Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 18 - 19 - 20

Dragonar PW
25 października 2008, 22:42
Dlaczego, gdy chcę dodać do jednego posta 2 obrazki (dwa osobne: (img), (/img)), post nie chce mi się dodać? Gdy klikam 'Wyślij', muszę bardzo długo czekać, aż w końcu wyświetla się komunikat:

Komunikat:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostSend.php on line 89

PS.: Oczywiście nawiasy - ( i ), trzeba zastąpić nawiasami kwadratowymi - [ i ].

vinius PW
31 października 2008, 19:54
Czy nie powinno się zmienić czasu zegara na stronie? Teraz przy postach pokazuje godzinę późniejszą, niż powinna być (w związku z brakiem przestawienia na czas zimowy).

Dragonar PW
18 listopada 2008, 16:18
Proszę o pomoc z tymi dwoma obrazkami (mój poprzedni post w tym temacie). W jednym poście mogę dodać tylko jeden obrazek. :/

EDIT: Już mogę. Dzięki. :)

Acid Dragon PW
19 listopada 2008, 01:30
Qui did something.
Try now.

Dragonar PW
11 grudnia 2008, 15:28
Ładne ma Grota logo świąteczne. Zauważyłem też, że ikonka mówiąca, że temat jest zamknięty zmieniła kolor. Jeszcze znaczki "new!" są pogrubione. Ciekawie wszystko wygląda... :)

Dark Dragon PW
17 grudnia 2008, 16:45
Jednym słowem - Święta idą :)

Alamar PW
25 stycznia 2009, 23:32
Ktoś tu się bawił ramkami i przez to dział "tłumaczenie MM6" nie pokazuje nowych postów - nie, żeby jakieś tam były, ale...

Acid Dragon PW
25 stycznia 2009, 23:45
fixed

Grubeciu PW
27 marca 2009, 15:22
A ja może pytanie z innej beczki(jeśli mogę)dlaczego gdy wchodzę na forum np. o
14:20 i w tym temacie są nowe posty napisane przed chwilą, to pisze, że post był napisany o 15:20 ? Nie wymagam natychmiastowej zmiany ale prosiłbym o poprawienie
tych błędów.Jeśli się uda to z góry dziękuję, jak się nie uda to też dziękuję nawet za próby naprawy.

EDIT: Alamar ale ten błąd widziałem już dawno tylko nie wiedziałem gdzie to zgłosić.A tak z ciekawości który raz jest taki problem na forum?

Alamar PW
27 marca 2009, 16:57
Standardowa sytuacja z zegarkiem na forum - niemal co roku to się zdarza (a dokładniej co kolejny serwer).
Powinno się automatycznie naprawić niedługo.

Field PW
27 marca 2009, 17:16
Ja mam inną prośbę: może ktoś naprawić ten kursor przy wpisywaniu tekstu? Za każdym razem muszę kombinować -_-"

Alamar PW
27 marca 2009, 20:17
@G
Poszukaj sam w tematach w tej komnacie.

Qui PW
27 marca 2009, 21:11
f!, a co z nim nie tak?

Field PW
27 marca 2009, 22:05
Jakby to powiedzieć... Żeby zaznaczyć tekst np., czy umiejscowić kursor we właściwym miejscu, muszę kliknąć linijkę wyżej. Tylko, że nie jest to dokładnie linijka wyżej, tylko jakieś widzimisię tego :/ Podejrzewam, że źle zostaje nałożony skin do wskaźnika (nie pokrywa się z zakresem) i stąd to.
Tak, czy inaczej, ten zieleniec mnie wnerwia :/

Qui PW
28 marca 2009, 03:42
Nie mam pojęcia o co chodzi. Jaka przeglądarka? I może mógłbyś zrobić screenshota tego czegoś?

Jeśli ktoś inny też stwierdził problem z kursorem, niech się zgłosi.

Field PW
28 marca 2009, 12:12
Screenu kursora Ci nie zrobię, bo mi znika :P Ale tutaj masz screena z zaznaczeniem jego pozycji.

Przeglądarka: Chrome 1.0.154.53 (RTM).

vinius PW
28 marca 2009, 17:22
Widocznie wina Chrołma. Ja mam najnowszego Fajerfoksa i są dwie wersje kursora podczas pisania (czasem zielony, czasem zwykły), ale nie znika.

Dragonar PW
28 marca 2009, 17:26
Ja również nie mam problemów z kursorem.

Field PW
28 marca 2009, 17:30
Znika przy zrobieniu screena :/ Zresztą - problem już załatany, Łasic mówi, że to jakiś cms.
Ciekaw jestem, czy ktoś z was ma Safari, bo może to wina silnika Chrome (łebkit :P), a chyba tylko te dwie przeglądarki aktualnie opierają się na nim w całości.

mancias_sc PW
23 lipca 2009, 09:33
Nie to żebym przeglądał w jakiś sposób miejsca tajne Groty :P, jednak jeśli trafimy, na miejsce do którego nie mamy na przykład dostępu, czy też takiego miejsca w grocie nie ma, to adres powrotny jest jeszcze stary, czyli acidcave.com. Tymczasem, jeśli trafimy w takie miejsce, ze świata zewnętrznego poprzez link, to może być wtedy mylące.
EDIT: Link był na innej stronie, niezwiązanej z Grotą, ja tylko informuje, jako oddany mieszkaniec Groty. ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel