Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 16 - 17 - 18

J. M. Sower PW
31 grudnia 2016, 17:30
Niestety w tym roku już nie zdążę wydać wersji Beta (z grywalną pierwszą mapą). ;P Jednakże powinno to nastąpić już niedługo. Poza nanoszeniem różnorakich poprawek (np. ostatnio kończę już przypisywanie budynkom ich animacji wnętrz i dźwięków z tym związanych) to pozostało mi złożyć od nowa jeden loch (niby już jest gotów, lecz technicznie kuleje) i wykonać dwa kolejne (w sumie będą cztery na tej mapie). Trochę przed premierą Bety zamierzam jeszcze wydać kulejącą zamkniętą wersję Alpha, aby wybrańcy połazili po mapie i stwierdzili co powinno zostać poprawione/zmienione (chodzi mi tu głównie o balans).

J. M. Sower PW
24 lutego 2017, 18:02
Coby nie było, że projekt nie posuwa się do przodu, to zamieszczam poniższy screen. ;) Niestety nie mogę pracować nad modem zbyt intensywnie, gdyż niechybnie zbliżam się do matury, ale staram się zawsze coś tam trochę podłubać.

Popracowałem ostatnio trochę nad nową twarzą dla jednej z lodowych elfek (ciała do ekranu ekwipunku już mają). Poza tym, na screenie widać fragment wnętrza opuszczonych strażnic - kolejnego lochu zawartego w pierwszej mapie, który obecnie jest jeszcze w fazie rzeźbienia. ;)

avatar PW
24 lutego 2017, 18:06
... i tak najbardziej intryguje Cenzura ;P

Tarnoob PW
25 lutego 2017, 13:47
Bardzo ładnie. :‑) Kibicuję.

Garett PW
25 lutego 2017, 14:13
Lodowa elfka? Kammer się ucieszy. ;P

J. M. Sower PW
25 lutego 2017, 16:24
No dobra. Oto Elfki w pełnej krasie. Póki co brak im jednak jeszcze wszystkich klatek animacji portretu oprócz pierwszej. ;P

Kammer PW
25 lutego 2017, 17:46
Approved by Kammer. :P

Kastore PW
25 lutego 2017, 19:47
Ta po prawej stronie (patrząc z naszej perspektywy) ma prawy policzek trochę za mocno zacieniowany.

J. M. Sower PW
25 lutego 2017, 21:04
Ten cień wynika z tego, że ma ona wydatniejsze kości policzkowe. Chyba najlepszym sposobem, aby to poprawić będzie lekka zmiana oświetlenia. Zobaczę co da się zrobić. Chociaż nie sądzę, że rzuca się to jakoś strasznie w oczy.

Kastore PW
25 lutego 2017, 21:36
J. M. Sower:
Ten cień wynika z tego, że ma ona wydatniejsze kości policzkowe.
Wiem, ale wygląda to dziwnie.

Sir Galuf PW
27 lutego 2017, 10:31
Czy w grze dalej grywalną postacią będzie smok?

J. M. Sower PW
27 lutego 2017, 11:16
Na razie tak. Być może jeśli będę w stanie w przyszłości wprowadzać jakieś znaczące zmiany w dziedzinie postaci, to się to zmieni. Jednak nie mam tu nic konkretnego na myśli.

Sir Galuf PW
27 lutego 2017, 19:22
A jeżeli chodzi o te elfki: wyglądają bardzo ładnie, ale ILE można z tymi elfami!! Elfy Mroczne, Elfy z Vori, Elfy z Avle i jeszcze te. Nie lepiej byłoby dodać postać np:Ogra? Dlaczego nie da się dodać postaci krasnoluda?

J. M. Sower PW
27 lutego 2017, 22:24
To są elfy z Vori. Zatem mamy tu tylko trzy rasy i nie pojawiają się one nigdy jednocześnie.

Nie mogę dodać nowej rasy i póki co nie da się zmienić koordynatów wyświetlania większości przedmiotów na postaci. Zatem dodanie krasnoludów wykracza aktualnie poza moje możliwości.

Sir Galuf PW
28 lutego 2017, 12:08
To już wszystko rozumiem. Dziena!! :-)

Garett PW
28 lutego 2017, 16:29
W sumie to te ogry można by dodać przerabiając trolle.

J. M. Sower PW
28 lutego 2017, 18:26
Myślałem aby zamienić trolle na Gobliny z Krewlod lub lodowe olbrzymy. Jako, że zrezygnowałem z umieszczenia w tym modzie Krewlod (które znajdzie się w modzie do MM7), to być może podmienię je na lodowe olbrzymy, jednak koncepcja może jeszcze ulec zmianom. Mógłbym też w sumie spróbować podmienić je na krasnoludy. Jednak muszę pamiętać o ograniczeniach. Generalnie wiele przedmiotów ma niezmienne położenie lewego, górnego rogu ich grafiki wyświetlanej na postaci, można więc w zasadzie przesuwać je w prawo i w lewo poprzez powiększanie grafiki.

Sir Galuf PW
28 lutego 2017, 21:01
Też pomyślałem o przekształceniu modelu postaci trolla na krasnoluda. A Lodowy Olbrzym to moim zdaniem pomysł GENIALNY!!! Jeśli w grze będzie postać krasnoluda, to moją drugą postacią obowiązkową w drużynie będzie właśnie olbrzym!! Ciekawe jakie będzie miał umiejki....

Fandor PW
2 marca 2017, 12:23
Goblin z Deyji brzmi najlepiej, ale lodowy olbrzym tez moze byc fajny.

Orzie PW
3 marca 2017, 10:35
I'm so hyped about this. Please, don't give up on this - it's better to have a small but complete project rather than another megalomaniacal vapourware.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel