Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 - 19 - 20

TopFunny525 PW
10 października 2012, 09:41
Dzięki MiB, problemy ustały, wszystko, wróciło do normy ;P. Pozdrawiam

TopFunny525 PW
14 października 2012, 11:33
Nie wiem, czy to problem serwera, czy też mojej przeglądarki, ale gdy wchodzę aby zobaczyć dane jakiegoś użytkownika, to widzę bardzo mocne kontury na avatarach, wszystkich, tak mocne, że jest to zaznaczone różnorakimi obwódkami, brązowe, czarne i inne tego typu. To problem strony, czy też znowu Chroma? Bo jak to drugie, to przerzucam się na Mozzilę. :P

Irhak PW
14 października 2012, 12:15
Wybacz, ale jeśli coś jest nie tak i nie wygląda to tak to problem nie leży ani po stronie strony, ani przeglądarki (czyt. sam mam Chrome w wersji 22.0.1229.94 m, czyli chyba najnowszej). Coś jest z Twoim kompem :P

TopFunny525 PW
14 października 2012, 12:29
Tylko, że większość takowych problemów dzieje się wyłącznie na moim chromie, na innych przeglądarkach (czyt.: Mozzila, Opera i potworek microsoftu :P) jest już 10x mniej błędów.

AmiDaDeer PW
14 października 2012, 13:28
Rozwiązanie jest bardzo proste: nie używaj Chrome'a.

TopFunny525 PW
17 października 2012, 18:45
Kilka problemów z czatem jest...

Błąd przy ponownym odświeżeniu czata:
! 500 !
Wewnętrzy błąd serwera. Przepraszamy za niedogodności.
Internal server error. Sorry for the inconvenience.

Dodatkowo, czat chodzi bardzo wolno a za każdym razem, gdy wpisuję wiadomość, pokazuje się coś takiego...

bziubziubziubziubziu:
Error, odśwież stronę, zjedz krasnala

?

Szalony ogr PW
17 października 2012, 18:49
Czat:
! 500 !
Wewnętrzy błąd serwera. Przepraszamy za niedogodności.
Internal server error. Sorry for the inconvenience.

Mi to się pokazuje, jak chcę zobaczyć historię czatu...

Acid Dragon PW
17 października 2012, 18:51
Jak treść błędu mówi, jest to wewnętrzny błąd serwera.

Powinien być chwilowy i sobie pójść za godzinę, czy dzień.

TopFunny525 PW
10 maja 2014, 21:50
EDIT : Z góry przepraszam za nekromancję.

Nie wiem czy to u wszystkich, ale strona na forum się dziwnie rozszerzyła w temacie "Wasze Niusy z świata might and magic". Nie wiem, czym może to być spowodowane.

Drwal PW
10 maja 2014, 22:53
Mam podobny efekt, w innych tematach czegoś takiego nie ma. Przy okazji nie wiem czy to błąd, ale może warto wspomnieć gdyż dopiero dziś to zauważyłem. Mam tu na myśli odznaczenie Kronikarza. Bardzo się zdziwiłem gdy je zobaczyłem u siebie, sprawdziłem ilość postów i rzeczywiście nie mam 500 postów, czyli tyle ile trzeba by mieć to odznaczenie. Nie wiem czy tylko u mnie coś źle, czy może nalicza to jeszcze coś poza postami.

AmiDaDeer PW
10 maja 2014, 23:02
Według systemu masz napisanych 510 postów. Zaś temat jest rozszerzony, bo Acid zamieścił tam rozszerzający wykres. :P

Acid Dragon PW
11 maja 2014, 00:35
Wykres nie ma nic do rzeczy - forum było rozszerzane przez zbyt długi link.

Aczkolwiek poprawiłem css, by łamać takie tasiemce, więc nie powinno być już problemu.

Morglin PW
18 maja 2014, 03:09


Ten błąd pojawił mi się już kilka (naście) razy wcześniej, więc wypadałoby go w końcu zgłosić. Pojawia się czasem, kiedy przechodzę na następną stronę wyników wyszukiwania. Kiedy już wyskoczy, to kaput, nie pomoże odświeżenie strony, trzeba użyć "szukajki" od nowa :(

Acid Dragon PW
18 maja 2014, 10:36
Interesujące. Następnym razem, gdy się pojawi zanotuj proszę:
- wyszukiwane hasło
- moment pojawienia się błędu (np. kliknięcie na stronę X)
- czy błąd pojawia się za każdym razem w tej (dokładnie) sytuacji?

Podstawą do naprawy błędu jest zawsze możliwość jego odtworzenia.

Morglin PW
18 maja 2014, 12:25
Niestety, ale występowanie błędu wydaje się być całkowicie losowe. Nigdy nie miałem sytuacji, w której bym nie mógł przy jakimś konkretnym wyniku wyszukiwania, odtworzyć jakiejś konkretnej strony. Jeśli błąd wyskoczył mi na stronie x, przy haśle y, to zawsze po ponownym wejściu na forum i ponownym wyszukaniu hasła y, strona x zawsze działała. Obawiam się więc, że odtworzenie błędu na podstawia hasła i strony będzie niemożliwe.

Acid Dragon PW
18 maja 2014, 12:45
OK, dzięki. Bazując na screenshocie wstawiłem poprawkę do kodu.

Błąd cały czas może wystąpić, ale być może da się go teraz wyłowić.

Morglin PW
19 maja 2014, 20:11
Znowu...


Szukałem postów o "King's Bounty" i po przejściu na drugą stronę wyników wyszukiwania, wyskoczyła mi pusta strona. Po odświeżeniu pojawił się napis widoczny na zrzucie ekranu.

Acid Dragon PW
19 maja 2014, 23:04
Whoa... a to to już jest bardzo dziwne. Może Łasic na to spojrzy, bo ja nie mam chwilowo pomysłu o co może chodzić.

Kammer PW
18 czerwca 2014, 18:40
Nie wiem, czy to błąd, czy tak ma być, ale w źródle cytatu (q=...) nie można wstawiać linku przez (a=...)(/a). Wyrzuca brak otwarcia taga (q).

Przykład:
(q=Komentarz Hobbita z (a=http://www.acidcave.net/newsitem1257.html#comments)tego(/a) newsa)Oryginalna gra nie była idealna, trzeba o tym pamiętać. Tego typu poprawki to niby nic, ale mimo wszystko cieszą oko. Zresztą - czy ktoś się zachwyca nowymi jednostkami Cove po więcej niż pół godzinie gry? Do wszystkiego się przyzwyczajamy dosyć szybko, niezależnie od tego jak wielkie to są zmiany.(/a)

Acid Dragon PW
18 czerwca 2014, 19:00
Generalnie faktycznie tak ma być. Zawieranie tagu wewnątrz tagu jest niedozwolone w jakimkolwiek języku znacznikowym, z HTML i XML włącznie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel