Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 9 - 10 - 11

Asderuki PW
7 sierpnia 2016, 20:21
Patrzcie żyję...

Michał i Azkaal walczący. Była taka propozycja, nie przegapiłam jej, miałam po prostu problemy z zebraniem się do tego :P
To miał być tylko szkic... może czarno-biały, a skończyło się jak zwykle. Teraz zacznę się zastanawiać co dalej. Myślę, że na razie odpuszczę sobie rysowanie każdej jednostki z gier M&M w swojej wersji. No chyba, że będzie dokładna prośba o jakieś konkretne. Niech się nikt nie krępuje, lubię całą serię niezależnie od części. Więc u mnie bez kłótni o wyższości proszę. O gustach się wszak nie dyskutuje.

To tak na przyszłość.



ach i mały dodatek Avek dla Krotosa, bo ładnie poprosił:



PS: WYkażę się niewiedzą i ignorancją bo w herosy gram dla gorących pośladków ale... "dracona z mutare"?

Etharil PW
7 sierpnia 2016, 20:27
Raz jeszcze dziękuję za avatar. ^^

A walka tych dwóch świetna. :P

flapdzak PW
7 sierpnia 2016, 20:34
Rysunek świetny!
Mutare i Dracon? Nie grałem, ale chyba są tutaj:
http://h3.heroes.net.pl/bohaterowie/bohaterowie-kampanii


Dark Dragon PW
7 sierpnia 2016, 20:42
Cytat:
O gustach się wszak nie dyskutuje.

Gdyby się nie dyskutowało, to połowa tego forum by nie istniała. Dyskusja o gustach to podstawa wielu konstruktywnych rozmów.

Osobiście chętnie zobaczyłbym Drake'a (CoMM) oraz Allerona (tutaj preferowana jakaś futurystyczna lokacja).

Nitj'sefni PW
7 sierpnia 2016, 20:46
Może Demosmok z Heroes 4 walczący z Błękitnym smokiem z Heroes 3 ?
Fajnie by było zobaczyć takie "starcie tytanów" w Twoim wykonaniu.

Ursus PW
7 sierpnia 2016, 21:04
@Asderuki Z chęcią zobaczyłbym pojedynek pomiędzy leśny elfami a ich mrocznymi braćmi.

flapdzak PW
7 sierpnia 2016, 21:07
@Up
Popieram :P.

Setillos PW
7 sierpnia 2016, 21:57
Jak zwykle wspaniałe prace. <3

Natomiast jeżeli chodzi o nowy avatar dla Krotosa (którego usilnie próbuję ciągle nazywać Kronosem -.-) to muszę powiedzieć, że czuję się odrobinę zazdrosny. ;)
Natomiast co do propozycji, to zastanawia mnie jak w Twoim wykonaniu wyglądałby Pokemon z mojego avatara w stylu graficznym z gry Borderlands. ;D

Asderuki PW
7 sierpnia 2016, 21:57
Ok tyle propozycji, że czas wybrać ulubioną a nie lecieć jak podają. :D

Spodbało mi się to z walką pomiędzy elfami, bo lubię jedne elfy i drugie. Pytanie tylko które elfy - te z H5 czy H6+?

No i... więcej niż jedna para taaak? (to mnie zabije... albo i wzmocni)

@UP Pisałam jak pojawił się post... to nie jest dużo roboty więc być może zrobię ;)

flapdzak PW
7 sierpnia 2016, 22:26
No oczywiście, że Mroczne Elfy te z H6 :P.
A Sylvan z H5.
:)
Powodzenia!

Fandor PW
7 sierpnia 2016, 23:53
Buuu, teraz Asderuki będzie wybierać tylko rzeczy z Kashanu. :C
Dracon pogromca smoków, łysy pan ostatni od prawej, a Mutare obok niego.
A tutaj Mutare jako smok.
Bardzo dobry pomysł kogoś wyżej fajnie jakbyś kiedyś znalazła na niego czas.
Co do pojedynku smoków, żeby ciągle nie było dwóch postaci, proponuje wyżej wymienione Błękitnego Smoka, Mega Smoka z H4 oraz tego pana:

Z tym panem możesz mi też zrobić avatar, sam pysk albo poza ala H2/H3. ;]
Jak już będziesz robić ten pojedynek elfów jako armii, fajnie żeby znalazły się na arcie wszystkie jednostki z H5, H6, H7 w tym te odrzucone.
Wybacz wymagania, oprócz avka zebrałem tylko do kupy różne rzeczy wymienione wcześniej. :)

Ursus PW
8 sierpnia 2016, 07:58
Bitwa mogłaby się rozegrać w puszczy Irollanu. Po jednej stronie nacierałyby odziały Ygg-Chall.

A po drugiej stronie armia w składzie szmaragdowi rycerze, kawaleria i elfi strzelcy z H7.


Alamar PW
8 sierpnia 2016, 09:44
Cytat:
PS: WYkażę się niewiedzą i ignorancją bo w herosy gram dla gorących pośladków ale... "dracona z mutare"?

Oto Dracon



A oto Mutare



Dracon to Pogromca Smoków z Bracady (Wieży/Fortecy w H3), który czuł niedosyt, nawet po zabiciu legendarnego Błękitnego Smoka.
Mutare to młoda suwerenka z Nighonu (Lochu z H3), której ambicją było stanie się smokiem, czego też dokonała... i ostatecznie zginęła z rąk innych suwerenów.

Asderuki PW
8 sierpnia 2016, 13:02
Dobra.. muszę tutaj poprosić was o kilka rzeczy i zwrócić uwagę na parę.

Po pierwsze: lepiej, dla przeglądania tego konkretnego wątku, będzie lepiej jak rysunki jakie chcecie pokazać były w formie linków. Robi się mały chaos jak naćkamy ich co post - szczególnie jak są duże. Ja nie mam problemu z otwieraniem linków - są one ładnie widoczne w postach więc poprosiła bym o to.

Po drugie: dziękuję za propozycje co do stronnictw elfów i ich wyglądu. Od razu zastrzegę, że raczej nie zrobię wielgachnej walki, bo przerasta to nieco moje umiejętności. Widzę jakie jednostki wam się podobają, ale mnie tez się pewne podobają więc możecie spodziewać się mieszanki.

Po trzecie: Fandorze - nie, nie mogę ci zrobić awataru.

flapdzak PW
8 sierpnia 2016, 13:47
A ja mam jeszcze pytanie do autorki :).
Jak ty to rysujesz? Odręcznie i skanujesz? A potem poprawiasz w jakimś programie, czy jak? :P

PS. Do artu, proszę, daj Bezimiennego, Minotaura i Mantikorę (tych ulepszonych z h6 :P)

Etharil PW
8 sierpnia 2016, 13:58
Co do starcia między 2 rasami elfów - myślałaś nad tym, żeby wykonać to w formie witrażowej, jak puzle z H7 na przykład? Troszkę by Ci to (chyba) ułatwiło pracę.

Asderuki PW
8 sierpnia 2016, 15:13
Flapdzak - jak ich zmieszczę to wstawię :D

Krotos - nie myślałam... może by ułatwiło, ale mam już pomysł i najwyższy czas pobawić się z perspektywą ^^

No to aby nie robić double posta pokaże wam szkic do tego co ma być... umrę to robiąc, umrę...


Kuririn PW
8 sierpnia 2016, 17:29
Nie taki elf(diabeł) straszny, jak go malują... ;)

flapdzak PW
8 sierpnia 2016, 18:17
Widzę tam kusze... Myślałem, że będzie to h6, ale liczy się efekt :P.

Fandor PW
8 sierpnia 2016, 22:43
Szkoda, ale liczę że chociaż w przyszłości znajdziesz czas na pojedynek smoków. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel