Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20

Acid Dragon PW
19 listopada 2014, 17:34
Cytat:
Tego biednego górnego paska szkoda, ale wiadomo, nie można mieć wszystkiego.

Co masz na myśli? Jeśli chodzi o górną belkę na Forum, to - jak mówiłem - powinna się wyświetlać prawidłowo przy szerokości 1024, a tyle miały Twoje screenshoty. Wciśnij Ctrl+R, aby mieć pewność załadowania się prawidłowego arkusza CSS.

Andruids PW
19 listopada 2014, 18:18
U mnie na lisie wciąż nie widać zmian. Mógłbym zrobić nowy zrzut, ale przedstawiałby to samo. Sprawa wygląda podobnie na stronach portalu, tyle że tam skrót do czata jest na przedłużonym pasku. W ten sposób.

I EDIT: 10 minut po tym poście działa.

Acid Dragon PW
19 listopada 2014, 18:27
OK, walnąłem to młotkiem.

Nie ma prawa się już źle wyświetlać. (Ctrl+R przy braku widocznej poprawy)

Acid Dragon PW
19 listopada 2014, 19:30
Jeszcze jedno - forum też walnąłem młotkiem, wskutek czego powinno się wyświetlać relatywnie znośnie nawet przy rozdzielczościach mniejszych od 800px. Pewnie można to teraz przeglądać na ziemniaku.

CragHack PW
31 grudnia 2014, 10:35
Nie wiem czy tylko ja mam ten błąd, ale jak otwieram Wielki Leksykon Smoków i klikam na jakiegoś smoka, to zamiast otworzyć ten na którego kliknąłem otwiera się ten na górze.

Pozdrawiam, CragHack

Acid Dragon PW
31 grudnia 2014, 10:52
"ten na górze" to konkretnie jaki? i jakiej przeglądarki używasz?

Anyways, u mnie wszystko wygląda OK. Póki nie dojdziemy w czym może tkwić problem, proponuję przełączyć się do bardziej "tradycyjnego" sposobu przeglądania stron w Leksykonie - wystarczy kliknąć zielony przycisk na dole strony.

CragHack PW
31 grudnia 2014, 11:53
Używam Firefoxa (pisząc na górze miałem na myśli "nad").
PS:Kliknąłem ten zielony przycisk na dole i już wszystko działa.

vinius PW
8 stycznia 2015, 19:01
Co chwilę - gdy przeglądam forum grotowe - otrzymuję komunikat o poniższej treści:
niedziałający dobrze serwer:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@acidcave.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Drwal PW
8 stycznia 2015, 19:04
U mnie to samo, na początku tylko gdy wchodziłem do Kapitolu, od niedawna non stop.

Acid Dragon PW
8 stycznia 2015, 19:13
To jakiś(tm) problem z serwerem. Powinien być jednorazowy i minąć po dzisiejszym wieczorze. Jeśli nie, będę interweniował.

Morglin PW
7 kwietnia 2015, 22:19
Wielu (w tym ja) narzeka i narzekało na sposób w jakim odbywa się pisanie postów na forum. Nie podobał się on też pewnemu jaskiniowemu MiB-owi i stworzył on swój własny edytor tagów, który dziś odnalazłem w odmętach forum.

Wygląda on tak.

Moim zdaniem naprawdę fajna sprawa, choć jestem tu już jakiś czas, to niektórych rzadko używanych tagów (np. przekreślenia) nadal nie pamiętam. Warto samemu przetestować. :)

Andruids PW
7 kwietnia 2015, 22:47
O Panie. Teraz to zupełnie inna rozmowa.

Drwal PW
7 kwietnia 2015, 23:29
Świetny ten edytorek, pewnie nie raz się przyda.

Mam za to inny problem i nie wiem co jest jego przyczyną (pewnie coś z moja przeglądarką):



Ktoś ma jakiś pomysł?

Tarnoob PW
7 kwietnia 2015, 23:54
Fantastycznie. Nie dałoby się tego jakoś zaimportować do Groty na stałe? Wiem, że na obecnym, wysłużonym me­chanizmie forum nie doczekamy się na pewno „rodzimego” edytora, więc chyba niech będzie tymczasowo wła­śnie to.

Kammer PW
7 kwietnia 2015, 23:59
Ja wszystkie komendy pamiętam. Pewnie to Was dziwi...

Aczkolwiek muszę przyznać, że już sam kolor tła i czcionka w nim użyta jest o niebo lepsza od tego, co my mamy. Moje oczy stanowczo protestują przed wpatrywaniem się w ten nieszczęsny, cyjanowy prostokącik i szukaniem po tej zwiewniutkiej czcionce błędów...

Acid Dragon PW
8 kwietnia 2015, 01:04
Jestem pod wrażeniem. W istocie, dodałem to coś. Niech sobie będzie do czasu, kiedy będzie można podpiąć grotowy edytor z CMSa.

Kammer PW
8 kwietnia 2015, 01:10
A można ten skrypt poprawić tak, by w poglądzie stosowane były tagi na kolor, podkreślenie i przekreślenie? W tej chwili są one czytane jako zwykły tekst.

Aczkolwiek ta zmiana jest bardzo pozytywna.

Morglin PW
8 kwietnia 2015, 01:18
Akurat prawie żaden tag nie działa w podglądzie. :P

Przydałby się za to jeszcze przycisk do wstawiania obrazków.

Acid Dragon PW
8 kwietnia 2015, 01:18
Technicznie tak, w praktyce raczej MiBa by trzeba było o to poprosić. Wymaga to napisania parsera grotowych tagów w JS.

Morglin PW
8 kwietnia 2015, 01:38
A nie wystarczyłoby po prostu zamienić grotowe tagi na identyczne do tych jaskiniowych?
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel