Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 27 - 28 - 29

Acid Dragon PW
20 lipca 2016, 21:10
Nie będzie nowego patcha do H7, a i z wersją moda się przed premierą dodatku raczej nie wyrobię.

Mogę zachować wersję 1.5 na serwerze dla posiadaczy podstawowej wersji gry, acz dalszy rozwój moda będzie już tylko pod kątem pełnej wersji gry, a więc z dodatkiem.

Darkem PW
27 lipca 2016, 16:18
Nowe informacje na temat jednostek neutralnych z nadchodzącego dodatku skłaniają do zastanowienia się nad bardzo ważną kwestią... Co oznaczają dla modyfikacji?

Wspominałeś już smoku, że nie widzisz Czarnych Strażników w szeregach Nekropolii, ale Jaszczurolud i Mistyczny Łucznik mogliby znaleźć sobie miejsce odpowiednio w Twierdzy i Akademii. Podejrzewam, że zależy to od ich poziomu (o którym nic nie wiemy).

Kraken wyglądałyby dobrze w Lochu, ale wygląda na czempiona, a nie elitę. Oczywiście to wszystko gdybania, ale czy duża część naszego fandomu nie opiera się właśnie na tym ;)?

Swoją drogą, jak idą prace? Czy miałeś czas by przetestować materiały, które przesłałem?

Dark Dragon PW
27 lipca 2016, 16:45
Pamiętajcie, że to jeszcze nie są wszystkie jednostki neutralne ;). Szerszą dyskusję warto prowadzić dopiero po premierze dodatku.

Darkem PW
27 lipca 2016, 16:55
Oj, chciałbym w to wierzyć, ale Ubisoft nauczył mnie już zbyt wiele. Może w łatce, albo... w następnym dodatku (który wydaje się być bardziej prawdopodobny niż to, że Ubi ukrywa przed nami jakieś jednostki neutralne :) ). Oczywiście bardzo chciałbym się mylić. Bardzo.

Acid Dragon PW
27 lipca 2016, 17:59
To nie kwestia wiary ;). Będą jeszcze 2 jednostki neutralne, ale nie zostały zaprezentowane, bo nie są "unikalne". Z czego jedna będzie możliwa do użycia w modzie. Kraken jest w istocie czempionem, więc jego użycie niestety na razie nie wchodzi w grę. Acz rzeczywiście zaczynamy mieć materiał na trzeciego czempiona do każdej frakcji - gdyby jeszcze wymyślić jakiś mechanizm do ich implementacji...

Darkemie - nie, jeszcze nie zabrałem się za Twoje prace, ale postaram się to zrobić na dniach, podobnie jak przesłane mi prace przez Asderuki.

Exo PW
27 lipca 2016, 18:30
Jeśli Jaszczurki to Core to pewnie mógłby zastąpić Gnolle w sensie do wyboru.
Czarni pewnie byliby do wyboru zamiast Gwardzistów jeśli są Core, podobnie ma się sprawa z łucznikami jeśli core to zamiast obecnych łuczników sylwanu.

Tak gdybam na logikę ale to kwestia Acida, jak on to będzie widział jakie będą możliwości itp :)

Moze kiedyś twórcy dadzą narzędzia, wszystkie które są potrzebne aby przenieść jednostki z h6 to jak to mówią sami moderzy zrobią alternatywy dla wszystkich na tej samej zasadzie co w H5 Hordach.

Dobre ze chociaż dają jednostki które będzie można uczy o czym Acid wspomniał mogliby dać tego więcej do użytku.

Darkem PW
27 lipca 2016, 18:47
Jestem pod wielkim wrażeniem. Wiem, że Limbic się stara, ale... Jakże miło jest się pomylić!

Skoro pojawią się dwie nowe jednostki (z H6), w tym jedna do użytku, to mam cichą nadzieję, że będzie to Mantikora.
Druga zapewne jest tak charakterystyczna, że nie można jej dołączyć do żadnego z obecnych miast. Może to demon, a może coś z Sanktuarium? Stawiam na to drugie. I znowu zaczyna się gdybanie.

Dziękuję za odpowiedź smoku, po prostu jestem ciekaw, czy tekstury działają.

Nicolai PW
27 lipca 2016, 19:02
Kwaśny:
To nie kwestia wiary ;). Będą jeszcze 2 jednostki neutralne, ale nie zostały zaprezentowane, bo nie są "unikalne".
Czyli zgaduję, że to jakieś przemalujki?

Dark Dragon PW
27 lipca 2016, 19:12
Cytat:
Czyli zgaduję, że to jakieś przemalujki?

I tak, i nie :P.

Alamar PW
27 lipca 2016, 19:29
Darkem:
Skoro pojawią się dwie nowe jednostki (z H6), w tym jedna do użytku, to mam cichą nadzieję, że będzie to Mantikora.
Druga zapewne jest tak charakterystyczna, że nie można jej dołączyć do żadnego z obecnych miast. Może to demon, a może coś z Sanktuarium? Stawiam na to drugie. I znowu zaczyna się gdybanie

Pozwól, że coś zacytuję:
Cytat:
leviathan/kraken, lizardman, elf/arcane archer, dwarf/guard, satyr, and mermaid
Syrenkę wprawdzie mamy, ale satyra chyba nie. Czarny Strażnik wprawdzie nie jest kurduplem, ale akurat "guard" się zgadza.

Acid Dragon PW
3 sierpnia 2016, 18:23
To może być lub nie być ważne :P

Jeśli ktoś chciałby nabyć "Próby Ognia", to powinien odinstalować AC Mod.

(Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Might & Magic Heroes VII - Uninstall AC Mod)

Po premierze postaram się opracować wersję zgodną z dodatkiem.

Alamar PW
5 sierpnia 2016, 10:34
Teraz, gdy znamy już całą szóstkę nowych neutrali, mam nadzieję, że Feniks wyladuje tam, gdzie od początku miał się znaleźć i gdzie zawsze mieszkał (poza H3) - w Lesie.

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2016, 10:40
To jest ponownie kwestia 3 czempionów w mieście, co nie wiem jak mogłoby działać.
Alternatywnie można wyrzucić z Sylvanu Smoki lub Drzewce, ale to wielu ludziom się nie spodoba.

Alamar PW
5 sierpnia 2016, 10:45
Smoki możnaby wyrzucić w zamian za feniksy... ale to ostateczność i raczej temat na osbnego mini-moda (np. zamaina line-upu na wariant zrównoważony).

flapdzak PW
5 sierpnia 2016, 11:06
Raczej drzewce wywalić. Sylvan bez smoków? Raczej nie. :P

I skoro przytaczamy inne line-upy, to do h7 było głosowanie...
Drzewce - elita
Smoki i Feniksy - czempion.

W h5 drzewce też były możnaby powiedzieć elita, a w h3 były słabsze niż jednorożce. :P

Nicolai PW
5 sierpnia 2016, 11:09
Smoka przerobić na Golema/Kryształowego i przerzucić do Akademii w miejsce Indyków, a Feniksy do Borowego, tak!

Dru PW
5 sierpnia 2016, 12:20
Smoczego Golema można dodać do fortecy. W Heroes 4 taki smoczy golem był przecież sterowany przez krasnoluda. Jako że Forteca to głównie krasnoludy, to pasuje w sam raz. Jednakże zostawiłbym oryginalne jednostki na swoich miejscach.

Nicolai PW
5 sierpnia 2016, 12:23
Ale Forteca ma już dwójkę ciekawych Czempionów, a Akademia ma tylko jednego, drugi jest indykiem, który pada jak muchy :P Dlatego tez uważam, że Smoczy Golem/Kryształowy Smok lepiej sprawdziłby się w Akademii :P

Pointer PW
5 sierpnia 2016, 13:08
Acid Dragon:
To może być lub nie być ważne :P

Jeśli ktoś chciałby nabyć "Próby Ognia", to powinien odinstalować AC Mod.

(Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Might & Magic Heroes VII - Uninstall AC Mod)

Po premierze postaram się opracować wersję zgodną z dodatkiem.

Tak, już się o tym przekonałem. Potwierdzam, to jest BARDZO WAŻNE. W przeciwnym razie w grze w ogóle nie działa miasto Forteca oraz nowe neutrale. Nie wywala gry, ale po prostu ich nie ma.

Adolf_Egzekutor PW
4 września 2016, 15:34
I jak tam pracę nad nową wersją moda? Gra mi się już troszkę znudziła i z wielką przyjemnością zagrałbym z alternatywnymi jednostkami, a tutaj cisza ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel