Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Tower Defense of Might and Magic
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Magiellan PW
17 marca 2019, 17:04
Hieronim

Cytat:
Jakby kogoś to interesowało to ponownie można grać 5 frakcjami, bo ostatnio dodali twierdzę. Wprowadzono też kilka zmian w rozrywce, o których nie będę pisał.

Kurcze... Że, w ogóle jeszcze ktoś ten temat odkopał ;) Nie do końca wiem o co chodzi w cytacie gdyż ja osobiście cały czas opieram się na tej najpierwszejszej, pierwotnej wersji. Tam nie było, żadnego problemu i od aktualizacji wprowadzającej 5 frakcji do gry, cały czas można nimi było bez przeszkód grać. Być może w jakiś innych późniejszych wersjach był ten problem. Tego to już nie wiem... Niemniej swego czasu owa gierka całkiem mocno mnie wkręciła i poświęciłem na nią naprawdę sporo czasu :) W odpowiedzi na twoje pytanie, że mi osobiście na 5 frakcji do wyboru dobrze grało się aż trzema.

- Faktycznie jak słusznie piszesz dobrze się gra Twierdzą. Crag Hack + Behemot + Cyklop + Ogr + Uruk tworzyły doprawdy mieszankę iście zabójczą
- Dobrze mi się również grało Wieżą. W tym przypadku nie potrzeba było jakiejś wybitnej strategii... Theodorus + Gremlin + Arcymag + Tytan + bardzo dobre czary z tego zamku i jak w przypadku Twierdzy mamy mieszankę wybuchową.
- Najgorzej z tego, ale w sumie całkiem nieźle grało mi się też i Rampartem. Tutaj z kolei zwycięskie połączenie było takie: Ivor + Elf + Drzewce...

Jeśli zaś chodzi o Zamek i Cytadelę to nie wiem ale nimi jakoś tak sobie mi się grało. Zdecydowanie gorzej niż wcześniej wymienioną trójką, a chyba jednak najgorzej grało mi się Cytadelą... Być może coś źle robiłem taktycznie czy coś ale właśnie takie mam odczucia...

Ps. Niemniej bardzo się cieszę, że w ogóle jeszcze kogoś oprócz mnie ta nieskomplikowana acz sympatyczna gierka na telefon też wciągnęła :)

Hieronim PW
17 marca 2019, 18:09
Na iOS przez długi czas nie było twierdzy i cytadeli, bo jeżeli dobrze pamiętam poszło o prawa autorskie i musieli wszystkie grafiki tworzyć sami.

Również się cieszę :) Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Hieronim PW
18 marca 2019, 15:46
Przepraszam, że dwa posty pod rząd, ale news z ostatniej chwili - dodano 6 frakcję do obrony - nekropolię. Nie można grać nekro vs nekro tylko z inferno i lochem.
strona: 1 - 2
temat: Tower Defense of Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel