Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 18 - 19 - 20

vinius PW
29 grudnia 2010, 11:17
@Kreator - wiem, nie to jednak miałem na myśli. Niemniej oba błędy o których mówiłem są już naprawione.

Elia PW
29 grudnia 2010, 15:42
Jeśli to się zdarza częściej, prawdopodobnie serwer ma problemy z miejscem na dysku lub pamięcią (zależy, gdzie ma /tmp). Sprawa do zgłoszenia firmie hostingowej przez Acida.

Acid Dragon PW
29 grudnia 2010, 16:04
Dlatego też jeśli błąd się będzie powtarzać, to proszę to zgłaszać. Wystarczy jedno zdanie - treść błędu i gdzie/kiedy wystąpił.

Osobiście nie widziałem go ani razu i być może to tylko coś przejściowego, ale warto sprawdzić.

vinius PW
30 grudnia 2010, 19:51
W "Sali bohaterów" nie wyświetla autora tematu "Co was denerwuje w H3?" którym nie jest Kaazam, ale ktoś inny. I tutaj pytanie: czy nie powinien pozostawać autorem autor pierwszego postu, mimo tegoż postu usunięcia? Czy też może autor był eradykowany?

I jeszcze jedno.
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=377
Modyfikując post ze starymi tagami te się posypały, a wcześniej działały (była taka ładna rameczka) :(.

Acid Dragon PW
30 grudnia 2010, 20:22
Autor był najpewniej eradykowany właśnie.

Jeśli zaś chodzi o stare posty - tak, po prostu za czasów dalekiej przeszłości w postach można było stosować html - przynajmniej przez Strażników. Teraz - nie można. Toteż edytowanie jakiegokolwiek posta "łapie się" na nowe zasady.

Dragonar PW
11 stycznia 2011, 15:06
Jestem na Smoczym Forum. Widzę, że przy Mrocznej Świątyni, smok oznaczający nowy post jest kolorowy. Wchodzę do komnaty - brak tematu ze znaczkiem "new!". Dlaczego tak się dzieje?

Irhak PW
11 stycznia 2011, 16:35
1) jakiś bug...
2) temat został założony, ale dość szybko usunięty... ;P

Alamar PW
11 stycznia 2011, 17:34
Punkt 2.
Żabek, jesteś tak długo na forum, a jeszcze pewnych rzeczy nie zauważyłeś?
W takim razie:

Żabek: -10 do Spostrzegawczości

Dragonar PW
13 stycznia 2011, 20:46
Wnioskuję o usunięcie powyższego posta, ze względu na to, że nijak ma się do tematu, zwłaszcza że kierowany jest do osoby, która nie jest zarejestrowana na tym forum...

Kreator Irhak - dlaczego rozdrobniłeś mój problem na dwa punkty? To był opis sytuacji dla jednego błędu. Jeżeli nowy temat został usunięty, powinien zniknąć również kolorowy łeb smoka. Odświeżanie nie pomaga.

Irhak PW
13 stycznia 2011, 21:02
Żabek:
Kreator Irhak - dlaczego rozdrobniłeś mój problem na dwa punkty? To był opis sytuacji dla jednego błędu. Jeżeli nowy temat został usunięty, powinien zniknąć również kolorowy łeb smoka. Odświeżanie nie pomaga.

Nie rozdrobniłem tylko podałem dwie wersje zdarzeń...

A odświeżanie nic nie da, bo to TWÓJ komputer ma zapamiętane pierwotne dane, które zostały do Ciebie wysłane przez serwer... Komputer pamięta je tak długo, dopóki ponownie się nie 'zalogujesz' (restart komputera, ponowne zalogowanie) ;P

Alamar PW
13 stycznia 2011, 21:13
...albo wciśniesz taki przycisk na samym dole: "oznacz wszystko jako przeczytane".

Trith PW
13 stycznia 2011, 22:29
Albo taki sam przycisk, ale na górze...

Wiewek PW
17 stycznia 2011, 15:20
W niusach zamiast kościanego smoka pojawia się takie coś. Tylko po prawej, po lewej smok nie ma problemu.

EDIT: Już smok, jest smokiem, ale zanim się wylosował to parędziesiąt razy odświeżałem :D.

Acid Dragon PW
17 stycznia 2011, 16:12
może był to chwilowy problem z kodem html w niusie.

W tej chwili wszystko wygląda OK. W razie ewentualniej powtórki - ctrl+F5.

PS. nie ustawiałem tego. akurat za pierwszym razem wylosowały się dwa kościane smoki :P

Kirin PW
21 kwietnia 2011, 22:01
Znów ten sam błąd, przedwczoraj też wyskakiwał.

Alamar PW
22 kwietnia 2011, 01:11
Kłopoty serwera.

AmiDaDeer PW
25 kwietnia 2011, 19:55
Może i dmucham na zimne... ale na każdej stronie (zwykle na dole) pojawia się napis:

Cytat:
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

Małe problemy z logowaniem, czat nie działa.

EDIT: Nieaktualne. Co było powodem?

Ulung PW
25 kwietnia 2011, 20:56
Potwierdzam, wczoraj i dzisiaj również miałem takie problemy, lecz podobnie jak u przedmówcy one zniknęły. Jednak są one coraz częściej - czy to jeśli się wyloguję i zaloguję na nowo, czy chcę wejść na Cmentarny Czat.

Irhak PW
25 kwietnia 2011, 21:07
Hobbit:
EDIT: Nieaktualne. Co było powodem?

Alamar:
Kłopoty serwera.

Serio, ale IMO coś za często się pojawiają...

Alamar PW
26 kwietnia 2011, 09:10
Koniec miesiąca, to im się miejsce na dyskach kończy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel