Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz zwiastun Mandolariana?
Zapowiada się ciekawie (8)

47%
Nie porywa, ale obejrzę (2)

12%
Nudy (1)

6%
Okropny (0)

0%
Wolałbym coś o Jedi/Sithach (0)

0%
Ciekawsze niż sequele (1)

6%
Mam to gdzieś - Star Wars jest matwe (5)

29%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25

Bacus PW
23 stycznia 2020, 21:29
Ja znalazłem kolejne obrazki, które nie pokrywają się z tym co oglądałem w kinie
https://rebe1scum.com/2020/01/23/wyciekly-grafiki-koncepcyjne-z-epizodu-ix-colina-trevorrowa/?fbclid=IwAR3Yize8FmSxtjy_Dd2e0J3NM_JuLxR8DRZcBo1HH76UlohhjN4DG0tRseU

Ale dobrze, trzeba przyznać, że Abrams ocalił ten palący się okręt i finał SW był wspaniały, bo to co widzimy na obrazkach koncepcyjnych wzbudza pewne obawy, że twórca miał pomysł na coś świeżego, ale w klimatach SW, a tego nie chciałem

LivingAnarchy PW
23 stycznia 2020, 23:43
"Ale dobrze, trzeba przyznać, że Abrams ocalił ten palący się okręt i finał SW był wspaniały"

Co ja właśnie przeczytałem?

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2020, 07:21
Właśnie przeczytałeś tradycyjny już zachwyt Bacusa nad rzeczami beznadziejnymi, przy pełnej jego świadomości o beznadziejności tych rzeczy. Przyzwyczaisz się.

Bacus PW
24 stycznia 2020, 11:02
Hobbit:
Właśnie przeczytałeś tradycyjny już zachwyt Bacusa nad rzeczami beznadziejnymi

No ale to nie jest rzecz beznadziejna, a wspaniała. Ta trylogia jest tak beznadziejna, nieprzemyślana i wtórna, że trzeba docenić Abramsa, że wspiął się na wyżyny swojego braku talentu, smaku i szacunku do samego siebie i innych i stworzył tak piękną abominację, jaką jest epizod 9.

Film tak doskonały, że w połowie filmu tak wciągnięty w fabułę, że zacząłem liczyć na palcach, ile w każdej kolejnej części pojawiało się planet (pomijając te cameo w EP6 czy wszystkie planety, gdzie zdychali Jedi w Ep3), co było odświeżającym przeżyciem. Jar Jar i Disney na pewno oglądali wykłady od DeDeków pt. "Jak spraprać finał wielowątkowej historii, aby fani Cię znienawidzili w prosty sposób" i oczywiście brali wszystko co najlepsze z Avengers Endgame, czyli: "Jak popchnąć fabułę bez pomysłu, jak ją popchnąć pokazują bracia Russo". Ja jestem święcie przekonany, że Abrams odbierając telefon od Disneya z pytaniem, czy nie zrobi dla nich finału, to uśmiechnął się i stwierdził: "Spieprzyłem wam początek, to zakończenie będzie prostsze, niż się wydaje".

Historia, którą zaserwował nam Disney, jest tak niekompletna, tak dziurawa i tak pozbawiona sensu i logiki, że to zatrważające i chyba godne szacunku. Coś tak spaprać, to trzeba umieć i chcieć, to nie mógł być przypadek.

Szkoda mi najbardziej Marka, że zabili mu miłość, i Adama Drivera, bo próbował dźwigać te trylogie na swoich barkach, ale Disney musiał go przy tym pejczować krzycząć: "Nie staraj się tak! Innym jest przykro, że wypadają przy Tobie tak źle!"

Nie będę zagłębiał się w fabułę i bohaterów, bo nie ma w co. Zero, absolutne zero.

Co ciekawe, to miała być trylogia nowego pokolenia, jak nasze pokolenie miało prequele, nasi rodzice OT, tak dzieci naszych znajomych mają... nic. To nie jest trylogia dla nowego pokolenia, serio. Jakbym nie znał poprzednich 6 części, to nie rozumiałbym absolutnie niczego, a aby to uzmysłowić, to w kinie obok mnie siedział dzieciak (8-10 lat) z ojcem i ciągle musiał pytać go czym jest to, a czym tamto, bo nie znając OT nie ma opcji się w tym połapać. Kim jest Sidious dla takiego dziecka, które miało się wychować na tej trylogii? No właśnie, a tutaj nagle jest wrzucony, aby ratować historie XDDDD
Brawo Jar Jar, Ty najgorsza istoto żyjąca, niech Ci żona rodzi dzieci Riana Johnsona.

Jednak patrząc na całość to uważam, że to coś wspaniałego. Serio, to jest tak żenujące, tragicznie i opluwające poprzednie części, że aż trzeba pogratulować Disneyowi, że dokonali czegoś epokowego, zabili jedną z najpopularniejszych marek na świecie! Bravissimo!

Garett PW
24 stycznia 2020, 15:32
Nie wierzę, że jeszcze nie przyzwyczailiście się do sarkazmu i ironizowania Backa.

Bajan PW
24 stycznia 2020, 20:45
Szacowny Bacus tłumaczący swoje sztandarowe, konsekwentne teksty całkowicie wytraca swój pazur i charakter. Moim zdaniem powinien odpowiedzieć tylko "nie zesrajcie się".

Jeśli zaś chodzi o nowe Star Wars, to miły to był wieczór i odrobina dobrej zabawy, choć z myślą "schrzaniliście całą trylogię, korpoki". Chyba jestem za stary, żeby to przeżywać, aczkolwiek chętnie ujrzałbym mikrobiotyczne światy Lucasa i jego koncept fabularny.

Nicolai PW
26 stycznia 2020, 18:11
Okay, Boomer ;)

Darkstorn PW
31 października, 19:51
Swoją drogą, 10 lat temu Disney kupił Star Warsy, jak ten czas szybko leci...
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny