Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11

Sir Galuf PW
27 maja 2016, 12:40
Wszystkie arty są po prostu PRZEPIĘKNE !

Gdy już wyjdzie to nowe miasto, to być może je sobie zainstaluje, i chyba zawsze będę grał tym niebieskim duchem w złotym hełmie :)

Asderuki PW
27 maja 2016, 14:10
To nie będzie samo miasto :D

A co mi tam macie:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,8168.0.html
http://www.megapocalypse.npx.pl/readarticle.php?article_id=85

Forum jest bardziej ale na stronce jest bardziej poukładane :)

Pochwalę się, że logo modu też jest moim dziełem tak samo jak znaki poszczególnych frakcji. Dodam jednak, że są ich nowsze wersje, ale Korne jeszcze ich nie załadował :P

@Laxx Strzyga... teoretycznie dało by się ją podciągnąć pod jakiegoś sennego potwora, ale z kolei nie wiem na którym modelu oprzeć jednostkę :D

Nephretes PW
27 maja 2016, 15:06
Jestem pod dużym wrażeniem. Dawno nie widziałem w grocie równie dobrych prac, szczególnie podobają mi się portrety.

Być może faktycznie szkoda, że jest to projekt pod H5, ale z pewnością tworzenie jednostek na podstawie takich artów będzie pracą przyjemną dla grafika 3D. Dobry szkic to połowa sukcesu w tym przypadku. Powodzenia :)

Koty z miasta Oasis pozdrawiają koty tutejsze :P

mrgolec PW
27 maja 2016, 15:37
Asderuki:
Pochwalę się, że logo modu też jest moim dziełem tak samo jak znaki poszczególnych frakcji. Dodam jednak, że są ich nowsze wersje, ale Korne jeszcze ich nie załadował :P
Oto i one

Asderuki PW
27 maja 2016, 19:13
@UP Och och... nie wiedziałam, że jest taka strona :D

Nie mniej... pozwoliłam sobie, choć nie powinnam, zrobić zestawienia co do Biesa.

Pomysł 1:

Wersja 1


Wersja 2


Wersja 3


Wersja 4


Pomysł 2:

Wersja 1


Wersja 2


Wersja 3


Nie mogłam się zdecydować, czy to co wam pokazałam wcześniej ustawić jako ostatnią jednostkę w linii czy środkową. Temu jest też znak zapytania gdyby ktoś miał pomysł co dalej :D
Ja się ograniczyłam do powtórzenia jej z większą ilością ozdóbek. Taka choineczka.

Ładnie proszę o opinie i co wolicie :)

PS: Gdybym zaczęła myśleć o strzydze to możliwe, że padło by na Rogatego Demona jako model na którym byłaby oparta.

Nitj'sefni PW
29 maja 2016, 07:42
Jednostka robiona na modelu impa raczej słabo pasuje na 7 poziom. Pomysł 2 wersja 3 chyba najlepiej skomponuje się z resztą frakcji.

Drwal PW
29 maja 2016, 11:13
Niemniej jako osobne grafiki wyglądają kapitalnie. Trzeba namawiać "modelarzy" do działania. :)

Asderuki PW
30 maja 2016, 23:20
@Nitj'sefni gdyby ten imp był większy niż normalnie to ja nie widzę problemu. Domyślnie wszystkie jednostki zajmują 2 na 2. To jak na razie dość pierwotny pomysł. Nie będę ukrywać, że moim osobistym faworytem jest wersja 3 z pierwszego pomysłu. Wciąż jednak się biję gdyż bardzo lubię drugi poziom z drugiego pomysłu. Niestety na 3 poziom by nie pasował gdyż nie te kolory.

Andruids PW
7 czerwca 2016, 15:26
Jeszcze jedna propozycja na którą wpadłem. Jak zostanie w jakiś sposób wykorzystana to spoko. Jak nie, to nie.

http://creaturespotlight.blogspot.com/2015/01/maelephant.html
Melefant, czyli demoniczny słoń (dosłownie "złoń"). Rozpyla trującą mgłę, która odbiera wspomnienia.

Asderuki PW
7 czerwca 2016, 17:01
Uuuu... to zdecydowanie fajne. Pomyślę pomyślę :D

Chwilowo mam końcówkę mgr temu mało piszę. Ale jak tylko skończę to można się spodziewać więcej dziania się :3

Asderuki PW
28 lipca 2016, 11:43
Hejka misiaki!

Dawno się nie odzywałam, ale udało mi się ukończyć i obronić magisterkę. Także można radośnie postawić mi mgr przed imieniem i nazwiskiem. Jak zwykle pozwolę sobie pochwalić się swoim dziełem nim przejdę do konkretów.

https://www.youtube.com/watch?v=MX70y4IXn_8 - Animacja kwadraty :)

KONKRETY:

Niestety Khorne milczy i niespecjalnie mogę coś z tym zrobić. Także w sprawie Chaos Theory na razie wszystko stoi.

Nie mniej udało mi się samej nieco odpocząć od presji związanej z mgr i mogę nieco sobie pofolgować i porobić ciekawe rzeczy. Pomyślałam sobie więc, że fajnie by było porysować nieco fanartów. No właśnie tylko od czego zacząć? Z tym pytaniem zwracam się do was czy macie może ochotę zobaczyć postać albo jednostkę narysowaną przeze mnie? Fajnie by było gdybyście dali jakieś propozycje. Będzie to dla mnie stanowić ciekawe wyzwanie, któremu zdecydowanie chcę się poddać :)

Drwal PW
28 lipca 2016, 11:54
Ja bym chętnie zobaczył Archanioła walczącego z Diabłem - oczywiście tych z Heroes III. :)

Fandor PW
28 lipca 2016, 12:53
Asderuki, praca na piątkę. ^^

Sir Galuf PW
28 lipca 2016, 13:13
Fajnie by było gdybyś narysowała krasnoluda z Heroes 3 walczącego z harpia :-)

Asderuki PW
28 lipca 2016, 23:51
fandor510:
Asderuki, praca na piątkę. ^^
Nawet z wyróżnieniem :D


Co do rysunków... czemu nie :D
Widzę, że tutaj zdecydowanie H3 rządzi :D
Do tej pory głównie w H5 siedziałam, ale to żaden problem. A więc będzie anioł z diabłem oraz krasnolud z harpią. Żeby nie przesadzić to na razie tyle poczekajcie aż coś stworzę :D

Laxx PW
29 lipca 2016, 09:38
Bardzo chętnie zobaczę HIII w Twoim wydaniu As, "znam" Cię tylko właśnie z artów do V, które publikowałaś na Tawernie :D
Zatem ja również czekam na tę walkę Anioła z Diabolo :3

Fandor PW
29 lipca 2016, 12:27
Łiiii, Asderuki zacznie robić w końcu pod H3. :3

Sir Galuf PW
30 lipca 2016, 11:41
Juz się nie mogę doczekać tych artow 😁

Asderuki PW
31 lipca 2016, 11:44
Na razie dam wam co zrobiłam wczoraj, ale skanowałam na innym skanerze niż zwykle :P





Tak powiem było napisane krasnolud i harpia oraz anioł i diabeł bez arcy i arch ani tym podobne XD

Kuririn PW
31 lipca 2016, 11:49
Pięknie!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel