Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 - 20

Drwal PW
1 lipca 2014, 11:19
Od wczoraj pół Groty to nurtuje, więc może czas oficjalnie zapytać. Co się stało z Hobbitem i jego postami? Nagle wszystko zniknęło, z konta zniknęły także odznaczenia, poza tym za pisanie newsów.

Acid Dragon PW
1 lipca 2014, 11:33
Sprawa jest zbyt skomplikowana, aby ją rozgłaszać publicznie.
Na razie mogę tylko powiedzieć, że to nie był żaden atak hackerski, czy błąd systemu Groty, ani też moja decyzja.

Jeszcze dziś wieczorem zostanie wydane małe ogłoszenie podsumowujące zmiany.

Tarnoob PW
18 lipca 2014, 16:58
Przepraszam, jeśli odkrywam znowu koło albo Amerykę, ale od kiedy na czacie smoki mają nowe skrzydła? Zmia­na jest całkiem ładna. Gratuluję pomysłu i wykonania.

Acid Dragon PW
18 lipca 2014, 17:02
Ostatnia data aktualizacji tych plików sięga 2009 roku.
Innymi słowy - żadnych zmian nie było.

AmiDaDeer PW
18 lipca 2014, 17:08
Właśnie, smoki na czacie... Nie sądzicie że ich opisy po najechaniu myszką są przestarzałe i nieaktualne?

Alamar PW
18 lipca 2014, 17:57
Nie, nie są.

AmiDaDeer PW
18 lipca 2014, 18:06
To teraz powiedz mi jaka jest różnica między smokami nieumarłym i jeszcze bardziej nieumarłym. Ten żart miał sens przy starych grafikach, teraz jest bezsensownym reliktem.

Hayven PW
18 lipca 2014, 18:41
A ja zawsze myślałem, że to taki żart :D

Acid Dragon PW
18 lipca 2014, 18:44
W istocie, taki był zamysł. Wtórny, ale jednak. Rozumiem jednak, że może wydawać się to bezsensowne i/lub nieśmieszne.

W każdym razie, opisy mogę zmienić, jak ktoś się popisze talentem komediowym ;).

Alamar PW
18 lipca 2014, 19:07
Cytat:
To teraz powiedz mi jaka jest różnica między smokami nieumarłym i jeszcze bardziej nieumarłym. Ten żart miał sens przy starych grafikach, teraz jest bezsensownym reliktem.
Żart wciąż ma sens, to że niektórych nie bawi, to widocznie tylko wina ich poczucia humoru. Nie każdego musi śmieszyć to samo.

Morglin PW
25 sierpnia 2014, 14:36
Klik
Z jakiegoś dziwnego, prawdopodobnie magicznego powodu nie wczytuje mi się tło na dole tego tematu. W innych jest normalnie.

Skrin.

Domyślam się, że to ze względu na "długość" strony...

Dopiek: A skoro już tu jestem... W wyszukiwarce tematów pojawiają się usunięte tematy.

Acid Dragon PW
25 sierpnia 2014, 14:41
Raczej coś u Ciebie - sprawdź pod inną przeglądarką lub na innym komputerze.

Błędu nie udało mi się odtworzyć.

Crystal Dragon PW
25 sierpnia 2014, 14:42
Pewnie tak, bo mi wczytuje normalnie(IE).
Dzięki za reklamę Morglinie;)

Morglin PW
25 sierpnia 2014, 14:44
To proszę o naprawę wyszukiwarki (edytowałem poprzedniego posta).

W profilu mam ustawione sortowanie postów od najstarszych i 20 postów na stronę. Sprawdź z tymi ustawieniami, jeśli będzie ok, to rzeczywiście wina jest po mojej stronie (aktualnie nie mogę sprawdzić z inną przeglądarką, bo poza Firefoxem mam tylko IE, a na tym ustrojstwie to mi się Grota wcale nie ładuje :P)...

Acid Dragon PW
25 sierpnia 2014, 15:15
Tak, sprawdzałem z tymi ustawieniami, bo są domyślne, czyli wystarczy się wylogować.

A za błąd z wyszukiwarką dzięki - fixed.

Kammer PW
19 listopada 2014, 14:28
Tajemniczy link na głównej, który prowadzi do głównej. Jest tam od dawna, tylko zapomniałem o tym napisać. :P

Andruids PW
19 listopada 2014, 14:37
Chciałbym zgłosić pewien problem. I ja i gro osób używa na co dzień normalnych proporcji obrazu 4:3, 16:9 itp, ale rosnąca liczba ludzi zaczyna używać tabletów i telefonów, a ja ostatnio przekręciłem sobie monitorek o 90 stopni, bo w ten sposób wygodniej mi się na nim czyta, ale przy takim ustawieniu rzuca się w oczy odstający niedawno zaimplementowany szczegół.
Ja wiem, że to nie problem dużej wagi, a Dark zapowiedział, że myśli nad stworzeniem wersji mobilnej strony, ale zapytałem brata, jak on by to rozwiązał i oto co mi odpisał:

mój brachol:
najłatwiej to cssami zrobić. Trzeba napisać, żeby czcionka tekstu była o punkt/pixel czy dwa mniejsza, a po najechaniu na niego myszką większy

.barcontainer > a {
font-size: 8pt;
}

.barcontainer > a:hover {
font-size: 10pt;
}

Oczywiście nie mam pojęcia co to oznacza : p
Nie jestem informatykiem.

Pojawił się też zgrzyt na czacie, z powodu odwrotnej proporcji, ale nie wiem jak to z kolei rozwiązać... skrócić pole tekstowe?

Tarnoob PW
19 listopada 2014, 14:57
Co to jest Windows albo karta graficzna też nie masz pojęcia, bo nie jesteś informatykiem? :-P CSS i HTML to jest mimo wszystko poziom forumowych tagów. Nie liczę nowinek typu CSS3 i HTML5, które mają sporo nowych opcji, a od czasu ich pojawienia się nie produkowałem żadnej strony.

W tamtym „kodzie” chodzi o to, żeby linki (a) znajdujące się na belce (klasa .bar) miały małą czcionkę, a po na­je­cha­niu (:hover) miały większą.

Acid Dragon PW
19 listopada 2014, 16:22
Poprawiłem wyświetlanie zgłoszonych elementów. Powinny się wyświetlać poprawnie przy szerokości ekranu 1024.

Jednocześnie informuję, że cała Kwasowa Grota została zaprojektowana tak, by szerokość 1024 pixeli była absolutnym minimum. Wszelkie inne rozdzielczości - np. tabletów i telefonów - nie osiągające 1024 px nie są i nie będą wspierane.

W planach w istocie jest stworzenie wersji "mobilnej" strony głównej, a także - ale w dalszej perspektywie - zaprojektowanie nowego forum, by dostosowywało styl do niższych rozdzielczości. Jednakże pozostałe części Groty - w tym działy tematyczne - w dalszym ciągu będą wymagać 1024px,

Andruids PW
19 listopada 2014, 17:01
Trudno mi coś na to poradzić Tarnoobie, że wszystko co jest pisane w klamrowych nawiasach i z podziałem na kilka linijek wygląda dla mnie jak jakieś zaklęcie : p

A takiego rozwiązania sprawy z czatem się nie spodziewałem. Proste, ale jakże eleganckie. Tego biednego górnego paska szkoda, ale wiadomo, nie można mieć wszystkiego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel