Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14

flapdzak PW
6 sierpnia 2016, 16:56
O to?
http://mightandmagic.wikia.com/wiki/Ergal

Pierwszy raz o nim słyszę. :P

Ursus PW
6 sierpnia 2016, 17:02
Dziwne, że w Lochu znajduje się bohater, przez którego Mroczne Elfy były przez lata oskarżone o spalenie Świętego Drzewa i były z powodu tego fałszywego oskarżenia tępione przez dziesięciolecia. A tak w ogóle to widzę, że do Lochu przybyło wiele bohaterów. Jacy jeszcze nowi bohaterowie są dostępni w innych frakcjach?

Górski Krasnolud PW
6 sierpnia 2016, 17:11
@flapdzak

Właśnie to ten sam. :)

@Ursus89

Zgaduję, iż znajduje się tam tylko dlatego, że nie ma Inferno jako czysto osobnej frakcji. Mnie natomiast ciekawi model Demonicznych Rycerzy.

Nitj'sefni PW
6 sierpnia 2016, 17:19
Ursus89:
Jacy jeszcze nowi bohaterowie są dostępni w innych frakcjach?
Do Akademii doszedł Dagar szalony potomek Agara odpowiedzialny za stworzenie Koboldów. Poza nim, Fortecą i tymi z Lochu nikogo nowego nie zauważyłem.
EDIT: W Sylvanie doszła jeszcze Chalianna i Aeris.

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2016, 21:34
W portretach jest Agrael. Nie wiem gdzie występuje, ale wygląda ładnie ^^


Etharil PW
6 sierpnia 2016, 21:48
@Up Pojawia się wśród bohaterów lochu, a - jak osobiście zgaduję - pojawi się albo w kampanii Krasnali albo w jakiejś potyczce. Limbic mówił, że jedna z map do skirmishy ma "easter egga w podziemiach", więc może o Agraela chodzi.

kochan PW
6 sierpnia 2016, 23:23
Wycięty jeszcze z artów H5tki..

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 00:04
Nope, jest narysowany na nowo, acz bardzo dokładnie odzworowali jego avek z H5 ;)

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 18:06
News trochę zbyt małej rangi, by dawać na głównej, ale Próby Ognia 30 złotych taniej ;)

Belegor PW
7 sierpnia 2016, 19:21
To dobra, rzecz. Poczekam jednak jeszcze na reakcję polskich sklepów internetowych. Może będzie jeszcze taniej? No chyba nie zamkną dodatku na rynek środkowo- i wschonioeuropejski, nie?

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 19:22
Polskie sklepy najpewniej jutro dopiero wrzucą, Jak będzie coś ciekawego to zrobi się news, więc jakby co, wypatruj cynku od nas ;)

flapdzak PW
7 sierpnia 2016, 20:21
Mogę wiedzieć dlaczego tam nie ma języka polskiego? :P

Yogoort PW
8 sierpnia 2016, 13:07
Zawsze to parę zł taniej niż na UBI shopie - 26,99 ojro

Ursus PW
8 sierpnia 2016, 13:20
Czy w Próbie Ognia z Ubi Shop wśród dostepnych języków znajduje sie polski?

Szaman PW
8 sierpnia 2016, 13:52
Co do Polski sklepów, to ani słuchu. Co najwyżej allegro, ale to nie jest zaufane źródło dla mnie:) Czyżby Ubery zrezygnowali z pudełek?

Nicolai PW
8 sierpnia 2016, 17:40
Żodyn polski sklep nie dodał Prób do swojej oferty, żodyn... zerowy ujemny marketing robi swoje. Co do Allegro to można tam "kupić" dodatek za czwórkę (szybki przelicznik dla Bycha: dwa piwka), ale cudzysłów dałem dlatego, że nie dostajemy nic na własność. Ot podają hasło do konta Uplay z grą i wiele osób gra w tę samą kopię. Także zbyt legalne to to nie jest i nie polecałbym bawienie się w to :P

@Szaman: Tak, zrezygnował... już dawno o tym mówiliśmy

Ursus PW
8 sierpnia 2016, 17:57
W sensie chodzi mi o to czy Próba Ognia z Uplay Shop zawiera polski dubbing?

Yogoort PW
8 sierpnia 2016, 20:11
Na gry-online niejaki jaca iron pisze, iż jest to pełna wersja PL, że tak sobie pozwolę go zacytować:

"[...] ja dzięki rabatowi -20% Uplay zapłaciłem 104 zł. Swoją drogą mogliby zmienić na stronie tutaj z wersja językowa: z polskimi napisami na pełna polska wersja językowa. W Trial by Fire jest dostępny dubbing PL i napisy PL."

Ten początek dałem tylko po to, że widać, że kupił wersję uplay.

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 14:23
To na GamesPlanet wychodzi taniej z urzędu, jeśli dobrze pamiętam to 97 złotych, co i tak jest absurdalną kwotą skoro podstawkę można zgarnąć za sześć dyszek.

Klej

Napisałem do Muve czy planują dodać dodatek do swojej oferty i dostałem info, że bardzo, by chcieli, ale nie wiedzą kiedy i za ile :P Na odpowiedź z gram.pl jeszcze czekam :P

Yogoort PW
9 sierpnia 2016, 15:18
@UP,

też pisałem do muve, oczywiscie dostałem taką samą odp, tak samo pisałem do sklepu gry-online, i odpowiedź była w zasadzie bliźniacza jak z muve:

Cytat:
Zawsze dążymy do tego, żeby nasza oferta była jak największa. Aczkolwiek w tym przypadku nie jesteśmy w stanie określić czy i ewentualnie, kiedy ten dodatek pojawi się w naszej ofercie. Sugeruję regularnie odwiedzać stronę naszego sklepu.

Coś mi się wydaje, że sklepy wiedzą kiedy będą mieli zielone światło od UBI na sprzedaż, ale nie mogą się oczywiście podzielić takim info, żeby nie odbierać potencjalnych klientów UBI łupieżcom.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel