Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 18 - 19 - 20

vinius PW
24 lipca 2009, 16:46
Wybitnie ciężko trafić w takie miejsce (jakiś link prowadzi do miejsca, które nie istnieje?).

Field PW
24 lipca 2009, 19:44
Do nigdziebądź?

dambibi PW
25 lipca 2009, 17:22
Co się stało ze "skarpcem" kwasowej groty?

Mitabrin PW
25 lipca 2009, 18:44
Zbóje okradli, a tak na serio; to mi on działa(chyba o to ci chodziło...).

Goldenraz PW
11 sierpnia 2009, 10:20
Tylko u mnie Sala Bohaterów straciła swój obrazek?

Alamar PW
11 sierpnia 2009, 12:04
Tak

Ginden PW
27 sierpnia 2009, 19:54
Cmentarz wykonał nieprawidłową operację...
Cytat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql.acidcave.net' (1) in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php:3) in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 4

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'acidcave'@'localhost' (using password: NIE) in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 6

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php:3) in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php:3) in /home/acidcave/domains/acidcave.net/public_html/forum/connect_tmp.php on line 25

Dog Master PW
27 sierpnia 2009, 20:25
Post Gidena http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=306&page=6#33632 został napisany 2009-08-27 19:54:03. Jak to możliwe??? Przecież pisze tego posta 27.08.2009 roku o 11.25 rano!

Vatras PW
27 sierpnia 2009, 21:02
Zapewne serwer, na którym stoi Grota, znajduje się w innej strefie czasowej. Odlicz sobie jakieś 9 godzin i voila, wiesz dokładnie kiedy post został wysłany.


Acid Dragon PW
27 sierpnia 2009, 22:37
autocytat:
proces materializacji Groty rozpoczął się dziś i trwać będzie przez najbliższe dni sukcesywnie przywracając do działania wszystkie działy

Dragonar PW
27 sierpnia 2009, 13:49
Ja tym czasem nie mogę wejść na Cmentarny Czat. Po zalogowaniu tak wyrzuca mnie do strony głównej...
To też wina kilkudniowej materializacji?

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2009, 13:59
najpierw się wyloguj - bo, że zalogowany jesteś, to widzę ;P

jeśli to nie pomoże - w przeglądarce wyczyść ciasteczka.

vinius PW
27 sierpnia 2009, 13:59
Ciesze się, że Grota w końcu działa. A jak już taki nowy wygląd jest, to czuję w powietrzu trzecią księgę w Gildii Tajemnic, czyż nie :)?

Dragonar PW
27 sierpnia 2009, 14:31
To nie pomogło. Po wylogowaniu się i zalogowaniu się jest nadal ten sam problem usuwanie ciasteczek też nic nie daje...

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2009, 14:33
restart przeglądarki jeszcze może pomóc (zamknięcie wszystkich okien). Tymczasowe rozwiązanie to też wejście z innej przeglądarki.

Ew. w ten sposób:
1. zamknij wszystkie okna przeglądarki
2. otwórz przeglądarkę, ale NIE ze stroną (jakąkolwiek) Groty.
3. usuń ciasteczka.
4. wpisz adres Groty

Dragonar PW
27 sierpnia 2009, 14:50
Nie chcę martwić, ale zrobiłem wszystko jak pisałeś - problem się nie rozwiązał. Mimo, że jestem zalogowany, Cmentarny Czat prosi o powtórne zalogowanie się w Centrum Kontrolnym. Po zalogowaniu przekierowuje mnie do strony głównej.
Używam Mozilli Firefox, przy Internet Explorer występuje ten sam błąd.

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2009, 14:51
Zlokalizowałem problem. Pojawia się gdy najpierw zalogujemy się przez forum, a potem będziemy próbowali na chata. Popracuję nad jakimś rozwiązaniem.

Póki co proponuję się logować w odwrotnej kolejności.

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2009, 15:37
powinno być już OK. Jeśli nie jest, to jeszcze raz usunąć ciasteczka.

AmiDaDeer PW
27 sierpnia 2009, 15:37
To ja tylko powiem dwie rzeczy:

1.Jestem bardzo zadowolony, że Grota działa.
2.Jestem bardzo niezadowolony, że Acid Dragon poinformował o problemie dopiero w niedzielę, akurat wtedy, gdy mnie nie było.

Ale cóż... Się stało, to trudno.

Happy (re)Birthday!

EDIT: Och, co do błędów: na Cmentarz nijak nie da się zalogować, czegokolwiek bym nie zrobił.
EDIT2: Nie wiedzieć czemu, problem sam się rozwiązał.

Alamar PW
28 sierpnia 2009, 11:59
Kłopot z przeczytanymi/nieprzeczytanymi postami - coś mi nie działają główki smoków - wszystkie wskazują brak nowych postów, choć ewidentnie takie się pojawiły.

Ciasteczka zjedzone, cashe odświeżone i wszelkie znane mi pomysły wykorzystane.

EDIT:
Problem jest chyba związany z tym, że podczas pierwszej wizyty zostaję automatycznie zalogowany jako Nieznajomy, zamiast gościa. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel