Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Zu PW
24 grudnia 2018, 21:47
Czy to modele wykonane własnoręcznie na potrzeby projektu? Tak czy inaczej wygląda spoko.

Sir Galuf PW
24 grudnia 2018, 21:53
No i teraz wygląda SUPER :-D. Na pewno w mojej drużynie będzie główną postacią. Jestem mega szczęśliwy, że ten mod dalej się rozwija. Będzie jeszcze jeden model Gnoma? A tak przy okazji: WESOŁYCH ŚWIĄT :-D

J. M. Sower PW
25 grudnia 2018, 00:32
Tak, modele powstały z mojej ręki (choć nie w pełni od zera ;P ), pod ten projekt.

Domyślnie mam w planie dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Trochę to wymaga pracy, ale chyba każdy tego oczekuje. Tak samo będzie w przypadku Wilkołaków, czyli drugiej unikalnej rasy pod względem fizjonomii. Były jeszcze Gobliny w planie, ale to nie jest pewne... ;P

Wesołych świąt i w sumie w ramach prezentu łapcie jeszcze (przygotowane już swego czasu, acz nie publikowane) wizerunki dwóch z czworga futrzaków.

Trith PW
25 grudnia 2018, 02:20
Samiec psiogłowca wydaje się mieć trochę małe dłonie.

J. M. Sower PW
25 grudnia 2018, 04:21
Słuszna uwaga. Przyda się je trochę powiększyć.

Zu PW
25 grudnia 2018, 11:00
Będzie można grać jako wilkołakopodobna rasa? Dla mnie bomba.

Jedna rzecz co do której mógłbym się czepić to szkoda, że nie ma żadnej wizualnej różnicy między głowami mężczyzny i kobiety tej rasy... :P

J. M. Sower PW
25 grudnia 2018, 12:51
Staram się je zróżnicować jak tylko się da, lecz w przypadku głów zwierząt to nie łatwe. ;P Zresztą spróbuj odróżnić zwierzęta tej samej rasy, nie biorąc pod uwagę samego unaszczenia... Często jest to dość trudne. Ale staram się. ;) Drugiego "samca" postaram się jak najbardziej zbliżyć do biało czarnego wilka czy huskiego. ;P

Alistair PW
25 grudnia 2018, 14:25
Futrzaki świetne. Jedno mnie tylko zastanawia - czy na pewno samica miałaby ludzkie piersi czy raczej kilka sutków jak mają suki?

J. M. Sower PW
25 grudnia 2018, 15:08
Hahah... nie wiem czy to taka ważna kwestia, a wizulanie chyba ludzkie piersi są lepszym rozwiązaniem. ;) Szczególnie chodzi mi pod kątem grafik w MM6-8 gdzie rozdzielczość szału nie robi itp.

Tymczasem, co powiecie na wizualizację rękawic na wizerunku postaci? Troszkę to będzie wymagało dłubania w 2D, ale mogłoby zostać nawet ciekawym mini-modem do podstawowej wersji gry. ;) Mi tego jednego elementu zawsze brakowało. Ze względów technicznych przesunąłem przycisk lupy (dla potrzeb skryptów wyświetlających rękawice potrzebowałem go stworzyć od nowa, a będąc w miejscu starego nie działał jak należy), ale teraz dodatkowo podświetla się po najechaniu myszką. ;) W oryginale była to jedna statyczna grafika, choć w plikach gry jest wersja z podświetleniem.

Ps. Gdyby ktoś znający się na Photoshopie był chętny pomóc w "malowaniu" rękawic, to byłoby super. ;) Trzeba niestety przygotować je pod każde ustawienie dla obu rąk i dla każdej rasy postaci.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
temat: [mod] M&M8 - Rebirth