Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 18 - 19 - 20

Ginden PW
26 kwietnia 2011, 19:16
Błąd nadal jest, ale na końcu strony i czarną czcionką. :P

AmiDaDeer PW
26 kwietnia 2011, 20:09
Czyli dokładnie taki sam jak wcześniej. :P

Ginden PW
26 kwietnia 2011, 20:12
Cóż, u mnie wcześniej forum się nie otwierało, wyświetlając białe tło i czarny napis, więc jest postęp. :P

Acid Dragon PW
26 kwietnia 2011, 21:54
Wszystko się zgadza, problemy są, powtarzają się i w dodatku są niezależne od nas.

Na serwerze naszego hostingu przepełnia się tymczasowy katalog i nie można wówczas zapisać nowych danych - np. tych, które powstają podczas logowania.

Problem zgłosiłem i zgłaszać będę ponownie, jeśli problem się znów pojawi. Jeśli zobaczy to kto znowu - proszę o powiadomienie mnie.

Field PW
26 kwietnia 2011, 23:10
No to ja dziś miałem podobną sytuację ok. 20:00.

AmiDaDeer PW
6 maja 2011, 18:39
Tutaj odnośnik "Główni" prowadzi do głównych bohaterów Przystani, a nie Lochów. Nigdzie indziej nie zauważyłem podobnych błędów... co nie znaczy, że takowych nie ma. :P

satyr64 PW
19 czerwca 2011, 22:53
Zauważyłem u mnie, że w Podziemnej Tawernie bardzo często ukazuje mi się zielona głowa smoka. Gdy wchodzę do komnaty to nie widać, że w danym temacie jest nowy post. Jest tak u kogoś ??

Alistair PW
19 czerwca 2011, 22:58
U mnie

Acid Dragon PW
19 czerwca 2011, 23:07
Prosiłbym o zgłoszenie inne niż dzisiaj ;).

Chodzi tu o to, że komnata po prostu odnotowuje pojawienie się nowego posta i nieważne jest, czy ów post zostanie potem usunięty, czy - jak dzisiaj - usunięty zostanie użytkownik ;).

AmiDaDeer PW
20 czerwca 2011, 13:37
Inna sprawa, że często to może być wina pewnego niewidocznego tematu... :P

satyr64 PW
25 czerwca 2011, 13:36
Po liftingu co Acid zrobił wczoraj na cmentarnym czacie u mnie w historii nie ma postów tylko jest godzina napisanego posta. Po za tym gdy ktoś jest na czacie to nie ma animacji napisu na czacie, że ktoś jest.

Acid Dragon PW
25 czerwca 2011, 13:46
To w istocie ciekawe, bo plików chata nie ruszałem ;)

Spróbuj twardego odświeżenia strony (ctrl+F5).
Jeśli problem się powtórzy napisz z jakiej przeglądarki korzystasz (wraz z wersją).

Czy ktoś jeszcze ma podobne problemy?

satyr64 PW
25 czerwca 2011, 17:41
Wszystko wróciło do normy, bo twardym odświeżeniu strony :).

satyr64 PW
4 lipca 2011, 10:17
No i znowu ja. Tym razem problem z grzybkiem. Gdy na niego nacisnę to nic mi się nie wyświetla. Dopiero jak kliknę na ostatnią stronę tematu to dopiero wraca do normy.

Acid Dragon PW
4 lipca 2011, 11:40
Podaj przykład konkretnego tematu oraz sprawdź, czy dzieje się tak zawsze.

Ingvar PW
4 lipca 2011, 12:33
(q=satyr64)No i znowu ja. Tym razem problem z grzybkiem. Gdy na niego nacisnę to nic mi się nie wyświetla. Dopiero jak kliknę na ostatnią stronę tematu to dopiero wraca do normy.(/q)

Mam taki sam problem. Grzybek nie działa w 1/3(słownie: jednej trzeciej) przypadków.

Acid Dragon PW
4 lipca 2011, 13:03
To po raz kolejny - proszę podać konkretne przykłady tematów.

Ingvar PW
4 lipca 2011, 13:33
Prawie zawsze grzyb nie działa w temacie: [przyklejony] Problemy i porady w Komnacie: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Acid Dragon PW
4 lipca 2011, 14:36
Może ja się wyrażam zbyt mało dosadnie....

proszę o KONKRETNE przykłady.

Konkretne nie są stwierdzenia "prawie zawsze", "30% przypadków", "często", "większość".

Czy W TEJ CHWILI przy wspomnianym przez Ciebie temacie przycisk działa, czy nie? Jeśli nie - to co się zmieniło od ostatniego razu gdy działał? Jeśli zaś działa, to co mi po informacji, że kiedyś nie działał, skoro nie jestem w stanie nawet zlokalizować błędu?

Alamar PW
4 lipca 2011, 14:46
Cytat:
[przyklejony] Problemy i porady w Komnacie: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Stolec elfów :P tam nie działa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel