Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Mniejsze modyfikacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 24 - 25 - 26

edeksumo PW
17 maja 2016, 22:39
Castle gate w inferno ma złą pozycję. Znajduje się "nad" zamkiem. Co tam Ci zostało jeszcze do dodania? Może coś Ci pomogę.

avatar PW
18 maja 2016, 07:04
Rzeczywiście, trochę zlewa się z bokiem zamku :(
A co do paczki - chyba wszystkie defy z pliku HotA.lod, które miały identyczną nazwę jak defy z oryginalnych hirołsów z pliku h3sprite.lod zostały dołączone. Pozostało do wykorzystania mnóstwo oryginalnych hotowskich grafik. Oczywiście te najważniejsze są w HotA porcie, ale jest mnóstwo innej drobnicy, jak nowe grafiki łodzi, nowe garnizony, monolity, grafiki nowych terenów specjalnych, krzaki, wydmy itd. Zebrałem je tu.

Pointer PW
18 maja 2016, 10:48
Cytat:
1. Axolotl Creatures Pack
Wersja: 1.0.0
Waga: 9,74 MB
Języki: ENG
Opis: Modyfikacja wprowadza do gry 12 neutralnych stworzeń. Wszystkie grafiki są autorstwa Axolotla.
Download: Kliknij tutaj!

2. Alternative Look Units
Wersja: 1.0.0
Waga: 0,65 MB
Języki: ENG
Opis: Modyfikacja wprowadza do gry alternatywne wyglądy dla jednostek. Aktualnie tylko dla pikiniera/halabardnika oraz orka/uruka.
Download: Kliknij tutaj!

Linki wygasły... Odświeżysz?

Warmonger PW
18 maja 2016, 11:06
Cytat:
HotA Balance Mod v0.3 (by Kurinin & HotA Crew).
Mod wprowadza poprawki balansu wprowadzone w HotA a także poprawki graficzne z tego dodatku (zarówno te większe jak i mniejsze) na podstawie tego spisu i które się dało zakodować w VCM
Super, sprawdzę to.
Cytat:
Pozostało do wykorzystania mnóstwo oryginalnych hotowskich grafik. Oczywiście te najważniejsze są w HotA porcie, ale jest mnóstwo innej drobnicy, jak nowe grafiki łodzi, nowe garnizony, monolity, grafiki nowych terenów specjalnych, krzaki, wydmy itd. Zebrałem je tu.
Też się przydadzą. W przyrodzie nic nie ginie ;)

avatar PW
12 czerwca 2016, 23:38
Heroes Portaits Pack

Mod zawiera 5 różnych zestawów nowych portretów bohaterów, które znalazłem w necie.

p.s. chyba nie rozumiem komendy "conflicts" gdyż chciałem, aby włączenie jednego submodu-zestawu blokowało pozostałe - ale niestety da się włączyć wszystkie pięć na raz. Ale nie sprawdzałem co się wtedy dzieje.

avatar PW
22 czerwca 2016, 17:11
Mały spoiler.

Alistair PW
22 czerwca 2016, 18:57
Widzę, że ktoś tu wykorzystuje grafiki z nowej serii King's Bounty.

avatar PW
22 czerwca 2016, 19:47
Pewnie ten mod :)
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2067

avatar PW
22 czerwca 2016, 22:54
(bieda-mod) Morn's Battlefields Lite.

Czemu bieda? Gdyż możliwości silnika VCMI nie pozwalają użyć wszystkich tych ładnych nowych teł walk w taki sposób, w jaki działa to w ERZE. Dlatego też wybrałem 22 z nich, by nimi zastąpić znane od lat oryginalne.
download

Kammer PW
22 czerwca 2016, 22:56
Kwadraty na heksach. Tego jeszcze nie grali!

avatar PW
22 czerwca 2016, 22:59
Ups, sorry, nawet nie zauważyłem. Tych kwadratów nie ma w tym modzie. Zapomniałem wyłączyć do screena :(

Drwal PW
22 czerwca 2016, 23:19
A te kwadraty to z jakiej modyfikacji?

Akurat Morn Battlefields to jeden z moich ulubionych modów, więc bardzo się cieszę, że został przeniesiony do VCMI. Po raz kolejny dobra robota avatarze. Szkoda oczywiście, że nie da się takiego pola dodać. Programiści VCMI mają więc co już co robić. :P

avatar PW
22 czerwca 2016, 23:31
Z żadnej modyfikacji - na forum HC znalazłem kilka nowych gridów do ściągnięcia i testuje je sobie naprzemiennie.
Trzeba je rozpakować i pliki pcx wgrać do katalogu Data. Działa chyba z każdą wersją H3.

avatar PW
19 lipca 2016, 19:11
Dwa znalezione w necie mniejsze mody, nadając Hirołsom więcej posmaku sci-fi.

1. Exotic Beasts
Mod autorstwa Gila i MinosKinga. Wprowadza do boju tak egzotyczne jednostki (bez siedlisk) jak T-Rexy, znani z Doctora Who Dalekowie, krwiożercze skrzynie czy najbardziej kontrowersyjną jednostkę z planowego przez NWC Forge - Nagę na gąsienicach!


2. Modern Roads
Mod autorstwa Macron1. Zamienia znane dobrze kamienne, błotniste drogi na autostrady, drogi żużlowe i tory kolejowe :]

Drwal PW
19 lipca 2016, 21:05
Ta druga dość ciekawa. Ten błotnisty teren to też efekt tej modyfikacji czy to New Terrains?

avatar PW
19 lipca 2016, 21:06
New Terrains. Tak bardzo mi się te nowe tereny podobają, że mam je zawsze włączone!

Drwal PW
19 lipca 2016, 21:27
A te ciemniejsze kolory gracza (w tym wypadku czerwony) to jakaś wersja "Darkened Player", tylko że pod VCMI?

avatar PW
19 lipca 2016, 21:35
Nawet nie:)Ppo prostu plik players.pal z Darkened Heroes wrzuciłem do katalogu Data, gdzie mam vcmi. Choć oczywiście, moda z tego można zrobić :P

voncur PW
19 lipca 2016, 22:56
A gdzie tego moda Darkened Heroes można sciągnąć?
I do którego Hirka pasują? HoTa? Era?

Drwal PW
19 lipca 2016, 23:01
To jest modyfikacja na Ere 2. Można ją ściągnąć tutaj pod nazwą Darkened Player.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 24 - 25 - 26
temat: [VCMI] Mniejsze modyfikacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel