Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23

Kurek PW
6 maja 2016, 14:13
@Pointer

Też fajnie.

Godzilla B PW
6 maja 2016, 15:11
@KUREK kiedy wyjawisz jekie artefakty będą w grze?

Kurek PW
8 maja 2016, 13:42
Fajne pomysły z tymi wymiarami. Może być ciężko, ale spróbuję.


UPDATE!
Zrobiłem portrety dla bohaterów. Wszyscy są powiększeni i zremasterowani. Brakuje tylko 3.

Ikony Wędrowców w 100% gotowe. Nie wiem jeszcze, jaki będzie ich wygląd w 3D. Może jakieś żywiołakowe modele, a może jakiś bohaterowy na koniu.
Tylu ich będzie:


Ikony Elementalistów w 85% gotowe. Każdy Elementalista będzie miał ten sam model, tak samo Elementalistki też wszystkie ten sam. Różnice będą w kolorze tekstur, zależnie od żywiołu.
Tylu ich będzie:


Dla tych co nie znajo:
- Ryu, Kei, Berenice, Adira, Pyrannaste, Shalwend, Gralkor, Risellin, Sinshan i Acwalander pochodzą z MMX
- Jingchen i Adira pochodzą z HVI
- pozostałych spotkaliśmy w HIII i HIV
- Aenain jest już w HVII, więc nie zmieniałem nic w jego obrazku. Zastanawiam się nad oczami, bo lepiej mogłyby pasować niebieskie

Jest problem. Brakuje mi Luxomanty, Nyxomantki i głównego bohatera do kampanii.

Ładny Inteus? ;)




Andruids PW
9 maja 2016, 20:43
Czy na pewno wcielanie władców żywiołów w role bohaterów to dobry pomysł?

Kurek PW
9 maja 2016, 20:47
Jingchen to połączenie bezimiennego lalkarza z tym. Obrazek do Kei wziąłem z arta z jakiejś karty z DoC.

Nic nie poradzę na to, że Urnaka jest brzydka :P

Alamar PW
9 maja 2016, 21:53


Od lewej do prawej oryginalni: Pyrannaste, Acwalander/Acwalandar, Gralkor Okrutny, Shalwend.
Wg mnie o wiele lepsi, niż te podróbki z MMX.



Nadal uważam, że Smoczy Rycerz Sar Khayn Elratha byłby odpowiednim kandydatem na Elemenatrzystę Światłości:



Jeśli zaś chodzi o Elementarzystę ciemności to tutaj jakiś Bezimienny najlepiej pasuje. Może wymyślić własnego i nazwać go Incognito? ;P

Kurek PW
9 maja 2016, 22:13
O co chodzi z tymi Władcami Żywiołów? Że lepsi? Czy, że ciekawostka?

W sumie to fajny pomysł z Sar Khaynem, bo kojarzy się ze światłem,... ale... On jest zbyt mocny, lepiej zrobić z niego Bossa. I ciężko byłoby go wpleść fabularnie.

Alamar PW
9 maja 2016, 22:20
Niech pomyślę...
Cytat:
Sar Khayn zawsze podążał za Elrathem. Gdy więc zobaczył lecącego gdzieś żywiołka światła, uznał to za znak od swego bóstwa, by zacząć nową przygodę. Żywiołak tymczasem nie był żadnym znakiem, a zwykłym żywiołakiem, któremu śpieszno było przybyć do Wrót Żywiołów.

KUREK:
O co chodzi z tymi Władcami Żywiołów? Że lepsi? Czy, że ciekawostka?
Nie, to są oryginalni Władcy Żywiołów. Ci z MMX nie dość, że są marną podróbką tych z MM1-9 i H1-4, to jeszcze ich portrety są przeróbką portretów zwykłych żywiołaków.

Andruids PW
9 maja 2016, 22:25
KUREK:
O co chodzi z tymi Władcami Żywiołów? Że lepsi? Czy, że ciekawostka?

O to, że moim zdaniem nie powinni być zwykłymi, standardowymi bohaterami. Podobnie jak Ivan, czy Katarzyna i Roland ze starego uniwersum.

Kurek PW
9 maja 2016, 22:55
@UP

Dam im specjalną rolę w kampanii, będą mieli bardzo wysoki level.

@Alamar

Przekonałeś mnie co do Sar Khayna!

Kto na Nyxomantkę?

Saki PW
10 maja 2016, 00:20
Ja mam tylko jedno pytanie - skoro już trzymamy się słowotwórstwa od greckich tematów, to czy luxomanta nie powinien być przypadkiem fosfomantą?

Eggyslav PW
10 maja 2016, 10:19
Kurczę, tak patrzę na portrety Pyromantów, i wydają mi się takie strasznie... nieogniste, wiecie o co mi chodzi, i tak, wiem, tak wyglądali w Heroes IV, no, ale gdyby chociaż ten biało-niebieski turban Grindana przefarbować na czerwono-złoty byłoby lepiej. Ale i tak myślę, że znacznie lepszym wyborem na piromantę byłby Brand:



Zaś co do Urnaki, może zostać, tylko zrobić ją bardziej "ognistą"...


Rabican PW
10 maja 2016, 15:47
Drażnią mnie nazwy "luxomanta" i "nyxomanta".

Sufiksy "-mancja", "-manta" pochodzą od starogreckiego manteia; prefiksy "aer-", "geo-", "hydr-", "pyr-" wywodzą się z tego samego języka. Lux to słowo łacińskie, Nyx – imię greckiej bogini nocy – trochę inna para kaloszy, czyż nie? Prawidłowe greckie prefiksy to "phot-" (por. "fotografia", "fotosynteza") oraz "scot-" (por. "skotofobia").

Btw, dlaczego Grindan, Inteus i Gelare zmienili zainteresowania od czasu AB? :P

Fandor PW
10 maja 2016, 18:00
Photmanta i Scotmanta brzmią wcale nieźle, oprócz tego zgodzę się z powyższym także w kwestii bohaterów, albo zachowujemy zainteresowania z H3 wszystkim, albo stwierdzamy, że H3 luźna inspiracja, ale jednak "człowieki" powinny się specjalizować w magii powietrza, ostatecznie światła, elfy w magii ziemi (ciemności) itd. i wszystko obracamy do góry nogami.
Portrety niestety wyglądają tragicznie, proponuję albo wziąć wszystkich z H3/4 albo wszystkich z H6/7/MMX ponieważ brakuje jakiejś jedności w tych portretach.

Sobieski PW
10 maja 2016, 19:23
KUREK:
CHWILOWY BRAK WIĘKSZEGO WODNEGO

Alamar PW
10 maja 2016, 19:27
Sobieski, a jak wygląda zwykły Żywiołak Wody w H7?

KammerKammerBrzydko. :P


AlamarAlamarBo nie ma cycków? :P

Andruids PW
10 maja 2016, 19:35
@modnotka Tak.

Rabican PW
10 maja 2016, 20:05
Cytat:
Photmanta i Scotmanta
"Photomancer" ("fotomanta") i "scotomancer" ("skotomanta"). Imo brzmią tragicznie :P

Hmm, może jednak sięgnąć po noc (nyktos, prefix "nykt-" - nie "nyx-"!) i dzień (hemera, prefix "hemer-")? Mielibyśmy nyktomantę i hemeromantę. Mniej konsekwentnie, ale ładniej.

Alamar PW
10 maja 2016, 20:05
Heteromantę? O_o

Fandor PW
10 maja 2016, 21:56
Trzeba zrobić homomantę, żeby grociarze nie wyszli na nietolerancyjnych.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel