Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [H5.5] Skillwheel nie działa
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

VelDan PW
16 czerwca 2016, 10:35
Witam.
Albo nie umiem go uruchomić (to prawdopodobne), albo cholera wie, ale nie włącza mi się.
Wgrałem Heroesa V, dwa dodatki, na to HV 5.5 - gra uruchamia się normalnie. Wersja w lewym dolnym rogu - 5.57.

Skillwheel wrzucam do folderu Dzikie Hordy, próbuję otworzyć i... wyskakuje ramka programu, ładuje się i po chwili wyskakuje komunikat "Program nie odpowiada".

Może ktoś wie, co robię źle?

MCaleb PW
19 czerwca 2016, 14:34
Wersja 5.5? Z tego co mi wiadomo, ostatnią wersją HoMM V była wersja 3.1. W każdym razie tylko dla 3.1 wydana została najbardziej aktualna wersja modu.

Powiedz mi proszę szczegóły wykonywalnego pliku EXE gry (wejdź do katalogu z grą, następnie: prawy przycisk myszy > Właściwości > Szczegóły; powinien być tam wiersz "wesja pliku").

Nie mam gry aktualnie zainstalowanej, lecz powiedz mi również skąd i w jakiej wersji pobierałeś Skillwheela?

Andruids PW
19 czerwca 2016, 15:05
Heroes 5.5 to nazwa moda (analogicznie do H3.5, czyli WoGa).

MCaleb PW
19 czerwca 2016, 17:06
Takie buty. Tak to jest, jak jestem poza obiegiem.

W takim razie czy gdziekolwiek jest napisane, że Skillwheel jest kompatybilny z 5.5? Może właśnie tu się gryzą?

Poszukałem chwilę i znalazłem taki topic: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=42455
Jednakże jak już wspomniałem, nie mam możliwości sprawdzenia kompatybilności.

Link do pobrania z tematu:
http://www.mediafire.com/download/3yrupeuq4lcitc7/inGameSW_RC3_thGryphn.pak

Antalyan PW
19 czerwca 2016, 19:58
H5.5 had a new update today, supporting the in-game skillwheel for the first time.

I think somebody also translated the mod into Polish :)

Just speak with him if you want to play the new version within-game wheel in Polish as well.
temat: [H5.5] Skillwheel nie działa

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel