Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14

Dru PW
5 sierpnia 2016, 18:08
Ja natomiast chciałbym się spytać czy patch do podstawki dodaje nowe zaklęcia i nowe neutrale? Czy tylko generator, nowy sposób wybierania umiejętności i lepsze AI?

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 18:10
Wszystko.

Dodatek to tylko kampanie + prawo grania Krasnalami. Nie wyklucza ich z pojawienia się na mapie jako jednostki, aczkolwiek zamki nadal nie będą się pojawiać. (tu mogę się mylić)

Dru PW
5 sierpnia 2016, 19:23
Skoro tak, to te wszystkie nowości wystarczą mi na razie. I tak mało grałem do tej pory w siódemkę więc poczekam, aż krasnale stanieją ;) Wiem, że to nie pomoże serii, ale kupiłem na premierę podstawową wersje aby wspomóc autorów, ale widać, że to nie pomogło w wynikach sprzedaży

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2016, 20:40
Być może pomogło. Niektórzy twórcy w Limbicu byli zadowoleni, że pozwolono im zrobić chociaż ten jeden dodatek, więc być może wyniki sprzedaży H7 - mimo iż ogólnie niezadowalające - nie były jeszcze na tyle tragiczne, aby wstrzymać jakikolwiek rozwój gry.

Teraz jednak byłby potrzebny cud, aby przy zerowym marketingu, zerowej reklamie i "sławie" podstawowej części, dodatek sprzedał się dobrze.

Ursus PW
5 sierpnia 2016, 21:10
Jeśli wierzyć danym ze Steamspy to od wydania dodatku przybyło ok.1500 osób, czyli jednak jakoś to idzie i może H7 ostatecznie podgoni.

Górski Krasnolud PW
5 sierpnia 2016, 21:12
Ja kupiłem dodatek na Uplay. :) Zaraz zaczynam pierwszą misję. ;)

flapdzak PW
5 sierpnia 2016, 21:27
OBY się dobrze sprzedało. JA CHCĘ SANKTUARIUM! :P.

Zaraz uzyskam odpowiedź na powyższy tekst...
"Nie będzie kolejnego dodatku". A ja mam nadzieję :P.

Header PW
5 sierpnia 2016, 22:35
Proste :)Ubisoft nie chce tracić kasy na serie heroes bo dużo ona dla samego Ubisoftu nie znaczy, Ubi skupia się głównie na seriach, ,ważniejszych'' przykład Assassin's Creed czy Far cry natomiast same heroes'y są raczej od $$$ - smutna prawda .....

dvoytek PW
5 sierpnia 2016, 22:55
Krotos:
Dodatek to tylko kampanie + prawo grania Krasnalami. Nie wyklucza ich z pojawienia się na mapie jako jednostki, aczkolwiek zamki nadal nie będą się pojawiać. (tu mogę się mylić)

Edytor map mimo braku dodatku obsługuje wszystkie jego elementy. Można wrzucić do gry mapę z miastem i bohaterami krasnoludów. Bez dodatku nie można ich ustawić jedynie na frakcję domyślną gracza. To znaczy, że bohaterowie krasnali nie pojawią się jako preferowani w tawernie. Właściwie, brak dodatku całkowicie blokuje możliwość ich najmu, nawet jeśli zbanuje się na mapie wszystkich herosów innych frakcji.
Przy testach gry w edytorze nie ma ograniczeń związanych z brakiem dodatku.


Tak poza tym, to mam problem. Aktualizacja dołożyła możliwość kupna tęczy ciągnącej się za bohaterem. Póki się nie zakupi tej opcji, to jest domyślnie wyszarzona. Tak samo jest u mnie, tylko że jest wyszarzona i jednocześnie zaznaczona. Tzn. że jak gram poza kampanią, to jestem zmuszony do biegania z tęczą :/
Wie ktoś co mógłbym zrobić, poza zakupem tęczy za punkty Uplay, żeby mieć opcję wyłączenia jej?

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 22:58
@dvoytek Ubi daje Ci jasno do zrozumienia, że masz zostać wyznawcą Nyan-Lamy.

Tak na poważnie to support Ubi powinien pomóc, ewentualnie nagłośnij sprawę w dziale dyskusyjnym gry na Steamie, gdzie człowieki z Limbica lubią przebywać. :P

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2016, 23:12
Posty na temat marki MM przeniesione do tego tematu

Nitj'sefni PW
6 sierpnia 2016, 10:47
Wspaniała prezentacja dodatku (00:03:16)

dvoytek PW
6 sierpnia 2016, 13:51
To popierdółka ale się podzielę :P
Na ekranie rady Ivana można przybliżać, oddalać i obracać kamerę.

Nitj'sefni PW
6 sierpnia 2016, 14:46
Ciekawostka

Górski Krasnolud PW
6 sierpnia 2016, 15:21
Ale fajnie! Inferno wkracza do gry (kiedyś :p), oby dodatek się dobrze sprzedał. Już dwie demoniczne klasy bohaterów!!!

Moc: Demoniczny Rycerz (Agrael, Ergal)

Magia: Lord Chaosu (Gloria)

Jest jeszcze Władca dżinnów Rashka, który jest Ifryem

Muzyka jest (nie wiem jak z modelem Demonicznych Rycerzy), super! :)

Coraz bliżej demony! :D

Nicolai PW
6 sierpnia 2016, 15:32
Górski Krasnolud:
Ale fajnie! Inferno wkracza do gry (kiedyś :p) oby dodatek się dobrze sprzedał. Już dwie demoniczne klasy bohaterów!!!
Stary, Ty się wczoraj urodziłeś? Żadnego drugiego dodatku nie będzie. Ubi zamyka markę, a za niedługo wypuszczają Edycję Kompletną ;) Na Demony w oficjalnym wydaniu nie ma szans :P

Górski Krasnolud PW
6 sierpnia 2016, 16:09
Wiem, żartuje sobie. ;) Ale pomarzyć zawsze można. :)

Andruids PW
6 sierpnia 2016, 16:12
Chyba posmażyć. W ortograficznym piekle.

Ursus PW
6 sierpnia 2016, 16:51
Agraela w Lochu rozumiem, bo to w sumie Raelag, ale kto to jest ten Ergal?

Górski Krasnolud PW
6 sierpnia 2016, 16:52
Demon, który jest w pojedynczej misji Sylvanu w Dzikich Hordach. Jeśli się nie mylę, odpowiedzialny za spalenie Brythiggi (jeśli źle napisałem, przepraszam).

@Andruids

Haha.. śmieszne...
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel