Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20

Acid Dragon PW
25 października 2006, 00:36
też chciałbym to wiedzieć do ciężkiej łasicy... bo i jakoś w bazie danych znaleźć go nie mogę...

EDIT: ehhh...... już niestety wiemy. Strażnik się tłumaczyć będzie, bo to z Jego IP według logów. Wysłałem mail do administratora serwera o kopię backupową bazy - ale to niepewna, aczkolwiek chyba jedyna droga, że cokolwiek da się odzyskać.

vinius PW
25 października 2006, 14:07
Czyli mamy rozumieć, że ktoś przez przypadek "psztyknął" temat do kosza, tak?

Acid Dragon PW
25 października 2006, 21:56
No... dzięki bóstwu naszego świata i Qui kryzys zażegnany, temat przywrócony, Strażnik upomniany, hobgobliny wypastowane...

Trang Oul PW
25 października 2006, 22:49
Eksperymentowałem z magią chaosu i Otchłań wymknęła mi się spod kontroli. Przepraszam za kłopot.

Tilogour PW
30 grudnia 2006, 14:43
Nie moge dodać postu do tematu mam problem z WoGiem
Klikam wyślij ale nic się nie dzieje :-/
BTW:Korzystam z firefoxa

Kreator PW
30 grudnia 2006, 16:02
Jest mi niezmiernie miło, że mój pomysł z jawnymi strażnikami doczekał się realizacji, jednakże mam pytanie, czy na forum nie będzie już opcji "oznacz wszystko jako przeczytane"? Przynajmniej ja u siebie tej opcji nie widzę, ale zdaje sobie sprawę że może coś jest nie tak z moim logowaniem. Aha, taka mała sugestia, chodzi mi awatarki smoków przy danych komnatach, chciałem tylko przypomnieć że Trang Oul czy Khatrin nie są smokami:D, wiec może podmienić awatarki smoków na odpowiadające w rzeczywistości?

MCaleb PW
30 grudnia 2006, 16:08
>>> mój pomysł
Gdybym jeszcze żył, to bym się zakrztusił.
To było zgłaszane już od dawna i było obecne przed kataklizmem.

>>> "oznacz wszystko jako przeczytane"
To osobiście zgłosiłem, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. :P
Poza tym forum jest obecnie modernizowane i może trochę zająć uaktywnienie wszystkich opcji.

>>> awatarki smoków przy danych komnatach
Moja sugestia polega na tym, by te obrazki smoków bardziej się różniły, niż lekkim odcieniem i animacją.

Kreator PW
30 grudnia 2006, 16:14
Jeśli ten pomysł z jawnymi strażnikami był już wcześniej omawiany, pozostaje mi tylko przeprosić pierwszego pomysłodawcę, jednakże o tym nie wiedziałem i na pewno nie chciałem przywłaszczyć sobie czyjegoś pomysłu:P

Qui PW
30 grudnia 2006, 16:38
Tilogour: dodałeś cztery. Najwyraźniej jakiś problem z odświeżaniem tematu. Trudno mi w tej chwili powiedzieć, czy to wina forum czy ustawień przeglądarki... ktoś jeszcze coś takiego zaobserwował?

MCaleb: oznaczanie jako przeczytane powróci.

Tilogour PW
30 grudnia 2006, 16:51
IE widzi moje posty.Coś jest z przeglądarką[chyba]
Edit:Już jest w porządku.[Przepraszam za spam....po prostu nie widziałem moich postów]

vinius PW
30 grudnia 2006, 18:04
Przyznam, że podziwiam Łasica za pracę wlożoną w forum :)
wróciło ono do starego jeszcze przedpotopowego stylu. (smoczki :))

nawet cześciowo poprawiony błąd z ramkami pod Mozillą. znazcy się: strona główna jest wyświetlana w centrum - reszta forum (poaty, komnaty) ściąga się automatycznie do brzegu, z wyjątkiem paska "jesteś zalogowany...".


EDIT: po interwencji eMkejlba działa - dzięki :)

MCaleb PW
30 grudnia 2006, 18:19
Spróbuj się wylogować, zalogować i użyć Ctrl+F5.

W FireFoxie wszystko działa poprawnie.

Anomalii nie stwierdzono, na razie.

Qui PW
30 grudnia 2006, 19:27
Smoki to sprawka Smoka - mnie tam by się nie chciało, wodotryski to nie moje hobby ;). Teraz już wszystko powinno być wyśrodkowane pod wszystkim.

Altair PW
30 grudnia 2006, 20:08
Muszę przyznać, że forum wygląda teraz nader ciekawie.
Wracając jednak do awatarków smoków przy danych komnatach... :)
To obrazki smoków mogłyby różnić się bardziej kolorami np. czerwony i zielony. To oczywiście moja subiektywna opinia.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
31 grudnia 2006, 18:45
W tekście na stronie głównej jest błąd, pleonazm: "...fabularnie ściśle związana z nową fabułą...".


Acid:
zamaskowałem błąd zamieniając słowo 'fabuła' na 'historia' :P.

Quba Drake PW
31 grudnia 2006, 19:44
Nowy wygląd jest genialny, chodź można by dać obrazki różnych smoków no ale to tylko moja opinia(która chyba w tym wszystkim się nieliczy).

vinius PW
4 lutego 2007, 12:37
Miło, że teraz smoki na stronie głównej Groty są wyświetlane losowo :) dobra robota.

Trang Oul PW
4 lutego 2007, 12:41
A gdzie kościane smoki?

Acid Dragon PW
4 lutego 2007, 13:21
Zmieść mi kościanego smoka na polu 190x110 tak, żeby nie wyglądał kretyńsko ze złożonymi skrzydłami to pogadamy :P.
Inaczej nie będę dodawał o połowę więcej miejsca na te nieanatomicznie rozkładające się odnóża.

a zresztą.... i tak by się nie komponowały z innymi :P

Trang Oul PW
4 lutego 2007, 14:57
Ależ proszę bardzo.
http://img266.imageshack.us/img266/4906/acidfu7.png

P.S. Mam zrobić upiornego, krwawego i drakolicza? }:)
EDIT: Poprawione.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel