Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 27 - 28 - 29

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 19:24
Cytat:
Ja tam z tyłu widzę jednorożca?

Nie, to tylko bohater ;)

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2016, 19:24
Czy jednostka wojenna została przerobiona na alternatywę?

Czy byłaby możliwość wydania modu/dodatku, który jedynie dodawałby do gry jednostki kanoniczne (obecnie Sukkub, Blask Chwały i ulepszona Kappa)?

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 19:30
Cytat:
Czy jednostka wojenna została przerobiona na alternatywę?

Nie do końca, acz bazą dla Bezimiennych oczywiście był model jednostki wojennej.

Cytat:
Czy byłaby możliwość wydania modu/dodatku, który jedynie dodawałby do gry jednostki kanoniczne (obecnie Sukkub, Blask Chwały i ulepszona Kappa)?

Możliwość istnieje zawsze.
Czy zamierzam to zrobić? Nie. Mam wystarczająco dużo pracy z jedną wersją moda ;).

Godzilla B PW
30 kwietnia 2016, 20:46
@Acid Dragon czy będziesz zmieniał alternatywne jednostki Akademi?

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 20:48
Pewna zmiana istnieje.
Posłuchałem najczęściej powtarzanej sugestii i przesunąłem Ifryty do Akademii (a Żywiołaki Powietrza do Twierdzy).
Golemy Shantiri zostają na swoim miejscu.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 21:06
Bezimienni oraz Bezimienni Zabójcy:
(tekstury wykonane przez Darkema)


Godzilla B PW
30 kwietnia 2016, 21:08
Bardzo ładne, tylko ten czerwony trochę dziwny a oprócz tekstur chyba ulepszenie niczym nie różni się od podstawki.

EDIT: Na skrzydłach jest więcej ''oczu''.
Mimo to szkoda że nie zmieniłeś koloru maski na czerwony czy żółty, a nawet czarny czy niebieski.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 21:15
Trochę różnic jest, lecz może nie są widoczne na pierwszy rzut oka.
- skrzydła w górnej i dolnej części mają różny kształt
- wersja nieulepszona nie ma "kołnierza" z kolców
- wersja ulepszona istotnie ma więcej oczu
- oraz ma też złote "obłoczki pyłu" wokół siebie

Podczas animacji różnice są nieco bardziej wyraźne.

flapdzak PW
30 kwietnia 2016, 21:47
A nie można po prostu przenieś gotowce z H6?
Byli tam naprawdę super... Czerwony nie jest za piękny :(.

Matikun PW
30 kwietnia 2016, 22:02
Mi się podoba czerwony Bezimienny :D. Za to mam taką luźną ideę. Może by tak można było przemalować demony na mroczniejsze kolory? - czarne, szare, fioletowe. Bardziej wpasowywałyby się w klimat Nekro, a nie odjęłoby im to wyglądu IMO :D.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 22:09
Raczej nie. Demony to wciąż demony, a nie nieumarli. W Nekropolii są jedynie "gościnnie" i mam nadzieję, że kiedyś się wyniosą do własnej frakcji, a na ich miejsce przybędą Ghule i Namtaru, ale do tego potrzebujemy animacji z H6.

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2016, 22:16
Zawsze do Necro możesz wrzucić Czarną Straż w dodatku. Nie byłby to ich pierwszy raz na usługach nekromantów.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 22:21
Czarna straż stylistycznie jednak bardziej pasuje do Przystani i tam ją zaplanowałem w wersji 2.0 (walczyli wraz z oddziałami Przystani ze strony Marcusa Wilka w MMX). Będzie alternatywą dla Strażników/Arbitrów.

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2016, 22:26
Trupie czaszki na toporach, czarne zbroje... Przystań jak nic. Pomijając to, że jest to obecnie najbardziej udana frakcja z Twoimi alternatywami.

Kammer PW
30 kwietnia 2016, 22:30
Ale to byłoby coś w rodzaju upadłej Przystani - jakoś w stylu Renegatów z H5.

Darkem PW
30 kwietnia 2016, 22:35
Tak, ale w H5 mieliśmy cały zestaw takich jednostek, a tu tylko jedną. Czarna Straż stylistycznie lepiej wpisuje się do armii Nekropolii niż Przystani. Rozwiązaniem mogłaby być zmiana tekstur, ale wtedy dostalibyśmy zupełnie inną jednostkę.


Belegor PW
30 kwietnia 2016, 22:45
Czarna straż bardziej pasuje do Nekro. Pomimo iż nie jest nieumarłym, to jednak głównie dla nich pracują. Dodatkowo w Dark Messiah był również podobny do nich wampiryczny rycerz, który może być ulepszeniem czarnego strażnika. Z drugiej strona, druga jednostka z um. wysysania krwi to za dużo, to lepiej u niego byłoby brak kontrataku, czy coś w tym stylu.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 22:54
Oczywiście zamierzam dalej słuchać uwag fanów, acz dla mnie osobiście sprawa jest oczywista - żywy człowiek zakuty w zbroję zawsze będzie bardziej pasował do Przystani niż do jakiejkolwiek innej frakcji, obojętnie jaki symbol ma na tarczy. Jeśli go przemalować na zielono i wstawić symbol Jednorożca, to wciąż nie będzie pasował do Sylvanu, a jeśli go przemalować na fioletowo i namalować hydrę, to nie będzie pasował do Lochu.

Każda frakcja ma swoją stylistykę.
Bez względu, czy na sztandarach powiewa wilk, gryf, sokół czy jednorożec, Przystań to zawsze ciężkie zbroje, wzorowane na prawdziwych, bez nadmiaru ozdobników oraz ludzie zakuci w te zbroje. To nie znaczy, że wszyscy ludzie zakuci w zbroje nalezą do Przystani - przykładem jest kompania Wichrowych Ostrzy, czy właśnie Czarna Straż. Ale na pewno o wiele dalej im do innych frakcji, które mają zupełnie inne stylistyki.

Na 100% nigdy nie wstawię żadnego żywego rycerza do Nekropolii.
To po prostu pasuje jak pięść do nosa.
Jeśli ktoś uważa inaczej, to może stworzyć własnego moda, gdzie do Nekropolii dołączą też elfy, orki i zwierzoludzie. Ale ja się będę od tego trzymał z daleka.

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2016, 23:04
Acid:
Na 100% nigdy nie wstawię żadnego żywego rycerza do Nekropolii.
To po prostu pasuje jak pięść do nosa.
Jeśli ktoś uważa inaczej, to może stworzyć własnego moda, gdzie do Nekropolii dołączą też elfy, orki i zwierzoludzie. Ale ja się będę od tego trzymał z daleka.

Ale wstawianie żywych demonów jest już ok.

Poza tym zwierzoludzie oraz elf w Nekropolii już się pojawili. Tak samo jak Czarna Straż (zapraszam też do zapoznania się z ich opisem w dziale DMa) była na ich usługach.

Acid Dragon PW
30 kwietnia 2016, 23:07
To znaczy, że pasują?
Czy też znaczy, że ktoś miał wyjątkowo zły pomysł lub potraktował to jak wyjątek od reguły, a nie jako część frakcji?

Demony nie są "OK". Czy Ty w ogóle czytasz to co piszę?

ja 2 posty temu:
Demony to wciąż demony, a nie nieumarli. W Nekropolii są jedynie "gościnnie" i mam nadzieję, że kiedyś się wyniosą do własnej frakcji, a na ich miejsce przybędą Ghule i Namtaru, ale do tego potrzebujemy animacji z H6.

Z dwojga złego Demony w Nekropolii jeszcze są najmniej bezsensowne. Są istotami nienaturalnymi, niepodlegającymi starzeniu i "naturalnej" śmierci. Oraz - w przeciwieństwie do Twoich wykopanych z marginesu przypadków - były już częścią frakcji Nekropolii w Heroes. Prawda, że w innym świecie i prawda, że tam też nie pasowały, ale to wciąż trochę więcej niż jakaś karta z DoCa.

W każdym razie - jak chcesz, to wstawiaj sobie do Nekropolii nawet i jednorożca (jakby ktoś taką kartę zrobił w DoC to byłby pewnie dla Ciebie wystarczający powód), ale ja na pewno tego nie zrobię.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel