręcznie odpalać skrypt archiwizujący z własnego komputera, zamiast ze zdalnego serwera. :/

Acid Dragon PW
9 października 2010, 15:39
My się chyba nie rozumiemy... jeśli ktoś jest zbanowany, znaczy, że zrobił coś ŹLE. Nie należy ułatwiać mu życia, a UTRUDNIAĆ.

Jeśli cokolwiek miałbym w tej kwestii zrobić, to sprzężenie bana z automatycznym wykopaniem z czata i brak dostępu do czegokolwiek.

A co do nowego konta, to zgodnie z Konstytucją takie działanie może być podstawą do eradykacji.

Zresztą - get a life - Ginden w nagrodę już nie będzie miał dostępu do historii ;P.

Przypominam, że wogle dostęp do archiwum chata jest czymś bardzo niestandardowym, czego raczej nie spotyka się na innych stronach i to, co jest to i tak już "ponad standard". Może naprawdę coponiektórym marzy się jeszcze szampan i drink z palemką?

PS. i przy okazji dłubania w czacie poprawiłem błąd z dispelem :>

Altair PW
9 października 2010, 17:03
Osobiście uważam, że dostęp do historii powinien obejmować tylko kilka godzin (maks. 3). Dostęp taki jaki teraz mają wszyscy (24h) powinien przysługiwać tylko zasłużonym mieszkańcom (czyli pół roku aktywności, brak spamowania i śmiecenia na czacie).

EDIT: Naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty tylko archiwizowanie? Ja rozumiem, że każdy ma jakieś hobby, ale bez przesady. ;)

Alamar PW
9 października 2010, 17:07
Cytat:
brak spamowania i śmiecenia na czacie
Zdajesz sobie sprawę, iż taki warunek dyskwalifikuje prawie każdego, kto choć przez dłuższą chwilę odwiedzał aktywnie czat?

Ginden PW
9 października 2010, 17:48
Cytat:
Zresztą - get a life - Ginden w nagrodę już nie będzie miał dostępu do historii ;P.
Okej, też nie problem... Można logować na bieżąco, po prostu bot siedzi na czacie 24/7. Co za różnica? Podskoczy mi tylko transfer, ale transferu mam 60 GB miesięcznie, a zużywam mniej niż 20 GB. :P
Ale za drinka z palemką dziękuję.
Cytat:
Naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty tylko archiwizowanie? Ja rozumiem, że każdy ma jakieś hobby, ale bez przesady. ;)
:P Ćwiczyć skilla informatycznego zawsze można, prawda?
Cytat:
A co do nowego konta, to zgodnie z Konstytucją takie działanie może być podstawą do eradykacji.
TOR.

Mitabrin PW
9 października 2010, 18:12
Wiesz co Gindenie, twoje zachowanie przypomina mi zachowanie pewnego znajomego studenta prawa. Otóż robił on coś takiego, że znajdywał w ogłoszeniach o prace w gazecie informacje w stylu "zatrudnię kobietę", dzwonił do nadawcy ogłoszenia a później się z nim sądził, że jest dyskryminowany jako kandydat na pracownika.

Pomijając to, że jest to zwyczajne naginanie prawa, to po prostu zachowujesz się jak co tu dużo mówić... osoba denerwująca (by nie użyć popularnych, obraźliwych określeń takich osób)...

A co do historii chata, to tak jak jest teraz jest ok, można doczytać o czym dokładnie jest dyskusja/zabawa/wygłupianie się na czacie a także z uwagi na to, że jest to częste miejsce spotkań kwasowych modderów doczytać kilka ciekawych pomysłów i tym podobnych... Gdybym miał zasugerować jakąś zmianę, to fajnie by było gdyby historia otwierała się w nowej karcie w przeglądarce.

Acid Dragon PW
9 października 2010, 18:47
Ginden:
TOR.

Życzę powodzenia ;P

Vatras PW
9 października 2010, 18:50
Cytat:
Gdybym miał zasugerować jakąś zmianę, to fajnie by było gdyby historia otwierała się w nowej karcie w przeglądarce.

Dobrze mówi, kufel kwasu dla tego pana!
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel