Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 22:49
@Dark Dragon: A przeczytaj opis :P
Wielki Leksykon Smoków:
Nie ma właściwych skrzydeł pozwalających na lot (...)
Aczkolwiek jeśli dobrze pamiętam oryginał to tam nawet nie było nawet przymiotnika "właściwych". Aczkolwiek on zmienia trochę sens, bo można powiedzieć, że jak najbardziej nie ma skrzydeł "właściwych", bo ma skrzydła "rzekome" wyrastające z łap ;) I chyba od początku o to chodziło, bo w arcie jakby nie patrzeć skrzydła są.

Belegor PW
26 kwietnia 2016, 22:54
Właśnie, a mimo to w arcie mu je dali i jego awatary również je posiadają i co można zasugerować z grafiki raczej z nich korzystają. Szkoda trochę, ale no cóż... trzeba się z tym pogodzić.

Dobrze, że ludzi nie będzie we frakcji krasnoludów. Szkoda, że nie ma mamutów, ale ciężko byłoby przedstawić maleńkiego krasnoluda na ogromnym słoniu. W H5 się udało, ale grafika tu jest bardziej... realistyczna.

Fandor PW
26 kwietnia 2016, 23:59
Arkath pomimo, że nie wyglądał jak klasyczny dostojny smok, to bardzo mi się podobał na koncepcji z H6, tą jedną mogli wprowadzić, a nie zmieniać.

Alamar PW
27 kwietnia 2016, 19:50
Taka mała ciekawostka, jeśli ktoś by nie zauważył nawiązań:



krasnolud99 PW
27 kwietnia 2016, 19:56
@Alamar OOOO oglądałem. Ale nie przypomina mi go. Nie widzę powiązań oprócz ułożenia własów ale to za mało

Ursus PW
27 kwietnia 2016, 19:57
Co do fabuły dodatku - Sudgerd jest częścią Grimheimu czy działa jako niezależne państwo-miasto?

Alamar PW
27 kwietnia 2016, 20:02
Klik

Sudgerd mogłeś osobiście odwiedzić w MMX.

@krasnolud99
Dziwne, że akurat wybrano taką fryzurę, skoro w poprzednich grach kurduple miały normalne uczesanie.

flapdzak PW
27 kwietnia 2016, 20:40
Nie wiem, czy to coś wprowadza, ale to CHYBA projekt okładki.

Dla porównania podstawowa wersja:
http://static.karen.pl/product-picture/6/PCGRAHEROESVII-1.png

EDIT:
I arty w lepszej rozdzielczości.
http://gadgetsmexico.mx/wp-content/uploads/2016/04/mmh7-TBF-Fortress-Shieldguard_1461683824.jpg
http://gadgetsmexico.mx/wp-content/uploads/2016/04/mmh7-TBF-Fortress-RedDragon_1461683792.jpg

Godzilla B PW
27 kwietnia 2016, 20:46
Krasnolud wystarczająco duży, żeby zabijać czarne smoki i nie tylko.
Tak poza tym wiadomo, kim jest ten krasnal?

Kurek PW
27 kwietnia 2016, 23:42
Moja analiza sytuacji:
- JEST ŚWIETNIE!
Jednostki:
- Do świata might and magic powracają koboldy, które ostatni raz można było spotkać w M&MII.
- Walkiria pojawia się w świecie M&M po raz pierwszy!
- Powraca niedźwiedź, który ostatnio pojawił się w CoH i H5 (tu był ujeżdżany).
- powraca Kapłan Run z H5. Albo może Władca Burz? Na tym zdjęciu widać nieulepszoną wersję z ognistym kafarem, a tu ulepszony z burzowym kafarem, stąd moje wątpliwości.
- Powraca Tarczownik, tym razem zamiast czekana bojowego ma topór.
- Powraca Ognisty Czerwony Smok, który tym razem jest w Fortecy... Szkoda, że niezgodnie z fabułą HV, gdzie był odmianą "złych smoków z podziemnego świata". Uznajmy, że tamten był Szkarłatnym, a ten jest Czerwony... Uff już mi lepiej. Ulepszony to magmowy, co widać tu.
- Powraca Gorgona, którą ostatnio widzieliśmy w H3 i w M&M8. Wiem, że to ona, nie pytajcie skąd wiem!
- Z pewnością pojawi się gdzieś jeszcze Ognisty Olbrzym. Na 99%, bo może skończą jak derwiszka, ale mało to prawdopodobne.
- Machinami będą runiczna balista, lewitujący kamyk i... katapulty nie znamy :P

Cały lineup poza katapultą znamy!

Neutrale:
- Powraca jaszczuroczłek, którego ostatnio widzieliśmy w H3 i M&M8. Z tego, co pamiętam, gdzieś już było o tym wspomniane, że czarodzieje ze srebrnych miast je stworzyli.
- Powraca Czarna Straż, o której twórcy H7 wspominali przed premierą w ciekawostkach fabularnych. Była w M&MX i DMoM&M.

Ciekawostka:
Można z pewnością powiedzieć, że Cytadela z H3 nie powróci do Ashanu jako frakcja, ale na pewno postacie w niej występujące znalazły się już jakoś w Ashanie:
- Gnoll
- jaszczuroczłek
- Bazyliszek
- Ważka
-Gorgona
- Wiwerna
- Hydra

Tylko ważki nie ma w H7, więc jakby się komuś chciało to polecam zrobienie tej frakcji w edytorze do modowania :D

Nicolai PW
27 kwietnia 2016, 23:59
KUREK:
- Do świata might and magic powracają koboldy, które ostatni raz można było spotkać w M&MII.
Tylko, że to nie jest Kobold taki jak w MM2. To jest leming z torsem krasnala :P
KUREK:
Na tym zdjęciu widać nieulepszoną wersję z ognistym kafarem, a tu ulepszony z burzowym kafarem, stąd moje wątpliwości.
Gdzie Twoje elfie oczy go wypatrzyły?
KUREK:
Szkoda, że niezgodnie z fabułą HV, gdzie był odmianą "złych smoków z podziemnego świata".
Ogólnie na H5 się nie patrz, bo ona fabularnie jest uznawana za grę półkanoniczną.
KUREK:
Powraca Gorgona, którą ostatnio widzieliśmy w H3 i w M&M8.
To jest Gorgona!? Z łuskowatego byka (który w pierwszych wersjach był kozłem) zrobili magmowego nosorożca...
KUREK:
Na 99%, bo może skończą jak derwiszka, ale mało to prawdopodobne.
A co z nią?
KUREK:
Machinami będą runiczna balista, lewitujący kamyk i... katapulty nie znamy :P
Kamyk to chyba element dekoracji. Zgaduję, że tak jest, bo na którymś ze screen stoi obok Bohatera na mapie przygody.
KUREK:
Można z pewnością powiedzieć, że Cytadela z H3 nie powróci do Ashanu jako frakcja, ale na pewno postacie w niej występujące znalazły się już jakoś w Ashanie:
W H7 może i rzeczywiście nie wrócą, ale kto wie, kto wie... może w H8...
KUREK:
Tylko ważki nie ma w H7, więc jakby się komuś chciało to polecam zrobienie tej frakcji w edytorze do modowania :D
Ale to byłoby trzeba rozbebeszać połowę frakcji dostępnych w grze, by zebrać jednostki do Cytki...


Ursus PW
28 kwietnia 2016, 09:58
Nosorożec to żywiołak lawy, zaś kapibara-kusznik to kobold.
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40444&PID=1365678#focus

Pointer PW
28 kwietnia 2016, 10:58
Super! Na to właśnie liczyłem! Miasto krasnoludów i to ciekawsze niż w h5. Idealnie po prostu! A chomik z kuszą mega. Już się nie mogę doczekać na ten dodatek. Mam nadzieję, że na nim sie h7 nie skończy, bo mimo mojej antypatii do demonów, to jednak Inferno też z chęcią w h7 bym ujrzał.

Ursus PW
29 kwietnia 2016, 08:26
Do zdolności krasnali najpewniej będzie należeć oprócz run obrona, machiny wojenne i może magia ognia i ziemi.

Rabican PW
29 kwietnia 2016, 16:33
Cytat:
Do zdolności krasnali najpewniej będzie należeć oprócz run obrona, machiny wojenne i może magia ognia i ziemi.
W MMX kapłani run mogli osiągnąć arcymistrzostwo magii ognia, magii ziemi i magii światła. Byłoby miło, gdyby autorzy byli konsekwentni i dali krasnalom w H7 podobny zestaw umiejętności.

Ursus PW
29 kwietnia 2016, 16:56
@Rabican Zapewne będzie tak jak piszesz, ale bardzo mnie ciekawi jak będzie działać magia runiczna. Czy tak jak w H5 jej koszt będzie w zasobach czy po prostu na manę. Na jednym ze screenów obok bohatera stoi lewitujący kamyk- może będzie rzucał na jednostki wszelakie wzmocnienia. Zdolności jednostek może będą takie same jak w H5, np.
*Misiek- uderzenie przesuwa wroga o jedno pole
*Kobold- wyniszczający strzał jak Harpunnik
*Smok- obszarowe zionięcie
A tak w ogóle to jaki klan sprawuje władzę w Sudgerdzie i czy w ogóle jakiś tam rządzi?

Ursus PW
5 maja 2016, 17:04
Armia Fortecy w pełnym składzie!
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/keepers-of-the-flame

pawllo PW
5 maja 2016, 17:22
Dość interesujący line-up. Dla mnie całość super wygląda, wszystkie jednostki są na swój sposób ciekawe ;) Już nie mogę się doczekać premiery - na pewno kupię :D

Aayren PW
5 maja 2016, 17:38
Tylko ciekawi mnie kto i czy ktokolwiek będzie drugim strzelcem w mieście... Also - Alamar chyba kiedyś wspominał, że to wszystko jakaś forma krasnoluda i dopiero teraz, po jakimś roku uderza mnie, że ma racje! No bez przesady, koboldy to fuzja krasnoluda ze szczurem?! Ha, ha, ha... ;] Poza tym fajnie! Tylko miś i nosorożec nieco mi się dublują, jeden mógłby mieć jeźdźca.

Ursus PW
5 maja 2016, 17:48
@Aayren Forteca posiada dwóch strzelców - kobolda oraz kapłana runicznego.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel