Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Dzień Screena 2015
komnata: Podziemna Tawerna

kaczka PW
11 listopada 2015, 16:30
Witam. Jestem poniekąd przedstawicielem forum theModders.org . Chciałbym zaprosić was, członków Kwasowej Groty na letnie już można powiedzieć wydarzenie szóstej edycji Dnia Screena, w którym wybierane są najlepsze projekty/modyfikacje gier, które są w fazie produkcji. Ale cytując:


Drodzy użytkownicy!
Szósty raz, będziemy mieli okazję zaprezentować wam projekty, nad którymi pracują ekipy forum theModders i ekipy spoza forum. Projekty m.in modyfikacji letniej już gry Gothic, o których na górnym forum zdecydowanie najgłośniej, modyfikacji gier RPG, strategicznych czy jakichkolwiek innych, ale i amatorskich projektów tworzonych przez zapaleńców chcących sprawdzić swe siły w game devie. Wszystko to będziecie mogli zobaczyć na tegorocznej, szóstej już edycji Dnia Screena, który oficjalnie nosi nazwę DS15 lub jak kto woli Dzień Screena 2015.


Pojawiają się tam również modyfikacje m.in do Heroes III czy M&B ale i amatorskie projekty własnych gier na pc, telefony czy cokolwiek innego. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z regułami konkursu.

Pozdrawiam, kaczka.

http://themodders.org/index.php?board=522.0
temat: Dzień Screena 2015

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel