Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz zwiastun Mandolariana?
Zapowiada się ciekawie (9)
 
 45%
Nie porywa, ale obejrzę (2)
 
 10%
Nudy (1)
 
 5%
Okropny (0)
 
 0%
Wolałbym coś o Jedi/Sithach (0)
 
 0%
Ciekawsze niż sequele (1)
 
 5%
Mam to gdzieś - Star Wars jest matwe (7)
 
 35%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 24 - 25 - 26

Kastore PW
11 czerwca 2017, 16:00
W tej grze nie chodzi o trzymanie się kanonu. :P

Alamar PW
11 czerwca 2017, 16:08
Niby nie, ale jeśli odwzorowuje się np. Bitwę o Naboo to jednak choćby podstawowych "realiów" tamtych czasów powinno się trzymać.

Zresztą to najmniej istotny problem tej gry. Po jedynce widać, czego możemy się spodziewać tym bardziej, że o ile dobrze pamiętam, pracę nad dwójką zapowiedziano tuż po wydaniu pierwszej części.
Jedynka się sprzedała, ale z jej żywotnością tak różowo :P nie było.

Kastore PW
11 czerwca 2017, 16:17
*mniej więcej odwzorowuje :P

Alamar PW
11 czerwca 2017, 16:22
Cytat:
choćby podstawowych "realiów" tamtych czasów powinno się trzymać

Hayven PW
11 czerwca 2017, 16:39
Owszem, nie ma to sensu, ale jeśli chcemy mieć Naboo, a tam Dartha Maula, który się z tą planetą nieodłącznie kojarzy jako ten zły, to trzeba ścierpieć lekki brak realizmu (mnie się mniej podobało w kampanii BFII zabijanie Jedi już po ich zagładzie).

No i na Hoth był Vader, który akurat ma silne uzasadnienie fabularne.

Alamar PW
11 czerwca 2017, 18:26
Cytat:
typu Palpie podczas Bitwy o Hoth czy Vader masakrujący Ewoki

Hayven:
mnie się mniej podobało w kampanii BFII zabijanie Jedi już po ich zagładzie
Cóż, niektórzy Jedi przeżyli, niezależnie na który kanon spojrzysz (SW: Rebels choćby).

Darth Ponda PW
11 czerwca 2017, 20:35
Tak się składa, że Maul w dwójce też dowodził droidami, więc to tak nie boli. Boli, że walczy z nim Rey i Han, a wspiera Fett młodszy. Jak widać chcą nam napchać mapy bohaterami nie dając ich zbyt wielu. A N-1 miały już swoje lata podczas wojen klonów, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dalej służyły w wojsku Naboo. Nawet w pewnym komiksie ich garść odparła skrzydło TIE, ale lepiej żebym nie pisał co o tym myślę bo będzie trzeba moderować. 😕

Alamar PW
12 czerwca 2017, 10:50
Darth Ponda:
A N-1 miały już swoje lata podczas wojen klonów
One miały swe lata już podczas Inwazji Naboo - nie miały dość siły ognia, by jakkolwiek zaszkodzić okrętowi dowodzenia.

Darth Ponda:
ale lepiej żebym nie pisał co o tym myślę bo będzie trzeba moderować.
Zważywszy że Z-95 (poprzedniczki X-Wingów), które pochodzą z okresu Wojen Klonów i były zaprojektowane do walk, a nie jak N-1 do parad i gonienia piratów, łatwo padały łupem TIE Fighterów, to rzeczywiście nie musisz pisać.

kochan PW
14 czerwca 2017, 02:05
Nie wiem skąd u Was ten ból, to jest multiplayer a nie kampania.
Gdyby Maul wystąpił na Naboo z First Orderem w kampanii to tak, kogoś powaliło. A tutaj mamy zwykłą potyczkę, akurat zabrali okres wojen klonów, mogli dać czas po IV-VI i byście już dostali spazmów, że ola-boga niekanoniczne.. To tylko zabawa, Panowie.

Alamar PW
15 czerwca 2017, 21:29

diabełek412 PW
26 lipca 2017, 16:34
W temacie o Marvelu wspominałem o Fineaszie i Ferbie od Marvela, ale nie wspomniałem o innym dziele tych dwojga związanych ze SW. Poza tym na Cartoon Network i na Disney XD lecą filmy ze Star Wars. Polecam to bardzo odprężające i to jest najlepsza ucieczka od problemów ze Star Warsami.

Ursus PW
26 lipca 2017, 19:36
Jak już jesteśmy przy Gwiezdnych Wojnach to tak będzie wyglądał myśliwiec Kylo Rena - TIE Silencer.

Alamar PW
26 lipca 2017, 19:50
TIE Tłumik? :P
Poza tym to kadłub TIE Avengera i skrzydła TIE Interceptora. Czyżby najlepsze czym Najwyższy Porządek może się pochwalić to "brzydal"?

Ursus PW
26 lipca 2017, 20:23
Ja tam myślałem, że jak ktoś zabrałby się za tłumaczenie nazw statków to Silencer stałby się TIE Cichaczem XD. Swoją drogą oglądałem kiedyś Nową Nadzieję z absolutnie parszywym dubbingiem. Oni tam wszystko tłumaczyli i tak po dziś dzień pamiętam takie perełki jak Sokół Tysiąclecia czy X-Skrzydłowiec.

Alamar PW
26 lipca 2017, 20:29
Sokół Tysiąclecia (czy Tysiącletni Sokół) to akurat można znaleźć choćby w trylogii Zahna (pierwsze wydanie, gdzie także z Rogue Squadrona zrobiono Żelazny Dywizjon). Co do X-skrzydłowców to akurat poprawna nazwa (w końcu ich nazwa pochodzi od wyglądu podczas lotu z rozłożonymi skrzydłami), choć jak ktoś ją po raz pierwszy usłyszy, to nie dziwię się, że się uśmiechnie. W każdym razie była ona obecna nie tylko w starszych tłumaczeniach filmowych Gwiezdnych wojen, ale i w książkach. Wciąż posiadam wersję, gdzie są X i Y-skrzydłowce, a TIE Fightery przetłumaczono na... Myśliwce T, a roboty na Erdwa Dedwa i Ce Trzypeo. :P
Na szczęście od tego czasu mamy pewien kanon tłumaczeń, więc podobnych "perełek" nie powinniśmy już uświadczyć.

Darth Ponda PW
27 lipca 2017, 19:20
Ja widząc TIE Uciszacza pomyślałem: "Ach ten Najwyższy Porządek, żałośni jak zawsze, ich najlepszy myśliwiec jest składakiem sprzed 30 lat i istnieje w aż jednym (zapewne) egzemplarzu."

ewerlordxp PW
28 lipca 2017, 13:01
Eh... Za każdym razem jak widzę niewykorzystany potencjał konstrukcyjny statków typu TIE.
Boczne wielkie panele nie powinny mieć w sobie żadnej elektroniki tylko robić za osłonę kokpitu.

Ursus PW
28 lipca 2017, 16:05
Grafiki promocyjne "Ostatniego Jedi":










Nicolai PW
28 lipca 2017, 20:06
Widzę, że dizajn Karmazynowych Ochroniarzy żywcem wyjęty z Crimson Empire. Tylko hełm nieco zmieniony. Został wystylizowany na kubeł śmieci, z którego wygrzebano ten koncept :D

Ursus PW
28 lipca 2017, 20:42
Mniejsza o tych pretorian. Ze Snokiem to dopiero ciekawe, bo wyraźnie widać, że jest to wyniszczony człowiek, a nie żaden kosmita.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 24 - 25 - 26
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel